Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gredke Robert Anielin Bieg Główny 10 km Team ZabieganeDni
2 250 Nowocińska Nelly Anielin Bieg dzieci 12-15 lat Team ZabieganeDni
3 249 Nowocińska Lilly Anielin Bieg dzieci 12-15 lat Team ZabieganeDni
4 251 Nowocińska Zuzanna Anielin Bieg dzieci 12-15 lat Team ZabieganeDni
5 161 Lipińska Bożenna Baboszewo Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
6 40 Truszkowski Piotr Bolęcin Bieg Główny 10 km opłacono
7 228 Truszkowski Max Bolęcin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
8 244 Truszkowska Amelia Bolęcin Bieg dzieci 8-11 lat
9 209 Krzemińska Julia Bolęcin Bieg przedszkolaka (do lat 7) Szkoła
10 111 Karpińska Monika Bolęcin Bieg towarzyszący 3 km opłacono
11 4 Brzeszkiewicz Damian Bolęcin Bieg Główny 10 km opłacono
12 14 Kamasa Andrzej Cempkowo Bieg Główny 10 km opłacono
13 153 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Marsz Nordic Walking 6 km Team NW Ciechanów opłacono
14 252 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg dzieci 12-15 lat Mazovia ProActiv Ciechanów
15 Kopeć Krzysztof Ciechanów Bieg Główny 10 km
16 162 Lubieniecka Maria Ciechanów Marsz Nordic Walking 6 km Team NW Ciechanów opłacono
17 170 SuchodolskI Wiesław Ciechanów Marsz Nordic Walking 6 km Team NW Ciechanów opłacono
18 130 Żebrowski Krzysztof Cieksyn Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
19 120 Pielacińska KAROLINA Czerwińsk nad wisłą Bieg towarzyszący 3 km opłacono
20 121 Pielaciński Dariusz Czerwińsk nad Wisłą Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
21 126 Szmulewicz Aleksandra Czerwińsk nad Wisłą Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
22 247 Kamiński Bartosz Dąbrowa Bieg dzieci 12-15 lat Runners Team
23 110 Kamiński Bartosz Dąbrowa Bieg towarzyszący 3 km Runners Team opłacono
24 112 Luberacki Artur dobrska-kolonia Bieg towarzyszący 3 km opłacono
25 103 Budkowska Dorota Gawarzec Dolny Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
26 219 Rucińska Rozalia Gawłowo Bieg przedszkolaka (do lat 7)
27 220 Ruciński Franciszek Gawłowo Bieg przedszkolaka (do lat 7)
28 124 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg towarzyszący 3 km opłacono
29 117 Nitczynska Sylwia Glinojeck Bieg towarzyszący 3 km opłacono
30 114 Majkowski Łukasz Joniec-Kolonia Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
31 137 Kołpaczewska Oliwia karolinowo Bieg towarzyszący 3 km ZSCKR im. A ŚWIĘTOCHOWSKIEGO w Gołotcxyźnie
32 208 Kołpaczewski Igor karolinowo Bieg przedszkolaka (do lat 7)
33 45 Kołpaczewski Piotr Karolinowo Bieg Główny 10 km biegiem przez gminę NOWE MIASTO
34 218 Pawlak Bruno Komornica Bieg przedszkolaka (do lat 7) LO Komornica
35 5 Czuliński Bogdan Królewo Bieg Główny 10 km opłacono
36 245 Boski Kacper Kuchary Królewskie Bieg dzieci 12-15 lat Szkoła
37 41 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
38 25 Małek Stanisław Leoncin Bieg Główny 10 km opłacono
39 24 Małek Karolina Leoncin Bieg Główny 10 km opłacono
40 214 Małek Zuzia Leoncin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
41 213 Małek Marynia Leoncin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
42 Mikulski Tomasz Łazy Bieg Główny 10 km UKS Filipides Teresin
43 10 Isasi-Kuran Agata Marki Bieg Główny 10 km Markowi Biegacze opłacono
44 30 Przeradzki Seweryn Mława Bieg Główny 10 km opłacono
45 29 Podlecki Krzysztof Młock Bieg Główny 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
46 23 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg Główny 10 km GARAŻ STREFA TRENINGU Nasielsk opłacono
47 13 Jezierski Piotr Nowe Miasto Bieg Główny 10 km Art show - Nowe Miasto biega opłacono
48 171 Szymańska Katarzyna Nowe Miasto Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
49 172 Szymański Mariusz Nowe Miasto Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
50 227 Szymański Jakub Nowe Miasto Bieg przedszkolaka (do lat 7)
51 226 Szymański Bartłomiej Nowe Miasto Bieg przedszkolaka (do lat 7)
52 243 Siwek Malwina Nowe Miasto Bieg dzieci 8-11 lat
53 136 Świątkowska Paulina Nowe Proboszczewice Bieg towarzyszący 3 km opłacono
54 133 Pietrzak Paulina Nowy dwór mazowiecki Bieg towarzyszący 3 km Bestie OCR Legionowo opłacono
55 Kuczyński Mariusz Ojrzeń Bieg towarzyszący 3 km Morsy Nowe Miasto
56 Kuczyński Dawid Ojrzeń Bieg towarzyszący 3 km
57 118 Ostrowski Sławomir Ojrzeń Bieg towarzyszący 3 km opłacono
58 138 Krajczyński Michał Osiek Bieg towarzyszący 3 km opłacono
59 152 Chełchowska Anna Piaseczno Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
60 116 Michalak Jerzy Plonsk Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
61 176 Degner Damian Płock Marsz Nordic Walking 6 km Gruby Team opłacono
62 128 Zaborowski Łukasz Płock Bieg towarzyszący 3 km RAJSPORT ACTIVE opłacono
63 229 Zaborowski Filip Płock Bieg przedszkolaka (do lat 7) RAJSPORT ACTIVE
64 167 Pokorska-Walerska Józefa Krystyna Płock Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
65 43 Gęsiarz Szymon Płock Bieg Główny 10 km opłacono
66 135 Gęsiarz Monika Płock Bieg towarzyszący 3 km opłacono
67 168 RADOMSKI Marcin Płock Marsz Nordic Walking 6 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
68 122 Rosinska Wioleta Płock Bieg towarzyszący 3 km Gonzo Team opłacono
69 119 Piechocińska Edyta Płock Bieg towarzyszący 3 km Gonzo Team opłacono
70 28 Opałka Jan Płońsk Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
71 175 Piekarz Agnieszka Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
72 230 Zakrzewska Zuzanna Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7)
73 1 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg Główny 10 km Płońszczanki opłacono
74 155 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
75 9 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
76 169 Różańska Helena Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
77 206 Gadomski Ignacy Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7)
78 254 Żebrowski Gracjan Płońsk Bieg dzieci 12-15 lat Gonzo Team
79 49 Przybyszewski Michał Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
80 102 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
81 68 Świercz Andrzej Płońsk Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
82 42 Woźniak Janusz Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
83 50 Wilczewski Jarosław Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
84 Lewicki Adrian Płońsk Bieg towarzyszący 3 km Gimnazjon Płońsk
85 174 Siemaszko-Wilczewska Karolina Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
86 26 Marciniak Ilona Płońsk Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
87 129 Ziółkowska Anna Płońsk Bieg towarzyszący 3 km opłacono
88 215 Marciniak Julia Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
89 205 Bugajewska Zofia Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
90 105 Bugajewska Anna Płońsk Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
91 125 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg towarzyszący 3 km opłacono
92 106 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
93 235 Bugajewski Bartosz Płońsk Bieg dzieci 8-11 lat KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
94 2 Bilinski Michał Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
95 234 Bugajewska Aleksandra Płońsk Bieg dzieci 8-11 lat KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
96 6 FIRST Dorota PŁOŃSK Bieg Główny 10 km Barbell Garage Triathlon Team opłacono
97 223 Strzelecka Julia Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7)
98 7 First Piotr Płońsk Bieg Główny 10 km Barbell Garage Triathlon Team opłacono
99 101 Ambroziak Nikola Małgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3 km Szkoła opłacono
100 225 SZACHOWICZ LILIANA PŁOŃSK Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO


Wyświetleń: 3711

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ