Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 201 Abulkhanov Alexander Warsawa Bieg przedszkolaka (do lat 7)
2 101 Ambroziak Nikola Małgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3 km Szkoła opłacono
3 202 BANIAK ALEKSANDRA STRZEMBOWO Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
4 102 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
5 203 BANIAK Wiktor STRZEMBOWO Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
6 1 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg Główny 10 km Płońszczanki opłacono
7 2 Bilinski Michał Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
8 245 Boski Kacper Kuchary Królewskie Bieg dzieci 12-15 lat Szkoła
9 4 Brzeszkiewicz Damian Bolęcin Bieg Główny 10 km opłacono
10 103 Budkowska Dorota Gawarzec Dolny Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
11 151 Budniak Aleksandra Władysławowo Marsz Nordic Walking 6 km Runners Team opłacono
12 246 Budniak Kacper Władysławowo Bieg dzieci 12-15 lat Runners Team
13 232 Budniak Maja Władysławowo Bieg dzieci 8-11 lat Runners Team
14 104 Budniak Tomasz Władysławowo Bieg towarzyszący 3 km Runners Team opłacono
15 233 Budniak Zuzanna Władysławowo Bieg dzieci 8-11 lat Runners Team
16 234 Bugajewska Aleksandra Płońsk Bieg dzieci 8-11 lat KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
17 105 Bugajewska Anna Płońsk Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
18 204 Bugajewska Pola Szczytno Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
19 205 Bugajewska Zofia Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
20 235 Bugajewski Bartosz Płońsk Bieg dzieci 8-11 lat KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
21 236 Bugajewski Jakub Szczytno Bieg dzieci 8-11 lat KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
22 106 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
23 3 Błachnio Robert Warszawa Bieg Główny 10 km Pawko Runner Team opłacono
24 152 Chełchowska Anna Piaseczno Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
25 5 Czuliński Bogdan Królewo Bieg Główny 10 km opłacono
26 176 Degner Damian Płock Marsz Nordic Walking 6 km Gruby Team opłacono
27 237 Domański Leszek Płońsk Bieg dzieci 8-11 lat Szkoła
28 107 Draganiak Marta Zarębin Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
29 108 Dyoniziak Katarzyna Wychódźc Bieg towarzyszący 3 km opłacono
30 153 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Marsz Nordic Walking 6 km Team NW Ciechanów opłacono
31 6 FIRST Dorota PŁOŃSK Bieg Główny 10 km Barbell Garage Triathlon Team opłacono
32 7 First Piotr Płońsk Bieg Główny 10 km Barbell Garage Triathlon Team opłacono
33 8 First Tomasz Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
34 206 Gadomski Ignacy Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7)
35 9 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
36 135 Gęsiarz Monika Płock Bieg towarzyszący 3 km opłacono
37 43 Gęsiarz Szymon Płock Bieg Główny 10 km opłacono
38 238 Gościniak Bartłomiej Szeligi Bieg dzieci 8-11 lat
39 207 Gościniak Karol Szeligi Bieg przedszkolaka (do lat 7)
40 Gredke Robert Anielin Bieg Główny 10 km Team ZabieganeDni
41 154 Gut Beata Unieck Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
42 109 Gut Cezary Unieck Bieg towarzyszący 3 km opłacono
43 10 Isasi-Kuran Agata Marki Bieg Główny 10 km Markowi Biegacze opłacono
44 11 Jaworska Klaudia Sochaczew Bieg Główny 10 km opłacono
45 12 Jezierska Karina Warszawa Bieg Główny 10 km 12tri.pl / TeamZabieganeDni opłacono
46 13 Jezierski Piotr Nowe Miasto Bieg Główny 10 km Art show - Nowe Miasto biega opłacono
47 14 Kamasa Andrzej Cempkowo Bieg Główny 10 km opłacono
48 247 Kamiński Bartosz Dąbrowa Bieg dzieci 12-15 lat Runners Team
49 110 Kamiński Bartosz Dąbrowa Bieg towarzyszący 3 km Runners Team opłacono
50 155 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
51 111 Karpińska Monika Bolęcin Bieg towarzyszący 3 km opłacono
52 15 Karwowski Daniel Płońsk Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
53 156 Kaźmierczak Bogumiła Zawidz Kościelny Marsz Nordic Walking 6 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono
54 157 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
55 16 Kaźmierczak-Myszyńska Paulina Zawidz Bieg Główny 10 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono
56 17 Kirsz Ewa Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
57 Konofalska Elżbieta Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
58 Konofalski Dariusz Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
59 Kopeć Krzysztof Ciechanów Bieg Główny 10 km
60 18 Kowalewska Katarzyna Warszawa Bieg Główny 10 km 12tri.pl opłacono
61 19 Kowalska kinga Warszawa Bieg Główny 10 km 12tri.pl opłacono
62 239 KOWALSKA NINA WARSZAWA Bieg dzieci 8-11 lat 12tri.pl
63 20 KOWALSKI TOMASZ WARSZAWA Bieg Główny 10 km opłacono
64 158 Kozłowska Małgorzata Warszawa Marsz Nordic Walking 6 km PASJA Nordic Walking opłacono
65 137 Kołpaczewska Oliwia karolinowo Bieg towarzyszący 3 km ZSCKR im. A ŚWIĘTOCHOWSKIEGO w Gołotcxyźnie
66 208 Kołpaczewski Igor karolinowo Bieg przedszkolaka (do lat 7)
67 45 Kołpaczewski Piotr Karolinowo Bieg Główny 10 km biegiem przez gminę NOWE MIASTO
68 138 Krajczyński Michał Osiek Bieg towarzyszący 3 km opłacono
69 159 Kraśniewska Marzanna Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
70 160 Królak Konrad Warszawa Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
71 209 Krzemińska Julia Bolęcin Bieg przedszkolaka (do lat 7) Szkoła
72 21 krzyzanowska zoja w\wa Bieg Główny 10 km Vege Runners opłacono
73 210 Kubiak Julia Warszawa Bieg przedszkolaka (do lat 7)
74 211 Kubiak Michał Warszawa Bieg przedszkolaka (do lat 7)
75 Kuczyński Dawid Ojrzeń Bieg towarzyszący 3 km
76 Kuczyński Mariusz Ojrzeń Bieg towarzyszący 3 km Morsy Nowe Miasto
77 212 KULTYIASAU ANDREI Warszawa Bieg przedszkolaka (do lat 7) Krasnoludki
78 22 Lasocki Marcin Warszawa Bieg Główny 10 km 12tri.pl / TeamZabieganeDni opłacono
79 Lewicki Adrian Płońsk Bieg towarzyszący 3 km Gimnazjon Płońsk
80 161 Lipińska Bożenna Baboszewo Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
81 112 Luberacki Artur dobrska-kolonia Bieg towarzyszący 3 km opłacono
82 162 Lubieniecka Maria Ciechanów Marsz Nordic Walking 6 km Team NW Ciechanów opłacono
83 114 Majkowski Łukasz Joniec-Kolonia Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
84 23 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg Główny 10 km GARAŻ STREFA TRENINGU Nasielsk opłacono
85 26 Marciniak Ilona Płońsk Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
86 215 Marciniak Julia Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
87 115 Marciniak Paweł Szpondowo Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
88 216 Mariańska Alicja Radzymin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
89 47 Mariańska Katarzyna Radzymin Bieg Główny 10 km opłacono
90 217 Mariańska Martyna Radzymin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
91 27 Mazan Przemysław Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
92 240 Mazan-Kowalewska Paulina Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat
93 24 Małek Karolina Leoncin Bieg Główny 10 km opłacono
94 213 Małek Marynia Leoncin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
95 25 Małek Stanisław Leoncin Bieg Główny 10 km opłacono
96 214 Małek Zuzia Leoncin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
97 164 Miączyńska Emilka PŁOŃSK Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
98 116 Michalak Jerzy Plonsk Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
99 Mikulski Tomasz Łazy Bieg Główny 10 km UKS Filipides Teresin
100 177 Musiatowicz Aleksandra Warszawa Marsz Nordic Walking 6 km PASJA Nordic Walking opłacono


Wyświetleń: 3710

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ