Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ebertowski Michał | Żarnowiec | Polska | 21 km (od 16 lat) | Prolube Masters | opłacono on-line |
2 | Chomiak Mariusz | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | X-Trainer.pl | opłacono on-line |
3 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
4 | Fijał Sandra | Pruszcz Gdański | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
5 | Bylicka Ewa | ROSZKOWO | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
6 | Kulik Julia | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | Sopockie Szkoły Autonomiczne | |
7 | Kulik Laura | Gdańsk | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | Sopockie Szkoły Autonomiczne | |
8 | Witkowska Izabela | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
9 | Przychodniak Robert | Pabianice | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
10 | Fułek Juliusz | Sopot | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
11 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
12 | Piróg Maksymilian | Straszyn | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
13 | Hetnerowska Marta | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 Pruszcz Gdański | |
14 | GBURZYŃSKI MICHAŁ | ELBLĄG | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
15 | Tybuś Ludwik | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku | |
16 | Melnikau Aliaksandr | Gdansk | Polska | 21 km (od 16 lat) | ассоциация катания на роликах GDAŃSK LIONS | opłacono |
17 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | Roll4all, Sopockie Szkoły Autonomiczne | opłacono on-line |
18 | Główczewska Maria | Gdynia | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
19 | Tybuś Jarosz | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | Sopockie Szkoły Autonomiczne | |
20 | Badziąg Olga | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 | |
21 | Doner Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
22 | Doner Martyna | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
23 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono | |
24 | Słowik Anna | Kościerzyna | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ROLKA OLKA Szkoła Jazdy na Rolkach | |
25 | Słowik Michalina | Kościerzyna | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ROLKA OLKA Szkoła Jazdy na Rolkach | |
26 | Charubin Sławomir | Cieplewo | Polska | 21 km (od 16 lat) | amator | opłacono on-line |
27 | Gołkowska Karina | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
28 | Mydlarski Jarosław | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | Roll4All | opłacono on-line |
29 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | UKS Zryw Słomczyn | |
30 | Heinrich Milena | Bydgoszcz | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
31 | Małczak Marta | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
32 | Chojnacka Maria | Kłaj | Polska | 21 km (od 16 lat) | Enes Roller Team | opłacono on-line |
33 | Sztajkowska Natalia | JUSZKOWO | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
34 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
35 | Stasiak Mariusz | Bydgoszcz | Polska | 21 km (od 16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
36 | Kos Iga | Straszyn | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
37 | Czurak Borys | sopot | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
38 | Majewski Antoni | Juszkowo | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
39 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
40 | Reglińska Anna | Smołdzino | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
41 | Regliński Tymon | Smołdzino | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
42 | Reglińska Izabela | Smołdzino | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
43 | Willer Zbigniew | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | amator | opłacono on-line |
44 | Kryszak Katarzyna | Władysławowo | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
45 | Kryszak Gabriel | Władysławowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
46 | Kryszak Henryk | Władysławowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
47 | Kryszak Dorota | Władysławowo | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
48 | KADO HUBERT | ROTMANKA | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | ||
49 | KADO WIKTOR | ROTMANKA | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
50 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | Invicta Power Team | opłacono on-line |
51 | Mitkowska Natalia | Koronowo | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
52 | Mitkowski Piotr Mitkowski | Goscieradz | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
53 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
54 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
55 | Łys Hubert | Rotmanka | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
56 | Łys Ewa | Rotmanka | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
57 | Mitkowska Aleksandra | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
58 | Szulc Agnieszka | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
59 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
60 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | Prolube Masters | opłacono on-line |
61 | Jarzębowski Jakub | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
62 | Jarzębowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
63 | Walter Monika | Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | Amator | opłacono on-line |
64 | Richter Dominika | Gdańsk | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
65 | Lewandowski Paweł Lewandowski | Rumia | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
66 | Graszka Bartosz | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | Roll4All | opłacono on-line |
67 | GBURZYŃSKI Michał | ELBLĄG | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
68 | GBURZYŃSKI RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | 21 km (od 16 lat) | UKS 6 | opłacono on-line |
69 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 21 km (od 16 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
70 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | Polska | 21 km (od 16 lat) | ||
71 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | 21 km (od 16 lat) | KS Orzeł Elbląg | opłacono on-line |
72 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
73 | Wójtowicz Katarzyna | Narzym | Polska | 21 km (od 16 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
74 | Stankiewicz Jerzy | Wysokie Mazowieckie | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
75 | Chrząszcz Marysia | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
76 | Sykut Piotr | Poznań | Polska | 21 km (od 16 lat) | SSW Malta | opłacono on-line |
77 | Dąbkowski Roman | Gdańsk, pow. Gdańsk | Polska | 21 km (od 16 lat) | ||
78 | Nahajowski Krystian | Piła | Polska | 21 km (od 16 lat) | zico racing speed team | opłacono on-line |
79 | Kwiatkowski Jakub | Gdańsk | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
80 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | 21 km (od 16 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
81 | WALCZAK Nikola | Rotmanka | Polska | 1000 m (dzieci 13-15 lat) | ||
82 | Adamczyk-Kos Agnieszka | Straszyn | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
83 | Przybyłowicz Magdalena | Juszkowo | Polska | 21 km (od 16 lat) | opłacono on-line | |
84 | Kędra Natalia | Straszyn | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
85 | Kędra Tomek | Straszyn | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
86 | Kędra Antek | Straszyn | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
87 | Puszkarz Hanna | Pruszcz gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | ||
88 | Zenel Blanka | Sokole-Kuźnica | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
89 | Piwkowska Nadia | Pruszcz Gdański | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
90 | Junka Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | 21 km (od 16 lat) | Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
91 | Kamińska Maja | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | SP4 Pruszcz Gdański | |
92 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Polska | 21 km (od 16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
93 | Spychalska Zuzanna | Koronowo | Polska | 21 km (od 16 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono on-line |
94 | Spychalska Anna | Koronowo | Polska | 21 km (od 16 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono on-line |
95 | Zenel Leon | Sokole-Kuźnica | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
96 | Zenel Nikodem | Sokole-Kuźnica | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
97 | Prajsnar Agnieszka | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Speeding Turtles | opłacono on-line |
98 | Prajsnar Paweł | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Speeding Turtles | opłacono on-line |
99 | Prajsnar Robert | Warszawa | Polska | 21 km (od 16 lat) | Speeding Turtles | opłacono on-line |
100 | Pazera Sara | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-12 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY |
Wyświetleń: 7550