1000 m (dzieci 12-15 lat)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Klub Dystans Meta
1 69 HEINRICH JULIA K 1 UKS ZRYW SŁOMCZYN 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:04:13.68
2 70 IVASHCHENKO OLEKSANDRA K 2 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:04:18.18
3 158 NELNIKAU STEPAN M 1 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:04:18.39
4 76 WNUCZKO ALAN M 2 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:04:55.42
5 171 LANGWIŃSKA NATALIA K 3 ROLL4ALL 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:05:03.95
6 185 SZYKARCZUK KONRAD M 3 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:05:15.49
7 184 SLYNKARCZUK FILIP M 4 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:05:21.07
8 71 KULIK LAURA K 4 SOPOCKIE SZKOŁY AUTONOMICZNE 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:05:27.58
9 73 RICHTER DOMINIKA K 5 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:05:28.21
10 75 WALCZAK NIKOLA K 6 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:06:39.51
11 65 BYLICKA EWA K 7 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:06:54.82
12 67 FIJAŁ SANDRA K 8 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:07:07.63
13 162 KARCZEWSKA URSZULA K 9 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:07:21.98
14 72 NIEWĘGŁOWSKI SZYMON M 5 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:07:22.90
15 183 WOJCIECHOWSKA JUSTYNA K 10 1000 m (dzieci 12-15 lat) 00:09:24.25

21 km (od 16 lat)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans 7 km (1) 7 km (2) 7 km (3) Meta
1 174 SKRZYPIEC KAMIL M 1 RADUNICA ENES ROLLER TEAM M 16-19 1 21 km (od 16 lat) 00:12:23.27 00:12:25.41 00:12:37.46 00:37:26.14
2 116 PAWELEC MIROSŁAW M 2 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM M 30-39 1 21 km (od 16 lat) 00:12:23.36 00:12:25.22 00:12:37.71 00:37:26.29
3 108 MAZUREK SEBASTIAN M 3 GDYNIA JABRA ROLLER TEAM M 30-39 2 21 km (od 16 lat) 00:12:22.62 00:13:33.04 00:13:21.08 00:39:16.74
4 85 CHOJNACKI BARTŁOMIEJ M 4 KŁAJ ENES ROLLER TEAM M 16-19 2 21 km (od 16 lat) 00:12:26.39 00:13:29.46 00:13:54.11 00:39:49.96
5 132 SZUMLAS JACEK M 5 MRZEZINO M 40-49 1 21 km (od 16 lat) 00:12:50.68 00:13:43.62 00:13:41.53 00:40:15.83
6 100 KSENIAK TOMASZ M 6 GDAŃSK ROLL4ALL, SOPOCKIE SZKOŁY AUTONOMICZNE M 40-49 2 21 km (od 16 lat) 00:12:50.95 00:13:43.53 00:13:41.94 00:40:16.42
7 182 PIŁECZKA ADAM M 7 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS M 30-39 3 21 km (od 16 lat) 00:12:51.09 00:13:43.71 00:13:43.38 00:40:18.18
8 93 JARKIEWICZ MARCIN M 8 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS M 50-59 1 21 km (od 16 lat) 00:12:50.62 00:13:44.12 00:13:51.21 00:40:25.95
9 113 NAHAJOWSKI KRYSTIAN M 9 PIŁA ZICO RACING SPEED TEAM M 20-29 1 21 km (od 16 lat) 00:13:19.94 00:14:33.13 00:14:59.22 00:42:52.29
10 110 MITKOWSKA NATALIA K 1 KORONOWO K 30-39 1 21 km (od 16 lat) 00:14:01.63 00:14:43.89 00:14:26.04 00:43:11.56
11 77 ADAMCZUK AMELIA K 2 SZARÓW ENES ROLLER TEAM K 16-19 1 21 km (od 16 lat) 00:14:07.31 00:14:38.30 00:14:26.38 00:43:11.99
12 142 ZDANCEWICZ PAWEŁ M 10 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS M 40-49 3 21 km (od 16 lat) 00:14:07.45 00:14:38.23 00:14:26.40 00:43:12.08
13 83 CHARUBIN SŁAWOMIR M 11 CIEPLEWO AMATOR M 50-59 2 21 km (od 16 lat) 00:13:19.56 00:15:26.41 00:14:26.86 00:43:12.83
14 181 SZELAK MIROSŁAW M 12 NOWA WIES LEBORSKA M 40-49 4 21 km (od 16 lat) 00:13:51.21 00:14:54.13 00:14:27.88 00:43:13.22
15 103 KWIATKOWSKI ŁUKASZ M 13 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ M 30-39 4 21 km (od 16 lat) 00:14:06.54 00:14:39.73 00:14:27.63 00:43:13.90
16 95 KASPROWICZ DANIEL M 14 WĄGROWIEC PLICHWYSCIG. PL M 40-49 5 21 km (od 16 lat) 00:14:07.14 00:14:39.35 00:14:27.65 00:43:14.14
17 151 HEINRICH JULIA K 3 BYDGOSZCZ UKS ZRYW 1 21 km (od 16 lat) 00:14:06.58 00:14:39.28 00:14:28.37 00:43:14.23
18 133 ŚLIWIŃSKI HENRYK M 15 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM M 60-69 1 21 km (od 16 lat) 00:14:07.81 00:14:38.95 00:14:34.12 00:43:20.88
19 106 ŁUKASIEWICZ JACEK M 16 GDAŃSK M 40-49 6 21 km (od 16 lat) 00:14:08.65 00:14:37.71 00:14:36.18 00:43:22.54
20 112 MYDLARSKI JAROSŁAW M 17 GDYNIA ROLL4ALL M 40-49 7 21 km (od 16 lat) 00:14:06.89 00:15:37.00 00:16:17.94 00:46:01.83
21 140 WRÓBEL ANTONI M 18 PĘPOWO KARTUSKIE M 70-100 1 21 km (od 16 lat) 00:14:08.42 00:15:35.64 00:16:18.79 00:46:02.85
22 109 MAZUREK WIESŁAW M 19 GDYNIA PROLUBE MASTERS M 50-59 3 21 km (od 16 lat) 00:14:06.88 00:15:37.40 00:16:20.42 00:46:04.70
23 123 SOBCZYŃSKI BARTOSZ M 20 TCZEW M 30-39 5 21 km (od 16 lat) 00:15:09.57 00:15:54.51 00:15:25.32 00:46:29.40
24 143 ZIÓŁKOWSKI JULIAN M 21 GDAŃSK STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY M 50-59 4 21 km (od 16 lat) 00:14:08.06 00:16:26.81 00:15:54.89 00:46:29.76
25 89 FELIKS PIOTR M 22 GORZÓW ŚLĄSKI M 40-49 8 21 km (od 16 lat) 00:14:06.51 00:16:05.15 00:16:18.38 00:46:30.04
26 122 PRZYCHODNIAK ROBERT M 23 PABIANICE M 30-39 6 21 km (od 16 lat) 00:15:10.38 00:15:53.41 00:15:37.15 00:46:40.94
27 92 GRASZKA BARTOSZ M 24 GDYNIA ROLL4ALL M 40-49 9 21 km (od 16 lat) 00:15:10.23 00:15:54.59 00:15:36.53 00:46:41.35
28 131 SZUMLAS DOROTA K 4 MRZEZINO K 40-49 1 21 km (od 16 lat) 00:15:08.69 00:15:54.51 00:15:40.02 00:46:43.22
29 130 SYKUT PIOTR M 25 POZNAŃ SSW MALTA M 50-59 5 21 km (od 16 lat) 00:14:07.89 00:16:53.47 00:15:42.40 00:46:43.76
30 161 IVASCHENKO OLEKSANDRA K 5 GDAŃSK 2 21 km (od 16 lat) 00:15:09.20 00:15:53.73 00:15:40.85 00:46:43.78
31 96 KOWALSKI DAMIAN M 26 GDANSK OBIEGUWKA UNIWERSYTET WARSZAWSKI M 40-49 10 21 km (od 16 lat) 00:15:08.95 00:15:55.26 00:15:39.69 00:46:43.90
32 86 CHOMIAK MARIUSZ M 27 GDYNIA X-TRAINER.PL M 50-59 6 21 km (od 16 lat) 00:15:08.86 00:15:54.23 00:16:00.48 00:47:03.57
33 159 MELNIAK STEPAN M 28 3 21 km (od 16 lat) 00:15:09.13 00:15:54.22 00:17:36.83 00:48:40.18
34 129 SURMA BALBINA K 6 GDAŃSK NIESTOWARZYSZONY K 20-29 1 21 km (od 16 lat) 00:15:27.54 00:16:48.30 00:16:55.20 00:49:11.04
35 87 EBERTOWSKI MICHAŁ M 29 ŻARNOWIEC PROLUBE MASTERS M 30-39 7 21 km (od 16 lat) 00:16:52.47 00:16:35.76 00:16:14.91 00:49:43.14
36 141 ZABAWA ANDRZEJ M 30 SŁUPSK M 60-69 2 21 km (od 16 lat) 00:15:27.28 00:17:07.95 00:17:17.18 00:49:52.41
37 170 STASIAK MARIUSZ M 31 BYDGOSZCZ ROLLTEAM BYDGOSZCZ M 30-39 8 21 km (od 16 lat) 00:15:43.20 00:17:37.47 00:17:01.97 00:50:22.64
38 119 PRAJSNAR PAWEŁ M 32 WARSZAWA SPEEDING TURTLES M 20-29 2 21 km (od 16 lat) 00:15:25.76 00:17:54.67 00:17:25.50 00:50:45.93
39 127 STANKIEWICZ JERZY M 33 WYSOKIE MAZOWIECKIE M 50-59 7 21 km (od 16 lat) 00:15:42.88 00:17:37.99 00:17:29.89 00:50:50.76
40 82 BINDEK WERONIKA K 7 BYDGOSZCZ ROLLTEAM BYDGOSZCZ K 16-19 2 21 km (od 16 lat) 00:16:04.82 00:17:46.49 00:17:03.02 00:50:54.33
41 84 CHOJNACKA MARIA K 8 KŁAJ ENES ROLLER TEAM K 20-29 2 21 km (od 16 lat) 00:16:52.59 00:16:58.50 00:17:08.29 00:50:59.38
42 125 SPYCHALSKA ZUZANNA K 9 KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO K 16-19 3 21 km (od 16 lat) 00:16:51.83 00:16:59.36 00:17:12.71 00:51:03.90
43 90 FROŁOWICZ TOMASZ M 34 MEZOWO M 60-69 3 21 km (od 16 lat) 00:16:51.70 00:16:59.07 00:17:19.09 00:51:09.86
44 101 KUBIAK SZYMON M 35 WARSZAWA NIGHTSKATING WARSZAWA TEAM M 20-29 3 21 km (od 16 lat) 00:16:52.05 00:16:58.45 00:17:31.82 00:51:22.32
45 120 PRAJSNAR ROBERT M 36 WARSZAWA SPEEDING TURTLES M 50-59 8 21 km (od 16 lat) 00:17:51.69 00:18:05.56 00:18:07.51 00:54:04.76
46 117 PAWELEC ZBIGNIEW M 37 KŁODAWA JABRA RT FRIENDS M 60-69 4 21 km (od 16 lat) 00:17:33.91 00:18:15.93 00:18:26.25 00:54:16.09
47 155 WNUCZKO ALAN M 38 4 21 km (od 16 lat) 00:18:01.86 00:18:42.98 00:17:51.79 00:54:36.63
48 107 MACIEJEWSKI MARIAN M 39 IŁAWA M 60-69 5 21 km (od 16 lat) 00:17:36.84 00:18:25.51 00:18:40.26 00:54:42.61
49 98 KRETKIEWICZ MAGDALENA K 10 GDAŃSK K 20-29 3 21 km (od 16 lat) 00:17:58.74 00:18:44.90 00:18:08.58 00:54:52.22
50 88 ENGELBERG ŁUKASZ M 40 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM M 30-39 9 21 km (od 16 lat) 00:17:51.42 00:18:43.13 00:18:22.50 00:54:57.05
51 134 ŚPICA DARIUSZ M 41 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ M 50-59 9 21 km (od 16 lat) 00:17:58.05 00:18:46.26 00:18:49.32 00:55:33.63
52 156 STEFANIAK WOJCIECH M 42 GDYNIA M 70-100 2 21 km (od 16 lat) 00:36:43.75 00:19:15.01 00:55:58.76
53 114 NIEWĘGŁOWSKI RYSZARD M 43 GDAŃSK M 40-49 11 21 km (od 16 lat) 00:18:01.53 00:18:42.51 00:19:15.10 00:55:59.14
54 104 LEWANDOWSKI PAWEŁ LEWANDOWSKI M 44 RUMIA M 30-39 10 21 km (od 16 lat) 00:18:36.97 00:20:02.39 00:18:57.98 00:57:37.34
55 97 KRASUSKA ANNA K 11 ELBLĄG KS ORZEŁ ELBLĄG K 60-69 1 21 km (od 16 lat) 00:17:59.22 00:19:25.07 00:20:35.10 00:57:59.39
56 152 MELNIKAU ALIAKSANDR M 45 GDANSK АССОЦИАЦИЯ КАТАНИЯ НА РОЛИКАХ GDAŃSK LIONS M 50-59 10 21 km (od 16 lat) 00:18:00.90 00:19:55.76 00:20:42.53 00:58:39.19
57 136 WIATROWSKI ROMAN M 46 BYDGOSZCZ M 40-49 12 21 km (od 16 lat) 00:18:49.48 00:19:50.45 00:20:07.10 00:58:47.03
58 94 JUNKA MAŁGORZATA K 12 BYDGOSZCZ JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ K 50-59 1 21 km (od 16 lat) 00:17:59.03 00:20:05.32 00:21:06.71 00:59:11.06
59 115 OLEKSIEWICZ JUREK M 47 GDYNIA TWISTER TRÓJMIASTO M 70-100 3 21 km (od 16 lat) 00:19:24.34 00:20:17.33 00:20:51.35 01:00:33.02
60 99 KRYSZAK KATARZYNA K 13 WŁADYSŁAWOWO K 20-29 4 21 km (od 16 lat) 00:19:24.74 00:20:16.81 00:21:00.50 01:00:42.05
61 111 MITKOWSKI PIOTR MITKOWSKI M 48 GOSCIERADZ M 40-49 13 21 km (od 16 lat) 00:19:24.13 00:20:22.62 00:22:17.92 01:02:04.67
62 124 SPYCHALSKA ANNA K 14 KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO K 40-49 2 21 km (od 16 lat) 00:18:01.16 00:20:03.43 00:24:03.71 01:02:08.30
63 80 BANIA ZYGMUNT M 49 PRZYSIEK M 70-100 4 21 km (od 16 lat) 00:19:08.73 00:21:54.86 00:22:40.70 01:03:44.29
64 139 WÓJTOWICZ KATARZYNA K 15 NARZYM KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ K 30-39 2 21 km (od 16 lat) 00:21:03.58 00:21:20.12 00:21:52.83 01:04:16.53
65 186 RADZEWICZ DAWID M 50 RĘBIELCZ M 20-29 4 21 km (od 16 lat) 00:21:04.09 00:21:19.42 00:21:53.10 01:04:16.61
66 118 PRAJSNAR AGNIESZKA K 16 WARSZAWA SPEEDING TURTLES K 50-59 2 21 km (od 16 lat) 00:20:33.66 00:21:50.38 00:21:52.83 01:04:16.87
67 81 BIAŁOSKÓRSKA MAŁGORZATA K 17 GDYNIA ROLL4ALL K 40-49 3 21 km (od 16 lat) 00:21:19.46 00:21:54.50 00:22:04.84 01:05:18.80
68 105 ŁUBIŃSKA KAROLINA K 18 WARSZAWA NIGHTSKATING WARSZAWA TEAM K 20-29 5 21 km (od 16 lat) 00:19:08.24 00:23:08.57 00:23:34.58 01:05:51.39
69 126 STACHOWSKA MONIKA K 19 GDAŃSK KOŁAMI DO GÓRY K 40-49 4 21 km (od 16 lat) 00:21:03.34 00:23:10.03 00:25:22.79 01:09:36.16
70 78 ADAMCZYK-KOS AGNIESZKA K 20 STRASZYN K 40-49 5 21 km (od 16 lat) 00:23:06.08 00:23:23.53 00:23:47.32 01:10:16.93
71 102 KUBISIAK KAROLINA K 21 TORUŃ K 30-39 3 21 km (od 16 lat) 00:46:46.97 00:25:02.33 01:11:49.30
72 91 GBURZYŃSKI RAFAŁ M 51 ELBLĄG UKS 6 M 40-49 14 21 km (od 16 lat) 00:22:55.81 00:24:24.09 00:25:21.83 01:12:41.73
73 121 PRZYBYŁOWICZ MAGDALENA K 22 JUSZKOWO K 40-49 6 21 km (od 16 lat) 00:24:01.86 00:25:38.83 00:25:07.60 01:14:48.29
74 135 WALTER MONIKA K 23 GDAŃSK AMATOR K 30-39 4 21 km (od 16 lat) 00:23:39.10 00:25:12.56 00:25:56.70 01:14:48.36
75 128 SULEWSKA MONIKA K 24 RUSOCIN K 20-29 6 21 km (od 16 lat) 00:27:44.94 00:30:19.81
76 137 WILLER ZBIGNIEW M 52 GDAŃSK AMATOR M 50-59 11 21 km (od 16 lat) 00:18:20.92
77 138 WNUCZKO KAROL M 53 PRUSZCZ GDAŃSKI M 40-49 15 21 km (od 16 lat) 00:21:57.06

300 m (dzieci do lat 6)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Klub Dystans Meta
1 47 PIRÓG MAKSYMILIAN 1 M 300 m (dzieci do lat 6) 00:00:51.29
2 8 TOPOLIŃSKI PATRYK 2 M KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 300 m (dzieci do lat 6) 00:00:51.80
3 29 KĘDRA ANTEK 3 M 300 m (dzieci do lat 6) 00:00:55.95
4 48 PIWKOWSKA NADIA 1 K STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 300 m (dzieci do lat 6) 00:00:56.40
5 10 ZENEL LEON 4 M KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 300 m (dzieci do lat 6) 00:00:56.48
6 5 KRYSZAK HENRYK 5 M 300 m (dzieci do lat 6) 00:00:57.19
7 7 SŁOWIK MICHALINA 2 K ROLKA OLKA SZKOŁA JAZDY NA ROLKACH 300 m (dzieci do lat 6) 00:01:05.99
8 16 DONER MAGDALENA 3 K STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 300 m (dzieci do lat 6) 00:01:12.79
9 173 HASKA MARIA 4 K 300 m (dzieci do lat 6) 00:01:21.01
10 153 HILLAR ZOFIA 5 K 300 m (dzieci do lat 6) 00:01:23.69
11 6 KWIATKOWSKI JAKUB 6 M 300 m (dzieci do lat 6) 00:01:47.44
12 1 BUJACZ ANTONI 7 M 300 m (dzieci do lat 6) 00:01:48.04
13 3 KADO WIKTOR 8 M STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 300 m (dzieci do lat 6) 00:01:51.83
15 165 KOSTRZEWSKI JAKUB 9 M PRZEDSZKOLE ZSO1 300 m (dzieci do lat 6) 00:02:37.80
16 4 KRYSZAK GABRIEL 10 M 300 m (dzieci do lat 6) 00:02:45.29
14 164 GOŁKOWSKA LAURA DSQ K 300 m (dzieci do lat 6) 00:02:08.89
163 GOŁGOWSKA KARINA DSQ K 300 m (dzieci do lat 6) 00:02:18.07

600 m (dzieci 7-11 lat)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 42 MITKOWSKA ALEKSANDRA K 1 KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:07.90
2 59 TOPOLIŃSKA EMILIA K 2 KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:19.64
3 39 MAJEWSKI JULIAN M 1 JUSZKOWO STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:25.67
4 57 SZULC AGNIESZKA K 3 KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:26.55
5 180 ĆWIKLIŃSKI OLIWIER M 2 BORZECHOWO 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:27.16
6 14 CZURAK BORYS M 3 SOPOT 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:27.81
7 63 WNUCZKO ALEX M 4 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:27.83
8 15 DAMRAT MARTYNA K 4 PRUSZCZ GDANSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:28.86
9 38 MAJEWSKI ANTONI M 5 JUSZKOWO STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:29.15
10 28 KAMIŃSKA MAJA K 5 PRUSZCZ GDAŃSKI SP4 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:30.49
11 54 SADOWSKA MILENA K 6 PRUSZCZ GDAŃSKI SP1 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:31.82
12 46 PĘKSYK ALEKSANDRA K 7 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:32.25
13 31 KĘDRA TOMEK M 6 STRASZYN 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:32.32
14 64 ZENEL NIKODEM M 7 SOKOLE-KUŹNICA KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:32.63
15 24 HEINRICH MILENA K 8 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:34.00
16 169 WASILEWSKA BARBARA K 9 GDAŃSK STO GDAŃSK 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:34.89
17 56 SZTAJKOWSKA NATALIA K 10 JUSZKOWO 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:36.01
18 44 NIEWĘGŁOWSKA MARCELINA K 11 GDAŃSK 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:36.84
19 20 GŁOWACKA ANNA K 12 PRUSZCZ GDAŃSKI STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:37.51
20 179 PAWLUK NINA K 13 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:37.74
21 58 ŚCIŃSKA ZUZANNA K 14 PRUSZCZ GDAŃSKI MKS CZARNI PRUSZCZ 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:38.20
22 19 GBURZYŃSKI MICHAŁ M 8 ELBLĄG 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:40.85
23 167 WĘGLIŃSKA PATRYCJA K 15 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:40.88
24 34 KRYSZEWSKA KRYSTYNA K 16 PRUSZCZ GDAŃSKI STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:41.52
25 55 SŁOWIK ANNA K 17 KOŚCIERZYNA ROLKA OLKA SZKOŁA JAZDY NA ROLKACH 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:42.05
26 35 KULIK JULIA K 18 GDAŃSK SOPOCKIE SZKOŁY AUTONOMICZNE 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:43.16
27 18 FUŁEK JULIUSZ M 9 SOPOT 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:43.55
28 175 WANAGOS ALICIA K 19 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:43.62
29 178 PIRÓG FRANCISZEK M 10 STRASZYN 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:43.80
30 157 MORDAL ALICJA K 20 PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 3 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:43.97
31 62 WITKOWSKA IZABELA K 21 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:44.97
32 43 NAPORA IVAN M 11 GDANSK 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:47.60
33 40 MAŁCZAK MARTA K 22 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:47.95
34 176 MACHOHA ULIANA K 23 GDAŃSK 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:48.28
35 177 ŚWIĄTEK KAJTEK M 12 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:50.98
36 33 KRYSZAK DOROTA K 24 WŁADYSŁAWOWO 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:53.59
37 160 MADEJ KINGA K 25 GOŚCICINO 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:54.41
38 12 BAZYLUK MAŁGORZATA K 26 PRUSZCZ GDAŃSKI STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:56.39
39 154 HILAR TYMOTEUSZ M 13 PRUSZCZ GDAŃSKI SP 3 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:01:56.61
40 37 ŁYS HUBERT M 14 ROTMANKA STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:01.00
41 11 BADZIĄG OLGA K 27 PRUSZCZ GDAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:05.05
42 13 BUJACZ ZOFIA K 28 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:12.42
43 36 ŁYS EWA K 29 ROTMANKA STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:17.02
44 30 KĘDRA NATALIA K 30 STRASZYN 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:19.67
45 45 PAZERA SARA K 31 PRUSZCZ GDAŃSKI STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:23.10
46 17 DONER MARTYNA K 32 PRUSZCZ GDAŃSKI STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:38.12
47 61 TYBUŚ LUDWIK M 15 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 W GDAŃSKU 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:02:39.65
48 27 JARZĘBOWSKI JAKUB M 16 GDAŃSK STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:03:42.99
49 168 KOBIERZYŃSKA PATRYCJA K 33 PRUSZCZ GDAŃSKI 600 m (dzieci 7-11 lat) 00:03:53.76

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ