Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivashchenko Oleksandra | Gdansk | Ukraina | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
2 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
3 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
4 | Szczepanik Michal | Straszyn | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
5 | WALCZAK Nikola | Rotmanka | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
6 | Chrząszcz Marysia | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
7 | GBURZYŃSKI Michał | ELBLĄG | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
8 | Richter Dominika | Gdańsk | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
9 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | UKS Zryw Słomczyn | |
10 | Kulik Laura | Gdańsk | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | Sopockie Szkoły Autonomiczne | |
11 | Bylicka Ewa | ROSZKOWO | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
12 | Fijał Sandra | Pruszcz Gdański | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
13 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono |
14 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | 21 km (od 16 lat) | Plichwyscig. Pl | opłacono on-line |
15 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
16 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | Roll4All | opłacono on-line |
17 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | 21 km (od 16 lat) | ||
18 | Kowalski Damian | Gdansk | Polska | 21 km (od 16 lat) | obiegUWka Uniwersytet Warszawski | opłacono on-line |
19 | Adamski Jan | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
20 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
21 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
22 | Piłeczka Adam | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Legia Warszawa Masters | |
23 | Radzewicz Dawid | Rębielcz | Polska | 21 km (od 16 lat) | ||
24 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
25 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | Niestowarzyszony | opłacono on-line |
26 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
27 | Sulewska Monika | Rusocin | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
28 | Kubisiak Karolina | Toruń | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
29 | Łubińska Karolina | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Nightskating Warszawa Team | opłacono on-line |
30 | Kubiak Szymon | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Nightskating Warszawa Team | opłacono on-line |
31 | Wiatrowski Roman | Bydgoszcz | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
32 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Polska | 21 km (od 16 lat) | Enes Roller Team | opłacono on-line |
33 | Adamczuk Amelia | Szarów | Polska | 21 km (od 16 lat) | Enes Roller Team | opłacono on-line |
34 | Wnuczko Karol | Pruszcz Gdański | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
35 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | 21 km (od 16 lat) | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
36 | Oleksiewicz Jurek | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | Twister Trójmiasto | opłacono on-line |
37 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
38 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
39 | Pawelec Zbigniew | Kłodawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
40 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | Kołami do góry | opłacono on-line |
41 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
42 | Prajsnar Robert | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Speeding Turtles | opłacono on-line |
43 | Prajsnar Paweł | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Speeding Turtles | opłacono on-line |
44 | Prajsnar Agnieszka | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Speeding Turtles | opłacono on-line |
45 | Spychalska Anna | Koronowo | Polska | 21 km (od 16 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono on-line |
46 | Spychalska Zuzanna | Koronowo | Polska | 21 km (od 16 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono on-line |
47 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Polska | 21 km (od 16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
48 | Junka Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | 21 km (od 16 lat) | Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
49 | Przybyłowicz Magdalena | Juszkowo | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
50 | Adamczyk-Kos Agnieszka | Straszyn | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
51 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | 21 km (od 16 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
52 | Nahajowski Krystian | Piła | Polska | 21 km (od 16 lat) | zico racing speed team | opłacono on-line |
53 | Dąbkowski Roman | Gdańsk, pow. Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | ||
54 | Sykut Piotr | Poznań | Polska | 21 km (od 16 lat) | SSW Malta | opłacono on-line |
55 | Stankiewicz Jerzy | Wysokie Mazowieckie | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
56 | Wójtowicz Katarzyna | Narzym | Polska | 21 km (od 16 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
57 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
58 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | 21 km (od 16 lat) | KS Orzeł Elbląg | opłacono on-line |
59 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | ||
60 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 21 km (od 16 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
61 | GBURZYŃSKI RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | 21 km (od 16 lat) | UKS 6 | opłacono on-line |
62 | Graszka Bartosz | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | Roll4All | opłacono on-line |
63 | Lewandowski Paweł Lewandowski | Rumia | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
64 | Walter Monika | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | Amator | opłacono on-line |
65 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | Prolube Masters | opłacono on-line |
66 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
67 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
68 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
69 | Mitkowski Piotr Mitkowski | Goscieradz | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
70 | Mitkowska Natalia | Koronowo | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
71 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | Invicta Power Team | opłacono on-line |
72 | Kryszak Katarzyna | Władysławowo | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
73 | Willer Zbigniew | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | amator | opłacono on-line |
74 | Stasiak Mariusz | Bydgoszcz | Polska | 21 km (od 16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
75 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
76 | Chojnacka Maria | Kłaj | Polska | 21 km (od 16 lat) | Enes Roller Team | opłacono on-line |
77 | Mydlarski Jarosław | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | Roll4All | opłacono on-line |
78 | Charubin Sławomir | Cieplewo | Polska | 21 km (od 16 lat) | amator | opłacono on-line |
79 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono | |
80 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | Roll4all, Sopockie Szkoły Autonomiczne | opłacono on-line |
81 | Melnikau Aliaksandr | Gdansk | Polska | 21 km (od 16 lat) | ассоциация катания на роликах GDAŃSK LIONS | opłacono |
82 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
83 | Przychodniak Robert | Pabianice | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
84 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
85 | Chomiak Mariusz | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | X-Trainer.pl | opłacono on-line |
86 | Ebertowski Michał | Żarnowiec | Polska | 21 km (od 16 lat) | Prolube Masters | opłacono on-line |
87 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
88 | Bujacz Antoni | Pruszcz Gdański | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
89 | Zenel Leon | Sokole-Kuźnica | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
90 | Piwkowska Nadia | Pruszcz Gdański | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
91 | Zenel Blanka | Sokole-Kuźnica | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
92 | Kędra Antek | Straszyn | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
93 | Kwiatkowski Jakub | Gdańsk | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
94 | KADO WIKTOR | ROTMANKA | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
95 | KADO HUBERT | ROTMANKA | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | ||
96 | Kryszak Henryk | Władysławowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
97 | Kryszak Gabriel | Władysławowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
98 | Słowik Michalina | Kościerzyna | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ROLKA OLKA Szkoła Jazdy na Rolkach | |
99 | Doner Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
100 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo |
Wyświetleń: 7539