Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12tri.pl | |||||||||
1 | 19 | Kowalska kinga | Warszawa | Bieg Główny 10 km | 12tri.pl | opłacono | |||
2 | 18 | Kowalewska Katarzyna | Warszawa | Bieg Główny 10 km | 12tri.pl | opłacono | |||
3 | 239 | KOWALSKA NINA | WARSZAWA | Bieg dzieci 8-11 lat | 12tri.pl | ||||
12tri.pl / TeamZabieganeDni | |||||||||
4 | 12 | Jezierska Karina | Warszawa | Bieg Główny 10 km | 12tri.pl / TeamZabieganeDni | opłacono | |||
5 | 22 | Lasocki Marcin | Warszawa | Bieg Główny 10 km | 12tri.pl / TeamZabieganeDni | opłacono | |||
Art show - Nowe Miasto biega | |||||||||
6 | 13 | Jezierski Piotr | Nowe Miasto | Bieg Główny 10 km | Art show - Nowe Miasto biega | opłacono | |||
Barbell Garage Triathlon Team | |||||||||
7 | 6 | FIRST Dorota | PŁOŃSK | Bieg Główny 10 km | Barbell Garage Triathlon Team | opłacono | |||
8 | 7 | First Piotr | Płońsk | Bieg Główny 10 km | Barbell Garage Triathlon Team | opłacono | |||
Bestie OCR Legionowo | |||||||||
9 | 133 | Pietrzak Paulina | Nowy dwór mazowiecki | Bieg towarzyszący 3 km | Bestie OCR Legionowo | opłacono | |||
Byledobiec Anin | |||||||||
10 | 37 | Świercz Iwona | Warszawa | Bieg Główny 10 km | Byledobiec Anin | opłacono | |||
11 | 38 | Świercz Jacek | Warszawa | Bieg Główny 10 km | Byledobiec Anin | opłacono | |||
GARAŻ STREFA TRENINGU Nasielsk | |||||||||
12 | 23 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Bieg Główny 10 km | GARAŻ STREFA TRENINGU Nasielsk | opłacono | |||
Gimnazjon Płońsk | |||||||||
13 | Lewicki Adrian | Płońsk | Bieg towarzyszący 3 km | Gimnazjon Płońsk | |||||
Gonzo Team | |||||||||
14 | 122 | Rosinska Wioleta | Płock | Bieg towarzyszący 3 km | Gonzo Team | opłacono | |||
15 | 119 | Piechocińska Edyta | Płock | Bieg towarzyszący 3 km | Gonzo Team | opłacono | |||
16 | 254 | Żebrowski Gracjan | Płońsk | Bieg dzieci 12-15 lat | Gonzo Team | ||||
17 | 131 | Żebrowski Szymon | Płońsk | Bieg towarzyszący 3 km | Gonzo Team | opłacono | |||
Gruby Team | |||||||||
18 | 176 | Degner Damian | Płock | Marsz Nordic Walking 6 km | Gruby Team | opłacono | |||
Grupa Nordic Walking Płońsk | |||||||||
19 | 155 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Marsz Nordic Walking 6 km | Grupa Nordic Walking Płońsk | opłacono | |||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
20 | 130 | Żebrowski Krzysztof | Cieksyn | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
21 | 114 | Majkowski Łukasz | Joniec-Kolonia | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
22 | 41 | Warchoł Artur | Kuchary Królewskie | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
23 | 116 | Michalak Jerzy | Plonsk | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
24 | 68 | Świercz Andrzej | Płońsk | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
25 | 205 | Bugajewska Zofia | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | ||||
26 | 106 | Bugajewski Janusz | PŁOŃSK | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
27 | 235 | Bugajewski Bartosz | Płońsk | Bieg dzieci 8-11 lat | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | ||||
28 | 234 | Bugajewska Aleksandra | Płońsk | Bieg dzieci 8-11 lat | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | ||||
29 | 26 | Marciniak Ilona | Płońsk | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
30 | 215 | Marciniak Julia | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | ||||
31 | 102 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
32 | 225 | SZACHOWICZ LILIANA | PŁOŃSK | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | ||||
33 | 224 | SZACHOWICZ BLANKA | PŁOŃSK | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | ||||
34 | 28 | Opałka Jan | Płońsk | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
35 | 15 | Karwowski Daniel | Płońsk | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
36 | 203 | BANIAK Wiktor | STRZEMBOWO | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | ||||
37 | 202 | BANIAK ALEKSANDRA | STRZEMBOWO | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | ||||
38 | 236 | Bugajewski Jakub | Szczytno | Bieg dzieci 8-11 lat | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | ||||
39 | 204 | Bugajewska Pola | Szczytno | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | ||||
40 | 115 | Marciniak Paweł | Szpondowo | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
41 | 105 | Bugajewska Anna | Płońsk | Bieg towarzyszący 3 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
42 | 36 | Szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
43 | 39 | Tomala Patryk | Załuski | Bieg Główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono | |||
KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||||||
44 | 29 | Podlecki Krzysztof | Młock | Bieg Główny 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono | |||
Krasnoludki | |||||||||
45 | 212 | KULTYIASAU ANDREI | Warszawa | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | Krasnoludki | ||||
LO Komornica | |||||||||
46 | 218 | Pawlak Bruno | Komornica | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | LO Komornica | ||||
Markowi Biegacze | |||||||||
47 | 10 | Isasi-Kuran Agata | Marki | Bieg Główny 10 km | Markowi Biegacze | opłacono | |||
Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||||||
48 | 252 | Peszczyński Mateusz | Ciechanów | Bieg dzieci 12-15 lat | Mazovia ProActiv Ciechanów | ||||
Morsy Nowe Miasto | |||||||||
49 | Kuczyński Mariusz | Ojrzeń | Bieg towarzyszący 3 km | Morsy Nowe Miasto | |||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
50 | 168 | RADOMSKI Marcin | Płock | Marsz Nordic Walking 6 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | |||
51 | 169 | Różańska Helena | Płońsk | Marsz Nordic Walking 6 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | |||
52 | 175 | Piekarz Agnieszka | Płońsk | Marsz Nordic Walking 6 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | |||
Nadleśnictwo Jabłonna | |||||||||
53 | 173 | Wróblewski Hubert | Pomiechówek | Marsz Nordic Walking 6 km | Nadleśnictwo Jabłonna | opłacono | |||
No Pain Team | |||||||||
54 | 121 | Pielaciński Dariusz | Czerwińsk nad Wisłą | Bieg towarzyszący 3 km | No Pain Team | opłacono | |||
55 | 126 | Szmulewicz Aleksandra | Czerwińsk nad Wisłą | Bieg towarzyszący 3 km | No Pain Team | opłacono | |||
56 | 103 | Budkowska Dorota | Gawarzec Dolny | Bieg towarzyszący 3 km | No Pain Team | opłacono | |||
57 | 107 | Draganiak Marta | Zarębin | Bieg towarzyszący 3 km | No Pain Team | opłacono | |||
PASJA Nordic Walking | |||||||||
58 | 177 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Marsz Nordic Walking 6 km | PASJA Nordic Walking | opłacono | |||
59 | 158 | Kozłowska Małgorzata | Warszawa | Marsz Nordic Walking 6 km | PASJA Nordic Walking | opłacono | |||
60 | Łukasiewicz-Godlewska Anna | Warszawa | Marsz Nordic Walking 6 km | PASJA Nordic Walking | |||||
Pawko Runner Team | |||||||||
61 | 3 | Błachnio Robert | Warszawa | Bieg Główny 10 km | Pawko Runner Team | opłacono | |||
Przedszkole 439 Warszawa | |||||||||
62 | 231 | Zbucka Patrycja | Warszawa | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | Przedszkole 439 Warszawa | ||||
Płońszczanki | |||||||||
63 | 1 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Bieg Główny 10 km | Płońszczanki | opłacono | |||
RAJSPORT ACTIVE | |||||||||
64 | 128 | Zaborowski Łukasz | Płock | Bieg towarzyszący 3 km | RAJSPORT ACTIVE | opłacono | |||
65 | 229 | Zaborowski Filip | Płock | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | RAJSPORT ACTIVE | ||||
Runners Team | |||||||||
66 | 247 | Kamiński Bartosz | Dąbrowa | Bieg dzieci 12-15 lat | Runners Team | ||||
67 | 110 | Kamiński Bartosz | Dąbrowa | Bieg towarzyszący 3 km | Runners Team | opłacono | |||
68 | 151 | Budniak Aleksandra | Władysławowo | Marsz Nordic Walking 6 km | Runners Team | opłacono | |||
69 | 232 | Budniak Maja | Władysławowo | Bieg dzieci 8-11 lat | Runners Team | ||||
70 | 233 | Budniak Zuzanna | Władysławowo | Bieg dzieci 8-11 lat | Runners Team | ||||
71 | 246 | Budniak Kacper | Władysławowo | Bieg dzieci 12-15 lat | Runners Team | ||||
72 | 104 | Budniak Tomasz | Władysławowo | Bieg towarzyszący 3 km | Runners Team | opłacono | |||
Szkoła | |||||||||
73 | 209 | Krzemińska Julia | Bolęcin | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | Szkoła | ||||
74 | 245 | Boski Kacper | Kuchary Królewskie | Bieg dzieci 12-15 lat | Szkoła | ||||
75 | 237 | Domański Leszek | Płońsk | Bieg dzieci 8-11 lat | Szkoła | ||||
76 | 101 | Ambroziak Nikola Małgorzata | Płońsk | Bieg towarzyszący 3 km | Szkoła | opłacono | |||
TKKF Kubuś Sierpc | |||||||||
77 | 16 | Kaźmierczak-Myszyńska Paulina | Zawidz | Bieg Główny 10 km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono | |||
78 | 156 | Kaźmierczak Bogumiła | Zawidz Kościelny | Marsz Nordic Walking 6 km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono | |||
Team NW Ciechanów | |||||||||
79 | 170 | SuchodolskI Wiesław | Ciechanów | Marsz Nordic Walking 6 km | Team NW Ciechanów | opłacono | |||
80 | 153 | Długokęcki Krzysztof | Ciechanów | Marsz Nordic Walking 6 km | Team NW Ciechanów | opłacono | |||
81 | 162 | Lubieniecka Maria | Ciechanów | Marsz Nordic Walking 6 km | Team NW Ciechanów | opłacono | |||
Team ZabieganeDni | |||||||||
82 | Gredke Robert | Anielin | Bieg Główny 10 km | Team ZabieganeDni | |||||
83 | 250 | Nowocińska Nelly | Anielin | Bieg dzieci 12-15 lat | Team ZabieganeDni | ||||
84 | 249 | Nowocińska Lilly | Anielin | Bieg dzieci 12-15 lat | Team ZabieganeDni | ||||
85 | 251 | Nowocińska Zuzanna | Anielin | Bieg dzieci 12-15 lat | Team ZabieganeDni | ||||
86 | 32 | Rutkowska Maja | Warszawa | Bieg Główny 10 km | Team ZabieganeDni | opłacono | |||
87 | 33 | Rutkowski Paweł | Warszawa | Bieg Główny 10 km | Team ZabieganeDni | opłacono | |||
UKS Filipides Teresin | |||||||||
88 | Mikulski Tomasz | Łazy | Bieg Główny 10 km | UKS Filipides Teresin | |||||
Vege Runners | |||||||||
89 | 21 | krzyzanowska zoja | w\wa | Bieg Główny 10 km | Vege Runners | opłacono | |||
ZSCKR im. A ŚWIĘTOCHOWSKIEGO w Gołotcxyźnie | |||||||||
90 | 137 | Kołpaczewska Oliwia | karolinowo | Bieg towarzyszący 3 km | ZSCKR im. A ŚWIĘTOCHOWSKIEGO w Gołotcxyźnie | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
91 | 161 | Lipińska Bożenna | Baboszewo | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
92 | 40 | Truszkowski Piotr | Bolęcin | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
93 | 228 | Truszkowski Max | Bolęcin | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
94 | 244 | Truszkowska Amelia | Bolęcin | Bieg dzieci 8-11 lat | |||||
95 | 111 | Karpińska Monika | Bolęcin | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
96 | 4 | Brzeszkiewicz Damian | Bolęcin | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
97 | 14 | Kamasa Andrzej | Cempkowo | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
98 | Kopeć Krzysztof | Ciechanów | Bieg Główny 10 km | ||||||
99 | 120 | Pielacińska KAROLINA | Czerwińsk nad wisłą | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
100 | 112 | Luberacki Artur | dobrska-kolonia | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
101 | 219 | Rucińska Rozalia | Gawłowo | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
102 | 220 | Ruciński Franciszek | Gawłowo | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
103 | 124 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
104 | 117 | Nitczynska Sylwia | Glinojeck | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
105 | 208 | Kołpaczewski Igor | karolinowo | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
106 | 5 | Czuliński Bogdan | Królewo | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
107 | 24 | Małek Karolina | Leoncin | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
108 | 214 | Małek Zuzia | Leoncin | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
109 | 213 | Małek Marynia | Leoncin | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
110 | 25 | Małek Stanisław | Leoncin | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
111 | 30 | Przeradzki Seweryn | Mława | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
112 | 171 | Szymańska Katarzyna | Nowe Miasto | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
113 | 172 | Szymański Mariusz | Nowe Miasto | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
114 | 227 | Szymański Jakub | Nowe Miasto | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
115 | 226 | Szymański Bartłomiej | Nowe Miasto | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
116 | 243 | Siwek Malwina | Nowe Miasto | Bieg dzieci 8-11 lat | |||||
117 | 136 | Świątkowska Paulina | Nowe Proboszczewice | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
118 | Kuczyński Dawid | Ojrzeń | Bieg towarzyszący 3 km | ||||||
119 | 118 | Ostrowski Sławomir | Ojrzeń | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
120 | 138 | Krajczyński Michał | Osiek | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
121 | 152 | Chełchowska Anna | Piaseczno | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
122 | 167 | Pokorska-Walerska Józefa Krystyna | Płock | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
123 | 43 | Gęsiarz Szymon | Płock | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
124 | 135 | Gęsiarz Monika | Płock | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
125 | 34 | Sawicka Justyna | Płońsk | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
126 | 221 | Sawicka Oliwia | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
127 | 222 | Sawicki Szymon | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
128 | 42 | Woźniak Janusz | Płońsk | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
129 | 9 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
130 | 206 | Gadomski Ignacy | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
131 | 157 | Kaźmierczak Mariusz | PŁOŃSK | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
132 | 164 | Miączyńska Emilka | PŁOŃSK | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
133 | 129 | Ziółkowska Anna | Płońsk | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
134 | 127 | Szpakiewicz Sylwia | Płońsk | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
135 | 31 | Przybyszewski Jakub | Płońsk | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
136 | 253 | Przybyszewska Kasia | Płońsk | Bieg dzieci 12-15 lat | |||||
137 | 49 | Przybyszewski Michał | Płońsk | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
138 | 159 | Kraśniewska Marzanna | Płońsk | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
139 | 125 | Rybicka Agnieszka | Płońsk | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
140 | 223 | Strzelecka Julia | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
141 | 230 | Zakrzewska Zuzanna | Płońsk | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
142 | 2 | Bilinski Michał | Płońsk | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
143 | Konofalska Elżbieta | Płońsk | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |||||
144 | Konofalski Dariusz | Płońsk | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | |||||
145 | 50 | Wilczewski Jarosław | Płońsk | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
146 | 174 | Siemaszko-Wilczewska Karolina | Płońsk | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
147 | 216 | Mariańska Alicja | Radzymin | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
148 | 217 | Mariańska Martyna | Radzymin | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
149 | 47 | Mariańska Katarzyna | Radzymin | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
150 | 11 | Jaworska Klaudia | Sochaczew | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
151 | 134 | Świątkowska Patrycja | Stare Proboszczewice | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
152 | 207 | Gościniak Karol | Szeligi | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
153 | 238 | Gościniak Bartłomiej | Szeligi | Bieg dzieci 8-11 lat | |||||
154 | 132 | Żołądek Cezary | Szeromin 7B | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
155 | 242 | Serwatka Antoni | Trębki Nowe | Bieg dzieci 8-11 lat | |||||
156 | 35 | Serwatka Piotr | Trębki Nowe | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
157 | 154 | Gut Beata | Unieck | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
158 | 109 | Gut Cezary | Unieck | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
159 | 201 | Abulkhanov Alexander | Warsawa | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
160 | 20 | KOWALSKI TOMASZ | WARSZAWA | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
161 | 166 | Pietrusewicz Joanna | Warszawa | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
162 | 240 | Mazan-Kowalewska Paulina | Warszawa | Bieg dzieci 8-11 lat | |||||
163 | 27 | Mazan Przemysław | Warszawa | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
164 | 163 | Łukaszenko Agnieszka | Warszawa | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
165 | 165 | Peluch Katarzyna | Warszawa | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
166 | 160 | Królak Konrad | Warszawa | Marsz Nordic Walking 6 km | opłacono | ||||
167 | 113 | ŁUKASZEWICZ RYSZARD | WARSZAWA | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
168 | 17 | Kirsz Ewa | Warszawa | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
169 | 211 | Kubiak Michał | Warszawa | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
170 | 210 | Kubiak Julia | Warszawa | Bieg przedszkolaka (do lat 7) | |||||
171 | 241 | Młodecka Alicja | Warszawa | Bieg dzieci 8-11 lat | |||||
172 | 8 | First Tomasz | Warszawa | Bieg Główny 10 km | opłacono | ||||
173 | 123 | Różnowicz Bogusław | Wychódźc | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
174 | 108 | Dyoniziak Katarzyna | Wychódźc | Bieg towarzyszący 3 km | opłacono | ||||
175 | 248 | Myszyńska Zofia | Zawidz Kościelny | Bieg dzieci 12-15 lat | |||||
biegiem przez gminę NOWE MIASTO | |||||||||
176 | 45 | Kołpaczewski Piotr | Karolinowo | Bieg Główny 10 km | biegiem przez gminę NOWE MIASTO |
Wyświetleń: 8786