Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 248 | Myszyńska Zofia | Zawidz Kościelny | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | ||
102 | 241 | Młodecka Alicja | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat | ||
103 | 117 | Nitczynska Sylwia | Glinojeck | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
104 | 249 | Nowocińska Lilly | Anielin | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | Team ZabieganeDni | |
105 | 250 | Nowocińska Nelly | Anielin | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | Team ZabieganeDni | |
106 | 251 | Nowocińska Zuzanna | Anielin | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | Team ZabieganeDni | |
107 | 28 | Opałka Jan | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
108 | 118 | Ostrowski Sławomir | Ojrzeń | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
109 | 218 | Pawlak Bruno | Komornica | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | LO Komornica | |
110 | 165 | Peluch Katarzyna | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
111 | 252 | Peszczyński Mateusz | Ciechanów | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
112 | 119 | Piechocińska Edyta | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | Gonzo Team | opłacono |
113 | 175 | Piekarz Agnieszka | Płońsk | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
114 | 120 | Pielacińska KAROLINA | Czerwińsk nad wisłą | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
115 | 121 | Pielaciński Dariusz | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | No Pain Team | opłacono |
116 | 166 | Pietrusewicz Joanna | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
117 | 133 | Pietrzak Paulina | Nowy dwór mazowiecki | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | Bestie OCR Legionowo | opłacono |
118 | 29 | Podlecki Krzysztof | Młock | Polska | Bieg Główny 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono |
119 | 167 | Pokorska-Walerska Józefa Krystyna | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
120 | 30 | Przeradzki Seweryn | Mława | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
121 | 253 | Przybyszewska Kasia | Płońsk | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | ||
122 | 31 | Przybyszewski Jakub | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
123 | 49 | Przybyszewski Michał | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
124 | 168 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
125 | 122 | Rosinska Wioleta | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | Gonzo Team | opłacono |
126 | 169 | Różańska Helena | Płońsk | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
127 | 123 | Różnowicz Bogusław | Wychódźc | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
128 | 219 | Rucińska Rozalia | Gawłowo | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
129 | 124 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
130 | 220 | Ruciński Franciszek | Gawłowo | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
131 | 32 | Rutkowska Maja | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | Team ZabieganeDni | opłacono |
132 | 33 | Rutkowski Paweł | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | Team ZabieganeDni | opłacono |
133 | 125 | Rybicka Agnieszka | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
134 | 34 | Sawicka Justyna | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
135 | 221 | Sawicka Oliwia | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
136 | 222 | Sawicki Szymon | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
137 | 242 | Serwatka Antoni | Trębki Nowe | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat | ||
138 | 35 | Serwatka Piotr | Trębki Nowe | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
139 | 174 | Siemaszko-Wilczewska Karolina | Płońsk | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
140 | 243 | Siwek Malwina | Nowe Miasto | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat | ||
141 | 223 | Strzelecka Julia | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
142 | 170 | SuchodolskI Wiesław | Ciechanów | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | Team NW Ciechanów | opłacono |
143 | 134 | Świątkowska Patrycja | Stare Proboszczewice | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
144 | 136 | Świątkowska Paulina | Nowe Proboszczewice | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
145 | 68 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
146 | 37 | Świercz Iwona | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | Byledobiec Anin | opłacono |
147 | 38 | Świercz Jacek | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | Byledobiec Anin | opłacono |
148 | 224 | SZACHOWICZ BLANKA | PŁOŃSK | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
149 | 225 | SZACHOWICZ LILIANA | PŁOŃSK | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
150 | 126 | Szmulewicz Aleksandra | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | No Pain Team | opłacono |
151 | 127 | Szpakiewicz Sylwia | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
152 | 36 | Szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Polska | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
153 | 171 | Szymańska Katarzyna | Nowe Miasto | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
154 | 226 | Szymański Bartłomiej | Nowe Miasto | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
155 | 227 | Szymański Jakub | Nowe Miasto | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
156 | 172 | Szymański Mariusz | Nowe Miasto | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
157 | 39 | Tomala Patryk | Załuski | Polska | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
158 | 244 | Truszkowska Amelia | Bolęcin | Polska | Bieg dzieci 8-11 lat | ||
159 | 228 | Truszkowski Max | Bolęcin | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
160 | 40 | Truszkowski Piotr | Bolęcin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
161 | 41 | Warchoł Artur | Kuchary Królewskie | Polska | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
162 | 50 | Wilczewski Jarosław | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
163 | 42 | Woźniak Janusz | Płońsk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
164 | 173 | Wróblewski Hubert | Pomiechówek | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | Nadleśnictwo Jabłonna | opłacono |
165 | 229 | Zaborowski Filip | Płock | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | RAJSPORT ACTIVE | |
166 | 128 | Zaborowski Łukasz | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | RAJSPORT ACTIVE | opłacono |
167 | 230 | Zakrzewska Zuzanna | Płońsk | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | ||
168 | 231 | Zbucka Patrycja | Warszawa | Polska | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | Przedszkole 439 Warszawa | |
169 | 254 | Żebrowski Gracjan | Płońsk | Polska | Bieg dzieci 12-15 lat | Gonzo Team | |
170 | 130 | Żebrowski Krzysztof | Cieksyn | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
171 | 131 | Żebrowski Szymon | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | Gonzo Team | opłacono |
172 | 129 | Ziółkowska Anna | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
173 | 132 | Żołądek Cezary | Szeromin 7B | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | |
174 | Łukasiewicz-Godlewska Anna | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | PASJA Nordic Walking | ||
175 | 163 | Łukaszenko Agnieszka | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |
176 | 113 | ŁUKASZEWICZ RYSZARD | WARSZAWA | Polska | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono |
Wyświetleń: 8785