Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 47 Mariańska Katarzyna Radzymin Bieg Główny 10 km opłacono
2 175 Piekarz Agnieszka Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
3 218 Pawlak Bruno Komornica Bieg przedszkolaka (do lat 7) LO Komornica
4 134 Świątkowska Patrycja Stare Proboszczewice Bieg towarzyszący 3 km opłacono
5 138 Krajczyński Michał Osiek Bieg towarzyszący 3 km opłacono
6 136 Świątkowska Paulina Nowe Proboszczewice Bieg towarzyszący 3 km opłacono
7 135 Gęsiarz Monika Płock Bieg towarzyszący 3 km opłacono
8 43 Gęsiarz Szymon Płock Bieg Główny 10 km opłacono
9 5 Czuliński Bogdan Królewo Bieg Główny 10 km opłacono
10 174 Siemaszko-Wilczewska Karolina Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
11 50 Wilczewski Jarosław Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
12 Konofalski Dariusz Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
13 Konofalska Elżbieta Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
14 114 Majkowski Łukasz Joniec-Kolonia Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
15 23 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg Główny 10 km GARAŻ STREFA TRENINGU Nasielsk opłacono
16 29 Podlecki Krzysztof Młock Bieg Główny 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
17 2 Bilinski Michał Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
18 230 Zakrzewska Zuzanna Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7)
19 15 Karwowski Daniel Płońsk Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
20 223 Strzelecka Julia Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7)
21 125 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg towarzyszący 3 km opłacono
22 8 First Tomasz Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
23 119 Piechocińska Edyta Płock Bieg towarzyszący 3 km Gonzo Team opłacono
24 132 Żołądek Cezary Szeromin 7B Bieg towarzyszący 3 km opłacono
25 101 Ambroziak Nikola Małgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3 km Szkoła opłacono
26 212 KULTYIASAU ANDREI Warszawa Bieg przedszkolaka (do lat 7) Krasnoludki
27 208 Kołpaczewski Igor karolinowo Bieg przedszkolaka (do lat 7)
28 137 Kołpaczewska Oliwia karolinowo Bieg towarzyszący 3 km ZSCKR im. A ŚWIĘTOCHOWSKIEGO w Gołotcxyźnie
29 159 Kraśniewska Marzanna Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
30 209 Krzemińska Julia Bolęcin Bieg przedszkolaka (do lat 7) Szkoła
31 110 Kamiński Bartosz Dąbrowa Bieg towarzyszący 3 km Runners Team opłacono
32 247 Kamiński Bartosz Dąbrowa Bieg dzieci 12-15 lat Runners Team
33 238 Gościniak Bartłomiej Szeligi Bieg dzieci 8-11 lat
34 25 Małek Stanisław Leoncin Bieg Główny 10 km opłacono
35 45 Kołpaczewski Piotr Karolinowo Bieg Główny 10 km biegiem przez gminę NOWE MIASTO
36 13 Jezierski Piotr Nowe Miasto Bieg Główny 10 km Art show - Nowe Miasto biega opłacono
37 131 Żebrowski Szymon Płońsk Bieg towarzyszący 3 km Gonzo Team opłacono
38 122 Rosinska Wioleta Płock Bieg towarzyszący 3 km Gonzo Team opłacono
39 241 Młodecka Alicja Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat
40 162 Lubieniecka Maria Ciechanów Marsz Nordic Walking 6 km Team NW Ciechanów opłacono
41 38 Świercz Jacek Warszawa Bieg Główny 10 km Byledobiec Anin opłacono
42 37 Świercz Iwona Warszawa Bieg Główny 10 km Byledobiec Anin opłacono
43 Łukasiewicz-Godlewska Anna Warszawa Marsz Nordic Walking 6 km PASJA Nordic Walking
44 49 Przybyszewski Michał Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
45 245 Boski Kacper Kuchary Królewskie Bieg dzieci 12-15 lat Szkoła
46 253 Przybyszewska Kasia Płońsk Bieg dzieci 12-15 lat
47 31 Przybyszewski Jakub Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
48 35 Serwatka Piotr Trębki Nowe Bieg Główny 10 km opłacono
49 242 Serwatka Antoni Trębki Nowe Bieg dzieci 8-11 lat
50 229 Zaborowski Filip Płock Bieg przedszkolaka (do lat 7) RAJSPORT ACTIVE
51 128 Zaborowski Łukasz Płock Bieg towarzyszący 3 km RAJSPORT ACTIVE opłacono
52 201 Abulkhanov Alexander Warsawa Bieg przedszkolaka (do lat 7)
53 213 Małek Marynia Leoncin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
54 214 Małek Zuzia Leoncin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
55 24 Małek Karolina Leoncin Bieg Główny 10 km opłacono
56 116 Michalak Jerzy Plonsk Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
57 126 Szmulewicz Aleksandra Czerwińsk nad Wisłą Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
58 173 Wróblewski Hubert Pomiechówek Marsz Nordic Walking 6 km Nadleśnictwo Jabłonna opłacono
59 1 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg Główny 10 km Płońszczanki opłacono
60 28 Opałka Jan Płońsk Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
61 156 Kaźmierczak Bogumiła Zawidz Kościelny Marsz Nordic Walking 6 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono
62 3 Błachnio Robert Warszawa Bieg Główny 10 km Pawko Runner Team opłacono
63 30 Przeradzki Seweryn Mława Bieg Główny 10 km opłacono
64 153 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Marsz Nordic Walking 6 km Team NW Ciechanów opłacono
65 161 Lipińska Bożenna Baboszewo Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
66 127 Szpakiewicz Sylwia Płońsk Bieg towarzyszący 3 km opłacono
67 4 Brzeszkiewicz Damian Bolęcin Bieg Główny 10 km opłacono
68 111 Karpińska Monika Bolęcin Bieg towarzyszący 3 km opłacono
69 237 Domański Leszek Płońsk Bieg dzieci 8-11 lat Szkoła
70 210 Kubiak Julia Warszawa Bieg przedszkolaka (do lat 7)
71 211 Kubiak Michał Warszawa Bieg przedszkolaka (do lat 7)
72 104 Budniak Tomasz Władysławowo Bieg towarzyszący 3 km Runners Team opłacono
73 133 Pietrzak Paulina Nowy dwór mazowiecki Bieg towarzyszący 3 km Bestie OCR Legionowo opłacono
74 254 Żebrowski Gracjan Płońsk Bieg dzieci 12-15 lat Gonzo Team
75 169 Różańska Helena Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
76 155 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
77 170 SuchodolskI Wiesław Ciechanów Marsz Nordic Walking 6 km Team NW Ciechanów opłacono
78 124 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg towarzyszący 3 km opłacono
79 220 Ruciński Franciszek Gawłowo Bieg przedszkolaka (do lat 7)
80 219 Rucińska Rozalia Gawłowo Bieg przedszkolaka (do lat 7)
81 231 Zbucka Patrycja Warszawa Bieg przedszkolaka (do lat 7) Przedszkole 439 Warszawa
82 129 Ziółkowska Anna Płońsk Bieg towarzyszący 3 km opłacono
83 117 Nitczynska Sylwia Glinojeck Bieg towarzyszący 3 km opłacono
84 103 Budkowska Dorota Gawarzec Dolny Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
85 107 Draganiak Marta Zarębin Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
86 121 Pielaciński Dariusz Czerwińsk nad Wisłą Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
87 120 Pielacińska KAROLINA Czerwińsk nad wisłą Bieg towarzyszący 3 km opłacono
88 115 Marciniak Paweł Szpondowo Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
89 224 SZACHOWICZ BLANKA PŁOŃSK Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
90 225 SZACHOWICZ LILIANA PŁOŃSK Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
91 202 BANIAK ALEKSANDRA STRZEMBOWO Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
92 203 BANIAK Wiktor STRZEMBOWO Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
93 17 Kirsz Ewa Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
94 10 Isasi-Kuran Agata Marki Bieg Główny 10 km Markowi Biegacze opłacono
95 164 Miączyńska Emilka PŁOŃSK Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
96 157 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
97 248 Myszyńska Zofia Zawidz Kościelny Bieg dzieci 12-15 lat
98 16 Kaźmierczak-Myszyńska Paulina Zawidz Bieg Główny 10 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono
99 7 First Piotr Płońsk Bieg Główny 10 km Barbell Garage Triathlon Team opłacono
100 6 FIRST Dorota PŁOŃSK Bieg Główny 10 km Barbell Garage Triathlon Team opłacono


Wyświetleń: 4428

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ