Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gredke Robert | Anielin | Polska | Bieg Główny 10 km | Team ZabieganeDni | ||
2 | 250 | Nowocińska Nelly | Anielin | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | Team ZabieganeDni | |
3 | 249 | Nowocińska Lilly | Anielin | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | Team ZabieganeDni | |
4 | 251 | Nowocińska Zuzanna | Anielin | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | Team ZabieganeDni | |
5 | 161 | Lipińska Bożenna | Baboszewo | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
6 | 40 | Truszkowski Piotr | Bolęcin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
7 | 228 | Truszkowski Max | Bolęcin | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
8 | 244 | Truszkowska Amelia | Bolęcin | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat | ||
9 | 111 | Karpińska Monika | Bolęcin | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
10 | 4 | Brzeszkiewicz Damian | Bolęcin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
11 | 209 | Krzemińska Julia | Bolęcin | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | Szkoła | |
12 | 14 | Kamasa Andrzej | Cempkowo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
13 | Kopeć Krzysztof | Ciechanów | Polska | Bieg Główny 10 km | |||
14 | 252 | Peszczyński Mateusz | Ciechanów | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
15 | 170 | SuchodolskI Wiesław | Ciechanów | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | Team NW Ciechanów | opłacono |
16 | 153 | Długokęcki Krzysztof | Ciechanów | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | Team NW Ciechanów | opłacono |
17 | 162 | Lubieniecka Maria | Ciechanów | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | Team NW Ciechanów | opłacono |
18 | 130 | Żebrowski Krzysztof | Cieksyn | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
19 | 120 | Pielacińska KAROLINA | Czerwińsk nad wisłą | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
20 | 121 | Pielaciński Dariusz | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | No Pain Team | opłacono |
21 | 126 | Szmulewicz Aleksandra | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | No Pain Team | opłacono |
22 | 247 | Kamiński Bartosz | Dąbrowa | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | Runners Team | |
23 | 110 | Kamiński Bartosz | Dąbrowa | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | Runners Team | opłacono |
24 | 112 | Luberacki Artur | dobrska-kolonia | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
25 | 103 | Budkowska Dorota | Gawarzec Dolny | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | No Pain Team | opłacono |
26 | 219 | Rucińska Rozalia | Gawłowo | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
27 | 220 | Ruciński Franciszek | Gawłowo | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
28 | 124 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
29 | 117 | Nitczynska Sylwia | Glinojeck | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
30 | 114 | Majkowski Łukasz | Joniec-Kolonia | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
31 | 45 | Kołpaczewski Piotr | Karolinowo | Polska | Bieg Główny 10 km | biegiem przez gminę NOWE MIASTO | |
32 | 137 | Kołpaczewska Oliwia | karolinowo | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | ZSCKR im. A ŚWIĘTOCHOWSKIEGO w Gołotcxyźnie | |
33 | 208 | Kołpaczewski Igor | karolinowo | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
34 | 218 | Pawlak Bruno | Komornica | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | LO Komornica | |
35 | 5 | Czuliński Bogdan | Królewo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
36 | 41 | Warchoł Artur | Kuchary Królewskie | Polska | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
37 | 245 | Boski Kacper | Kuchary Królewskie | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | Szkoła | |
38 | 24 | Małek Karolina | Leoncin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
39 | 214 | Małek Zuzia | Leoncin | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
40 | 213 | Małek Marynia | Leoncin | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
41 | 25 | Małek Stanisław | Leoncin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
42 | Mikulski Tomasz | Łazy | Polska | Bieg Główny 10 km | UKS Filipides Teresin | ||
43 | 10 | Isasi-Kuran Agata | Marki | Polska | Bieg Główny 10 km | Markowi Biegacze | opłacono |
44 | 30 | Przeradzki Seweryn | Mława | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
45 | 29 | Podlecki Krzysztof | Młock | Polska | Bieg Główny 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono |
46 | 23 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | Bieg Główny 10 km | GARAŻ STREFA TRENINGU Nasielsk | opłacono |
47 | 171 | Szymańska Katarzyna | Nowe Miasto | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
48 | 172 | Szymański Mariusz | Nowe Miasto | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
49 | 227 | Szymański Jakub | Nowe Miasto | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
50 | 226 | Szymański Bartłomiej | Nowe Miasto | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
51 | 243 | Siwek Malwina | Nowe Miasto | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat | ||
52 | 13 | Jezierski Piotr | Nowe Miasto | Polska | Bieg Główny 10 km | Art show - Nowe Miasto biega | opłacono |
53 | 136 | Świątkowska Paulina | Nowe Proboszczewice | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
54 | 133 | Pietrzak Paulina | Nowy dwór mazowiecki | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | Bestie OCR Legionowo | opłacono |
55 | Kuczyński Mariusz | Ojrzeń | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | Morsy Nowe Miasto | ||
56 | Kuczyński Dawid | Ojrzeń | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | |||
57 | 118 | Ostrowski Sławomir | Ojrzeń | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
58 | 138 | Krajczyński Michał | Osiek | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
59 | 152 | Chełchowska Anna | Piaseczno | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
60 | 116 | Michalak Jerzy | Plonsk | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
61 | 168 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
62 | 176 | Degner Damian | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | Gruby Team | opłacono |
63 | 167 | Pokorska-Walerska Józefa Krystyna | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
64 | 128 | Zaborowski Łukasz | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | RAJSPORT ACTIVE | opłacono |
65 | 229 | Zaborowski Filip | Płock | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | RAJSPORT ACTIVE | |
66 | 122 | Rosinska Wioleta | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | Gonzo Team | opłacono |
67 | 119 | Piechocińska Edyta | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | Gonzo Team | opłacono |
68 | 43 | Gęsiarz Szymon | Płock | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
69 | 135 | Gęsiarz Monika | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
70 | 68 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
71 | 205 | Bugajewska Zofia | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
72 | 105 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
73 | 106 | Bugajewski Janusz | PŁOŃSK | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
74 | 235 | Bugajewski Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
75 | 234 | Bugajewska Aleksandra | Płońsk | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
76 | 34 | Sawicka Justyna | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
77 | 221 | Sawicka Oliwia | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
78 | 222 | Sawicki Szymon | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
79 | 26 | Marciniak Ilona | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
80 | 215 | Marciniak Julia | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
81 | Lewicki Adrian | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | Gimnazjon Płońsk | ||
82 | 42 | Woźniak Janusz | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
83 | 9 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
84 | 206 | Gadomski Ignacy | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
85 | 102 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
86 | 6 | FIRST Dorota | PŁOŃSK | Polska | Bieg Główny 10 km | Barbell Garage Triathlon Team | opłacono |
87 | 7 | First Piotr | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | Barbell Garage Triathlon Team | opłacono |
88 | 157 | Kaźmierczak Mariusz | PŁOŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
89 | 164 | Miączyńska Emilka | PŁOŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
90 | 225 | SZACHOWICZ LILIANA | PŁOŃSK | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
91 | 224 | SZACHOWICZ BLANKA | PŁOŃSK | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
92 | 129 | Ziółkowska Anna | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
93 | 155 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | Grupa Nordic Walking Płońsk | opłacono |
94 | 169 | Różańska Helena | Płońsk | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
95 | 254 | Żebrowski Gracjan | Płońsk | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | Gonzo Team | |
96 | 237 | Domański Leszek | Płońsk | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat | Szkoła | |
97 | 127 | Szpakiewicz Sylwia | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
98 | 28 | Opałka Jan | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
99 | 1 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Polska | Bieg Główny 10 km | Płońszczanki | opłacono |
100 | 31 | Przybyszewski Jakub | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 8768