Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
12tri.pl
1 239 KOWALSKA NINA WARSZAWA Bieg dzieci 8-11 lat 12tri.pl
2 18 Kowalewska Katarzyna Warszawa Bieg Główny 10 km 12tri.pl opłacono
3 19 Kowalska kinga Warszawa Bieg Główny 10 km 12tri.pl opłacono
12tri.pl / TeamZabieganeDni
4 22 Lasocki Marcin Warszawa Bieg Główny 10 km 12tri.pl / TeamZabieganeDni opłacono
5 12 Jezierska Karina Warszawa Bieg Główny 10 km 12tri.pl / TeamZabieganeDni opłacono
Art show - Nowe Miasto biega
6 13 Jezierski Piotr Nowe Miasto Bieg Główny 10 km Art show - Nowe Miasto biega opłacono
Barbell Garage Triathlon Team
7 7 First Piotr Płońsk Bieg Główny 10 km Barbell Garage Triathlon Team opłacono
8 6 FIRST Dorota PŁOŃSK Bieg Główny 10 km Barbell Garage Triathlon Team opłacono
Bestie OCR Legionowo
9 133 Pietrzak Paulina Nowy dwór mazowiecki Bieg towarzyszący 3 km Bestie OCR Legionowo opłacono
Byledobiec Anin
10 38 Świercz Jacek Warszawa Bieg Główny 10 km Byledobiec Anin opłacono
11 37 Świercz Iwona Warszawa Bieg Główny 10 km Byledobiec Anin opłacono
GARAŻ STREFA TRENINGU Nasielsk
12 23 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg Główny 10 km GARAŻ STREFA TRENINGU Nasielsk opłacono
Gimnazjon Płońsk
13 Lewicki Adrian Płońsk Bieg towarzyszący 3 km Gimnazjon Płońsk
Gonzo Team
14 119 Piechocińska Edyta Płock Bieg towarzyszący 3 km Gonzo Team opłacono
15 131 Żebrowski Szymon Płońsk Bieg towarzyszący 3 km Gonzo Team opłacono
16 122 Rosinska Wioleta Płock Bieg towarzyszący 3 km Gonzo Team opłacono
17 254 Żebrowski Gracjan Płońsk Bieg dzieci 12-15 lat Gonzo Team
Gruby Team
18 176 Degner Damian Płock Marsz Nordic Walking 6 km Gruby Team opłacono
Grupa Nordic Walking Płońsk
19 155 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
20 114 Majkowski Łukasz Joniec-Kolonia Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
21 15 Karwowski Daniel Płońsk Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
22 116 Michalak Jerzy Plonsk Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
23 28 Opałka Jan Płońsk Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
24 115 Marciniak Paweł Szpondowo Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
25 224 SZACHOWICZ BLANKA PŁOŃSK Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
26 225 SZACHOWICZ LILIANA PŁOŃSK Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
27 202 BANIAK ALEKSANDRA STRZEMBOWO Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
28 203 BANIAK Wiktor STRZEMBOWO Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
29 130 Żebrowski Krzysztof Cieksyn Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
30 41 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
31 102 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
32 215 Marciniak Julia Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
33 26 Marciniak Ilona Płońsk Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
34 204 Bugajewska Pola Szczytno Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
35 236 Bugajewski Jakub Szczytno Bieg dzieci 8-11 lat KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
36 234 Bugajewska Aleksandra Płońsk Bieg dzieci 8-11 lat KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
37 235 Bugajewski Bartosz Płońsk Bieg dzieci 8-11 lat KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
38 106 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
39 205 Bugajewska Zofia Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
40 68 Świercz Andrzej Płońsk Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
41 36 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
42 105 Bugajewska Anna Płońsk Bieg towarzyszący 3 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
43 39 Tomala Patryk Załuski Bieg Główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
KB TKKF Promyk Ciechanów
44 29 Podlecki Krzysztof Młock Bieg Główny 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
Krasnoludki
45 212 KULTYIASAU ANDREI Warszawa Bieg przedszkolaka (do lat 7) Krasnoludki
LO Komornica
46 218 Pawlak Bruno Komornica Bieg przedszkolaka (do lat 7) LO Komornica
Markowi Biegacze
47 10 Isasi-Kuran Agata Marki Bieg Główny 10 km Markowi Biegacze opłacono
Mazovia ProActiv Ciechanów
48 252 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg dzieci 12-15 lat Mazovia ProActiv Ciechanów
Morsy Nowe Miasto
49 Kuczyński Mariusz Ojrzeń Bieg towarzyszący 3 km Morsy Nowe Miasto
NW CZŁAPSKI TEAM
50 175 Piekarz Agnieszka Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
51 169 Różańska Helena Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
52 168 RADOMSKI Marcin Płock Marsz Nordic Walking 6 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
Nadleśnictwo Jabłonna
53 173 Wróblewski Hubert Pomiechówek Marsz Nordic Walking 6 km Nadleśnictwo Jabłonna opłacono
No Pain Team
54 126 Szmulewicz Aleksandra Czerwińsk nad Wisłą Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
55 103 Budkowska Dorota Gawarzec Dolny Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
56 107 Draganiak Marta Zarębin Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
57 121 Pielaciński Dariusz Czerwińsk nad Wisłą Bieg towarzyszący 3 km No Pain Team opłacono
PASJA Nordic Walking
58 Łukasiewicz-Godlewska Anna Warszawa Marsz Nordic Walking 6 km PASJA Nordic Walking
59 158 Kozłowska Małgorzata Warszawa Marsz Nordic Walking 6 km PASJA Nordic Walking opłacono
60 177 Musiatowicz Aleksandra Warszawa Marsz Nordic Walking 6 km PASJA Nordic Walking opłacono
Pawko Runner Team
61 3 Błachnio Robert Warszawa Bieg Główny 10 km Pawko Runner Team opłacono
Przedszkole 439 Warszawa
62 231 Zbucka Patrycja Warszawa Bieg przedszkolaka (do lat 7) Przedszkole 439 Warszawa
Płońszczanki
63 1 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg Główny 10 km Płońszczanki opłacono
RAJSPORT ACTIVE
64 229 Zaborowski Filip Płock Bieg przedszkolaka (do lat 7) RAJSPORT ACTIVE
65 128 Zaborowski Łukasz Płock Bieg towarzyszący 3 km RAJSPORT ACTIVE opłacono
Runners Team
66 110 Kamiński Bartosz Dąbrowa Bieg towarzyszący 3 km Runners Team opłacono
67 247 Kamiński Bartosz Dąbrowa Bieg dzieci 12-15 lat Runners Team
68 104 Budniak Tomasz Władysławowo Bieg towarzyszący 3 km Runners Team opłacono
69 246 Budniak Kacper Władysławowo Bieg dzieci 12-15 lat Runners Team
70 233 Budniak Zuzanna Władysławowo Bieg dzieci 8-11 lat Runners Team
71 232 Budniak Maja Władysławowo Bieg dzieci 8-11 lat Runners Team
72 151 Budniak Aleksandra Władysławowo Marsz Nordic Walking 6 km Runners Team opłacono
Szkoła
73 101 Ambroziak Nikola Małgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3 km Szkoła opłacono
74 209 Krzemińska Julia Bolęcin Bieg przedszkolaka (do lat 7) Szkoła
75 245 Boski Kacper Kuchary Królewskie Bieg dzieci 12-15 lat Szkoła
76 237 Domański Leszek Płońsk Bieg dzieci 8-11 lat Szkoła
TKKF Kubuś Sierpc
77 156 Kaźmierczak Bogumiła Zawidz Kościelny Marsz Nordic Walking 6 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono
78 16 Kaźmierczak-Myszyńska Paulina Zawidz Bieg Główny 10 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono
Team NW Ciechanów
79 162 Lubieniecka Maria Ciechanów Marsz Nordic Walking 6 km Team NW Ciechanów opłacono
80 153 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Marsz Nordic Walking 6 km Team NW Ciechanów opłacono
81 170 SuchodolskI Wiesław Ciechanów Marsz Nordic Walking 6 km Team NW Ciechanów opłacono
Team ZabieganeDni
82 33 Rutkowski Paweł Warszawa Bieg Główny 10 km Team ZabieganeDni opłacono
83 32 Rutkowska Maja Warszawa Bieg Główny 10 km Team ZabieganeDni opłacono
84 251 Nowocińska Zuzanna Anielin Bieg dzieci 12-15 lat Team ZabieganeDni
85 249 Nowocińska Lilly Anielin Bieg dzieci 12-15 lat Team ZabieganeDni
86 250 Nowocińska Nelly Anielin Bieg dzieci 12-15 lat Team ZabieganeDni
87 Gredke Robert Anielin Bieg Główny 10 km Team ZabieganeDni
UKS Filipides Teresin
88 Mikulski Tomasz Łazy Bieg Główny 10 km UKS Filipides Teresin
Vege Runners
89 21 krzyzanowska zoja w\wa Bieg Główny 10 km Vege Runners opłacono
ZSCKR im. A ŚWIĘTOCHOWSKIEGO w Gołotcxyźnie
90 137 Kołpaczewska Oliwia karolinowo Bieg towarzyszący 3 km ZSCKR im. A ŚWIĘTOCHOWSKIEGO w Gołotcxyźnie
_BRAK NAZWY_
91 47 Mariańska Katarzyna Radzymin Bieg Główny 10 km opłacono
92 134 Świątkowska Patrycja Stare Proboszczewice Bieg towarzyszący 3 km opłacono
93 138 Krajczyński Michał Osiek Bieg towarzyszący 3 km opłacono
94 136 Świątkowska Paulina Nowe Proboszczewice Bieg towarzyszący 3 km opłacono
95 135 Gęsiarz Monika Płock Bieg towarzyszący 3 km opłacono
96 43 Gęsiarz Szymon Płock Bieg Główny 10 km opłacono
97 5 Czuliński Bogdan Królewo Bieg Główny 10 km opłacono
98 174 Siemaszko-Wilczewska Karolina Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
99 50 Wilczewski Jarosław Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
100 Konofalski Dariusz Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
101 Konofalska Elżbieta Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
102 2 Bilinski Michał Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
103 230 Zakrzewska Zuzanna Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7)
104 223 Strzelecka Julia Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7)
105 125 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg towarzyszący 3 km opłacono
106 8 First Tomasz Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
107 132 Żołądek Cezary Szeromin 7B Bieg towarzyszący 3 km opłacono
108 208 Kołpaczewski Igor karolinowo Bieg przedszkolaka (do lat 7)
109 159 Kraśniewska Marzanna Płońsk Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
110 238 Gościniak Bartłomiej Szeligi Bieg dzieci 8-11 lat
111 25 Małek Stanisław Leoncin Bieg Główny 10 km opłacono
112 241 Młodecka Alicja Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat
113 49 Przybyszewski Michał Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
114 253 Przybyszewska Kasia Płońsk Bieg dzieci 12-15 lat
115 31 Przybyszewski Jakub Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
116 35 Serwatka Piotr Trębki Nowe Bieg Główny 10 km opłacono
117 242 Serwatka Antoni Trębki Nowe Bieg dzieci 8-11 lat
118 201 Abulkhanov Alexander Warsawa Bieg przedszkolaka (do lat 7)
119 213 Małek Marynia Leoncin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
120 214 Małek Zuzia Leoncin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
121 24 Małek Karolina Leoncin Bieg Główny 10 km opłacono
122 30 Przeradzki Seweryn Mława Bieg Główny 10 km opłacono
123 161 Lipińska Bożenna Baboszewo Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
124 127 Szpakiewicz Sylwia Płońsk Bieg towarzyszący 3 km opłacono
125 4 Brzeszkiewicz Damian Bolęcin Bieg Główny 10 km opłacono
126 111 Karpińska Monika Bolęcin Bieg towarzyszący 3 km opłacono
127 210 Kubiak Julia Warszawa Bieg przedszkolaka (do lat 7)
128 211 Kubiak Michał Warszawa Bieg przedszkolaka (do lat 7)
129 124 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg towarzyszący 3 km opłacono
130 220 Ruciński Franciszek Gawłowo Bieg przedszkolaka (do lat 7)
131 219 Rucińska Rozalia Gawłowo Bieg przedszkolaka (do lat 7)
132 129 Ziółkowska Anna Płońsk Bieg towarzyszący 3 km opłacono
133 117 Nitczynska Sylwia Glinojeck Bieg towarzyszący 3 km opłacono
134 120 Pielacińska KAROLINA Czerwińsk nad wisłą Bieg towarzyszący 3 km opłacono
135 17 Kirsz Ewa Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
136 164 Miączyńska Emilka PŁOŃSK Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
137 157 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
138 248 Myszyńska Zofia Zawidz Kościelny Bieg dzieci 12-15 lat
139 243 Siwek Malwina Nowe Miasto Bieg dzieci 8-11 lat
140 112 Luberacki Artur dobrska-kolonia Bieg towarzyszący 3 km opłacono
141 226 Szymański Bartłomiej Nowe Miasto Bieg przedszkolaka (do lat 7)
142 227 Szymański Jakub Nowe Miasto Bieg przedszkolaka (do lat 7)
143 172 Szymański Mariusz Nowe Miasto Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
144 171 Szymańska Katarzyna Nowe Miasto Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
145 167 Pokorska-Walerska Józefa Krystyna Płock Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
146 108 Dyoniziak Katarzyna Wychódźc Bieg towarzyszący 3 km opłacono
147 123 Różnowicz Bogusław Wychódźc Bieg towarzyszący 3 km opłacono
148 113 ŁUKASZEWICZ RYSZARD WARSZAWA Bieg towarzyszący 3 km opłacono
149 118 Ostrowski Sławomir Ojrzeń Bieg towarzyszący 3 km opłacono
150 206 Gadomski Ignacy Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7)
151 9 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
152 160 Królak Konrad Warszawa Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
153 165 Peluch Katarzyna Warszawa Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
154 163 Łukaszenko Agnieszka Warszawa Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
155 42 Woźniak Janusz Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
156 11 Jaworska Klaudia Sochaczew Bieg Główny 10 km opłacono
157 Kuczyński Dawid Ojrzeń Bieg towarzyszący 3 km
158 Kopeć Krzysztof Ciechanów Bieg Główny 10 km
159 152 Chełchowska Anna Piaseczno Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
160 244 Truszkowska Amelia Bolęcin Bieg dzieci 8-11 lat
161 228 Truszkowski Max Bolęcin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
162 40 Truszkowski Piotr Bolęcin Bieg Główny 10 km opłacono
163 14 Kamasa Andrzej Cempkowo Bieg Główny 10 km opłacono
164 27 Mazan Przemysław Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
165 222 Sawicki Szymon Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7)
166 221 Sawicka Oliwia Płońsk Bieg przedszkolaka (do lat 7)
167 34 Sawicka Justyna Płońsk Bieg Główny 10 km opłacono
168 109 Gut Cezary Unieck Bieg towarzyszący 3 km opłacono
169 154 Gut Beata Unieck Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
170 207 Gościniak Karol Szeligi Bieg przedszkolaka (do lat 7)
171 240 Mazan-Kowalewska Paulina Warszawa Bieg dzieci 8-11 lat
172 217 Mariańska Martyna Radzymin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
173 216 Mariańska Alicja Radzymin Bieg przedszkolaka (do lat 7)
174 166 Pietrusewicz Joanna Warszawa Marsz Nordic Walking 6 km opłacono
175 20 KOWALSKI TOMASZ WARSZAWA Bieg Główny 10 km opłacono
biegiem przez gminę NOWE MIASTO
176 45 Kołpaczewski Piotr Karolinowo Bieg Główny 10 km biegiem przez gminę NOWE MIASTO


Wyświetleń: 3712

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ