Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konieczna Alekasandra | Sztum | Polska | Bieg 5 km | ||
2 | Andrzejczyk Magdalena Andrzejczyk | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
3 | Saleem Monika | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | Wataha łaczy nas bieganie | opłacono BM |
4 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | Wataha łaczy nas bieganie | opłacono BM |
5 | Falkowski Patryk | Malbork | Polska | Bieg 5 km | Fast KUZL | |
6 | SKAŁECKA KATARZYNA | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg 5 km | Wataha Wilków | opłacono BM |
7 | Ostrzyżek Dylan | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
8 | Roszman Henryk | Orle | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
9 | Brzezińska Martyna | Litewki | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
10 | Chorążewska Agnieszka | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Flex Runners | opłacono |
11 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg 5 km | ||
12 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg 5 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono BM |
13 | Cybulski Michał | Malbork | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
14 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono BM |
15 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5 km | Dzierzgoń Team | opłacono BM |
16 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Bieg 5 km | First Malbork Team | |
17 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
18 | Krzyżykowski Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
19 | Jesionkowski Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg 5 km | ||
20 | Adamczyk Marek | Gręblin | Polska | Bieg 5 km | Flex Runners | opłacono |
21 | Łatas Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | Fighting Runners | opłacono BM |
22 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
23 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | Wataha Wilków | opłacono BM |
24 | Budziarek Adam | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | Fighting Runners | opłacono BM |
25 | Wołoszyn Justyna | Elbląg | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
26 | Socha Piotr | Zajezierze | Polska | Bieg 5 km | KLKS LIDER Sztum | opłacono BM |
27 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
28 | Jabłoński Robert | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
29 | Sadowska Paula | Olsztyn | Polska | Bieg 5 km | URWIS BIEGA | opłacono BM |
30 | Olszański Paweł | Olsztyn | Polska | Bieg 5 km | URWIS BIEGA | opłacono BM |
31 | Latoszewska Kamila | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | Wataha Wilków | opłacono |
32 | Gąsior Paweł | Susz | Polska | Bieg 5 km | Rozbiegany Susz | opłacono BM |
33 | Chorążewski Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
34 | Chorążewski Piotr | Tczew | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
35 | Pick Tomasz | Koszalin | Polska | Bieg 5 km | Biegolas Koszalin / Korona | opłacono BM |
36 | JONEK Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono BM |
37 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
38 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg 5 km | Klub HDK PCK " KROPELKA " | opłacono BM |
39 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
40 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
41 | Korkosz Andrzej | Blizne Jasińskiego | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
42 | Kukliński Stanisław | Chojnice | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
43 | Rumiński Daniel | Grobelno | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
44 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | Bieg 5 km | Ostróda Runners | |
45 | Prześlica Grzegorz | 32-020 | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
46 | Prześlica Monika | Wieliczka | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
47 | Puklicz Cezary | Malbork | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
48 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | Bieg 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
49 | Ufnowski Sebastian | Czersk | Polska | Bieg 5 km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono BM |
50 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
51 | Zakrzewska Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
52 | Pipiro Grazyna | Jastrzębie Zdr. | Polska | Bieg 5 km | Unia Miast | opłacono BM |
53 | Gumiński Piotr | Zblewo | Polska | Bieg 5 km | ||
54 | Pyśk Natalia | Malbork | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
55 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
56 | Żarek Magda | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
57 | Wójcicki Paweł | Malbork | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
58 | Kosater Aleksandra | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Flex Runners | opłacono |
59 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5 km | DKS Powiśle/Dzierzgoń Team/Kram FC | opłacono |
60 | Dziennik Maciej | Świecie | Polska | Bieg 5 km | The Runners Świecie | opłacono BM |
61 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg 5 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM |
62 | Tymińska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
63 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
64 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Polska | Bieg 5 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM |
65 | Golinski Michał | Świecie | Polska | Bieg 5 km | The Runners Świecie | opłacono BM |
66 | Trojnar Karolina | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg 5 km | Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim | opłacono BM |
67 | Grabowska Krystyna | Kraków | Polska | Bieg 5 km | Ekskadra | opłacono BM |
68 | Grabowski Stanisław | Kraków | Polska | Bieg 5 km | Ekskadra | opłacono BM |
69 | Trojnar Krzysztof | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg 5 km | Klub Olimpijczyka im Irewny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim | opłacono BM |
70 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | Ultra Way Team | opłacono BM |
71 | Trojnar Jarosław | Kalisz Pomorski | Polska | Bieg 5 km | Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim | opłacono BM |
72 | Gnyba Mariusz | STĘŻYCA | Polska | Bieg 5 km | Metrożercy | opłacono BM |
73 | Buczyński Paweł | Trąbki Małe | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
74 | Demska Kamila | Elbląg | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
75 | Nowicka Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg 5 km | ||
76 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
77 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
78 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono BM |
79 | Trupinda Janusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg 5 km | Muzeum Zamkowe w Malborku | opłacono |
80 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | Bieg 5 km | ||
81 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
82 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
83 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
84 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | Bieg 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
85 | DEMSKI DANIEL | ELBLĄG | Polska | Bieg 5 km | UKS Olimpia Judo Elbląg | opłacono BM |
86 | Jankowski Szymon | Malbork | Polska | Bieg 5 km | MALNAFT | opłacono BM |
87 | Gałka Piotr | Malbork | Polska | Bieg 5 km | MALNAFT | opłacono BM |
88 | Potaszników Piotr | Malbork | Polska | Bieg 5 km | MALNAFT | opłacono BM |
89 | Kuszowski Adam | Malbork | Polska | Bieg 5 km | MALNAFT | opłacono BM |
90 | Zachariasz Damian | Malbork | Polska | Bieg 5 km | MALNAFT | opłacono BM |
91 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg 5 km | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono BM |
92 | Kaleńczuk Szymon | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg 5 km | ||
93 | Markiewicz-Zielińska Daria | Piastów | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
94 | Jędraszewski Łukasz | Tczew | Polska | Bieg 5 km | Flex Runners | opłacono |
95 | Zdanowicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg 5 km | ||
96 | Zielinski Michał | Piastów | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
97 | Kadzinski Jarek | Braniewo | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
98 | Kraśniewski Krzysztof | Karczowiska Górne | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
99 | Osiński Stanisław | Warszawa | Polska | Bieg 5 km | opłacono BM | |
100 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | Bieg 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
Wyświetleń: 18420