Bieg Główny 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Czas netto Start 10 km Meta 10 km Dawca Krwi
1 8 FIRST TOMASZ M 1 WARSZAWA Bieg Główny 10 km 00:38:36.03 00:00:01.68 00:38:37.71 NIE
2 30 PRZERADZKI SEWERYN M 2 MŁAWA Bieg Główny 10 km 00:40:23.49 00:00:00.68 00:40:24.17 NIE
3 5 CZULIŃSKI BOGDAN M 3 KRÓLEWO Bieg Główny 10 km 00:40:52.58 00:00:00.64 00:40:53.22 TAK
4 29 PODLECKI KRZYSZTOF M 4 MŁOCK KB TKKF PROMYK CIECHANÓW Bieg Główny 10 km 00:42:04.44 00:00:00.94 00:42:05.38 TAK
5 15 KARWOWSKI DANIEL M 5 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg Główny 10 km 00:43:23.41 00:00:00.98 00:43:24.39 NIE
6 4 BRZESZKIEWICZ DAMIAN M 6 BOLĘCIN Bieg Główny 10 km 00:44:45.21 00:00:03.97 00:44:49.18 NIE
7 23 MALUCHNIK MAREK M 7 NASIELSK GARAŻ STREFA TRENINGU NASIELSK Bieg Główny 10 km 00:45:18.94 00:00:04.94 00:45:23.88 NIE
8 35 SERWATKA PIOTR M 8 TRĘBKI NOWE Bieg Główny 10 km 00:45:26.37 00:00:05.38 00:45:31.75 NIE
9 39 TOMALA PATRYK M 9 ZAŁUSKI KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg Główny 10 km 00:45:37.22 00:00:01.32 00:45:38.54 NIE
10 31 PRZYBYSZEWSKI JAKUB M 10 PŁOŃSK Bieg Główny 10 km 00:46:58.89 00:00:03.06 00:47:01.95 NIE
11 45 KOŁPACZEWSKI PIOTR M 11 KAROLINOWO BIEGIEM PRZEZ GMINĘ NOWE MIASTO Bieg Główny 10 km 00:48:13.09 00:00:00.81 00:48:13.90 TAK
12 9 GADOMSKI ŁUKASZ M 12 PŁOŃSK Bieg Główny 10 km 00:49:35.55 00:00:04.28 00:49:39.83 NIE
13 26 MARCINIAK ILONA K 1 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg Główny 10 km 00:49:47.17 00:00:01.46 00:49:48.63 NIE
14 43 GĘSIARZ SZYMON M 13 PŁOCK Bieg Główny 10 km 00:50:09.48 00:00:02.57 00:50:12.05 TAK
15 38 ŚWIERCZ JACEK M 14 WARSZAWA BYLEDOBIEC ANIN Bieg Główny 10 km 00:50:40.91 00:00:02.55 00:50:43.46 NIE
16 50 WILCZEWSKI JAROSŁAW M 15 PŁOŃSK Bieg Główny 10 km 00:51:13.61 00:00:01.54 00:51:15.15 NIE
17 2 BILINSKI MICHAŁ M 16 PŁOŃSK Bieg Główny 10 km 00:51:26.02 00:00:01.74 00:51:27.76 TAK
18 37 ŚWIERCZ IWONA K 2 WARSZAWA BYLEDOBIEC ANIN Bieg Główny 10 km 00:52:01.54 00:00:02.24 00:52:03.78 NIE
19 28 OPAŁKA JAN M 17 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg Główny 10 km 00:52:43.58 00:00:03.99 00:52:47.57 TAK
20 3 BŁACHNIO ROBERT M 18 WARSZAWA PAWKO RUNNER TEAM Bieg Główny 10 km 00:53:37.51 00:00:04.96 00:53:42.47 NIE
21 41 WARCHOŁ ARTUR M 19 KUCHARY KRÓLEWSKIE KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg Główny 10 km 00:54:24.92 00:00:02.81 00:54:27.73 NIE
22 7 FIRST PIOTR M 20 PŁOŃSK BARBELL GARAGE TRIATHLON TEAM Bieg Główny 10 km 00:55:44.86 00:00:02.66 00:55:47.52 NIE
23 6 FIRST DOROTA K 3 PŁOŃSK BARBELL GARAGE TRIATHLON TEAM Bieg Główny 10 km 00:55:53.39 00:00:03.48 00:55:56.87 NIE
24 68 ŚWIERCZ ANDRZEJ M 21 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg Główny 10 km 00:55:53.63 00:00:03.33 00:55:56.96 NIE
25 42 WOŹNIAK JANUSZ M 22 PŁOŃSK Bieg Główny 10 km 00:55:58.68 00:00:07.11 00:56:05.79 NIE
26 10 ISASI-KURAN AGATA K 4 MARKI MARKOWI BIEGACZE Bieg Główny 10 km 00:55:59.97 00:00:04.24 00:56:04.21 NIE
27 40 TRUSZKOWSKI PIOTR M 23 BOLĘCIN Bieg Główny 10 km 00:56:42.98 00:00:03.77 00:56:46.75 NIE
28 49 PRZYBYSZEWSKI MICHAŁ M 24 PŁOŃSK Bieg Główny 10 km 00:56:50.02 00:00:03.26 00:56:53.28 NIE
29 34 SAWICKA JUSTYNA K 5 PŁOŃSK Bieg Główny 10 km 00:57:56.59 00:00:02.01 00:57:58.60 NIE
30 16 KAŹMIERCZAK-MYSZYŃSKA PAULINA K 6 ZAWIDZ TKKF KUBUŚ SIERPC Bieg Główny 10 km 00:58:47.99 00:00:05.40 00:58:53.39 NIE
31 24 MAŁEK KAROLINA K 7 LEONCIN Bieg Główny 10 km 01:00:07.33 00:00:04.61 01:00:11.94 NIE
32 25 MAŁEK STANISŁAW M 25 LEONCIN Bieg Główny 10 km 01:00:07.34 00:00:04.52 01:00:11.86 TAK
33 47 MARIAŃSKA KATARZYNA K 8 RADZYMIN Bieg Główny 10 km 01:01:28.28 00:00:03.94 01:01:32.22 NIE
34 1 BIELSKA ANNA K 9 PŁOŃSK PŁOŃSZCZANKI Bieg Główny 10 km 01:10:23.84 00:00:04.87 01:10:28.71 NIE
DNF 58 WIERZEJEWSKI ANDRZEJ M DNF PŁOŃSK KLUB MORSA PŁOŃSK Bieg Główny 10 km 00:00:06.87 00:41:30.00 NIE
DNF 14 KAMASA ANDRZEJ M DNF CEMPKOWO Bieg Główny 10 km 00:00:06.82 00:44:30.00 NIE
DNF 12 JEZIERSKA KARINA K DNF WARSZAWA 12TRI.PL / TEAMZABIEGANEDNI Bieg Główny 10 km 00:00:06.36 00:44:54.20 NIE
DNF 112 LUBERACKI ARTUR M DNF DOBRSKA-KOLONIA Bieg Główny 10 km 00:00:02.17 00:44:59.41 NIE
DNF 27 MAZAN PRZEMYSŁAW M DNF WARSZAWA Bieg Główny 10 km 00:00:06.02 00:46:42.60 NIE
DNF 18 KOWALEWSKA KATARZYNA K DNF WARSZAWA 12TRI.PL Bieg Główny 10 km 00:00:06.72 00:46:42.71 NIE
DNF 57 MILCZAREK WALDEMAR M DNF PŁOCK Bieg Główny 10 km 00:00:06.34 00:46:43.94 NIE
DNF 19 KOWALSKA KINGA K DNF WARSZAWA 12TRI.PL Bieg Główny 10 km 00:00:05.77 00:48:30.14 NIE
DNF 20 KOWALSKI TOMASZ M DNF WARSZAWA Bieg Główny 10 km 00:00:06.00 00:48:30.51 TAK

Bieg towarzyszący (3 km)

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Czas netto Start 3km Meta 3 km Dawca Krwi
1 104 BUDNIAK TOMASZ M 1 WŁADYSŁAWOWO RUNNERS TEAM Bieg towarzyszący (3 km) 00:12:45.78 00:05:01.06 00:17:46.84 NIE
2 128 ZABOROWSKI ŁUKASZ M 2 PŁOCK RAJSPORT ACTIVE Bieg towarzyszący (3 km) 00:13:11.31 00:05:01.23 00:18:12.54 NIE
3 110 KAMIŃSKI BARTOSZ M 3 DĄBROWA RUNNERS TEAM Bieg towarzyszący (3 km) 00:13:11.60 00:05:01.01 00:18:12.61 NIE
4 13 JEZIERSKI PIOTR M 4 NOWE MIASTO ART SHOW - NOWE MIASTO BIEGA Bieg towarzyszący (3 km) 00:13:31.57 00:05:01.16 00:18:32.73 NIE
5 127 SZPAKIEWICZ SYLWIA K 1 PŁOŃSK Bieg towarzyszący (3 km) 00:15:05.67 00:05:01.70 00:20:07.37 NIE
6 52 ROMANOWICZ EWA K 2 KRÓLEWO Bieg towarzyszący (3 km) 00:15:10.98 00:05:02.17 00:20:13.15 NIE
7 133 PIETRZAK PAULINA K 3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI BESTIE OCR LEGIONOWO Bieg towarzyszący (3 km) 00:15:19.89 00:05:01.53 00:20:21.42 NIE
8 109 GUT CEZARY M 5 UNIECK Bieg towarzyszący (3 km) 00:15:38.43 00:05:04.29 00:20:42.72 NIE
9 135 GĘSIARZ MONIKA K 4 PŁOCK Bieg towarzyszący (3 km) 00:16:14.59 00:05:02.71 00:21:17.30 NIE
10 113 ŁUKASZEWICZ RYSZARD M 6 WARSZAWA Bieg towarzyszący (3 km) 00:16:21.06 00:05:02.92 00:21:23.98 NIE
11 114 MAJKOWSKI ŁUKASZ M 7 JONIEC-KOLONIA KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg towarzyszący (3 km) 00:16:26.11 00:05:02.86 00:21:28.97 NIE
12 53 MICHALAK MARTA K 5 PŁOŃSK KB IM PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg towarzyszący (3 km) 00:16:28.22 00:05:02.43 00:21:30.65 NIE
13 126 SZMULEWICZ ALEKSANDRA K 6 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ NO PAIN TEAM Bieg towarzyszący (3 km) 00:16:29.71 00:05:01.88 00:21:31.59 NIE
14 102 BANIAK JACEK M 8 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg towarzyszący (3 km) 00:16:50.06 00:05:02.10 00:21:52.16 NIE
15 131 ŻEBROWSKI SZYMON M 9 PŁOŃSK GONZO TEAM Bieg towarzyszący (3 km) 00:17:02.32 00:05:04.36 00:22:06.68 NIE
16 124 RUCIŃSKA WIOLETA K 7 GAWŁOWO Bieg towarzyszący (3 km) 00:17:28.65 00:05:01.80 00:22:30.45 NIE
17 107 DRAGANIAK MARTA K 8 ZARĘBIN NO PAIN TEAM Bieg towarzyszący (3 km) 00:17:31.05 00:05:02.06 00:22:33.11 NIE
18 106 BUGAJEWSKI JANUSZ M 10 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg towarzyszący (3 km) 00:18:17.70 00:05:02.77 00:23:20.47 TAK
19 118 OSTROWSKI SŁAWOMIR M 11 OJRZEŃ Bieg towarzyszący (3 km) 00:18:36.96 00:05:04.25 00:23:41.21 TAK
20 105 BUGAJEWSKA ANNA K 9 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg towarzyszący (3 km) 00:18:52.69 00:05:02.49 00:23:55.18 NIE
21 122 ROSINSKA WIOLETA K 10 PŁOCK GONZO TEAM Bieg towarzyszący (3 km) 00:19:07.95 00:05:05.14 00:24:13.09 NIE
22 121 PIELACIŃSKI DARIUSZ M 12 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ NO PAIN TEAM Bieg towarzyszący (3 km) 00:19:09.13 00:05:04.95 00:24:14.08 NIE
23 115 MARCINIAK PAWEŁ M 13 SZPONDOWO KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Bieg towarzyszący (3 km) 00:19:36.86 00:05:03.17 00:24:40.03 NIE
24 138 KRAJCZYŃSKI MICHAŁ M 14 OSIEK Bieg towarzyszący (3 km) 00:19:38.37 00:05:05.25 00:24:43.62 NIE
25 134 ŚWIĄTKOWSKA PATRYCJA K 11 STARE PROBOSZCZEWICE Bieg towarzyszący (3 km) 00:19:52.09 00:05:04.79 00:24:56.88 TAK
26 136 ŚWIĄTKOWSKA PAULINA K 12 NOWE PROBOSZCZEWICE Bieg towarzyszący (3 km) 00:19:57.49 00:05:04.66 00:25:02.15 NIE
27 111 KARPIŃSKA MONIKA K 13 BOLĘCIN Bieg towarzyszący (3 km) 00:20:22.44 00:05:02.00 00:25:24.44 NIE
28 125 RYBICKA AGNIESZKA K 14 PŁOŃSK Bieg towarzyszący (3 km) 00:21:03.42 00:05:03.88 00:26:07.30 NIE
29 129 ZIÓŁKOWSKA ANNA K 15 PŁOŃSK Bieg towarzyszący (3 km) 00:21:05.55 00:05:03.61 00:26:09.16 NIE
30 117 NITCZYNSKA SYLWIA K 16 GLINOJECK Bieg towarzyszący (3 km) 00:21:10.58 00:05:01.19 00:26:11.77 TAK
31 137 KOŁPACZEWSKA OLIWIA K 17 KAROLINOWO ZSCKR IM. A ŚWIĘTOCHOWSKIEGO W GOŁOTCXYŹNIE Bieg towarzyszący (3 km) 00:21:55.37 00:05:01.55 00:26:56.92 NIE
32 123 RÓŻNOWICZ BOGUSŁAW M 15 WYCHÓDŹC Bieg towarzyszący (3 km) 00:22:37.85 00:05:03.70 00:27:41.55 NIE
33 108 DYONIZIAK KATARZYNA K 18 WYCHÓDŹC Bieg towarzyszący (3 km) 00:22:38.06 00:05:03.29 00:27:41.35 NIE
34 132 ŻOŁĄDEK CEZARY M 16 SZEROMIN 7B Bieg towarzyszący (3 km) 00:25:42.98 00:05:04.37 00:30:47.35 NIE
35 101 AMBROZIAK NIKOLA MAŁGORZATA K 19 PŁOŃSK SZKOŁA Bieg towarzyszący (3 km) 00:25:43.40 00:05:03.96 00:30:47.36 NIE
36 120 PIELACIŃSKA KAROLINA K 20 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ Bieg towarzyszący (3 km) 00:25:44.37 00:05:05.20 00:30:49.57 NIE

Nordic Walking (6 km)

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Czas netto Start 6 km 1 koło 2 koło Dawca Krwi
1 168 RADOMSKI MARCIN M 1 PŁOCK NW CZŁAPSKI TEAM Nordic Walking (6 km) 00:46:32.43 00:10:34.60 00:23:04.95 00:23:27.48 NIE
2 177 MUSIATOWICZ ALEKSANDRA K 1 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING Nordic Walking (6 km) 00:48:49.78 00:10:35.39 00:24:05.29 00:24:44.49 NIE
3 158 KOZŁOWSKA MAŁGORZATA K 2 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING Nordic Walking (6 km) 00:50:16.14 00:10:34.90 00:24:39.13 00:25:37.01 NIE
4 54 KOLENKIEWICZ DARIUSZ M 2 ELBLĄG KS ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE Nordic Walking (6 km) 00:50:23.98 00:10:38.68 00:24:43.59 00:25:40.39 NIE
5 176 DEGNER DAMIAN M 3 PŁOCK GRUBY TEAM Nordic Walking (6 km) 00:50:43.45 00:10:36.10 00:25:14.93 00:25:28.52 TAK
6 170 SUCHODOLSKI WIESŁAW M 4 CIECHANÓW TEAM NW CIECHANÓW Nordic Walking (6 km) 00:50:55.74 00:10:33.62 00:25:22.93 00:25:32.81 TAK
7 160 KRÓLAK KONRAD M 5 WARSZAWA Nordic Walking (6 km) 00:51:27.07 00:10:38.43 00:25:50.99 00:25:36.08 TAK
8 166 PIETRUSEWICZ JOANNA K 3 WARSZAWA Nordic Walking (6 km) 00:51:38.22 00:10:35.27 00:25:40.00 00:25:58.22 NIE
9 55 KRZYSZTOF KUREK M 6 PŁOCK CZŁAPSKI TEAM Nordic Walking (6 km) 00:52:56.45 00:10:38.01 00:26:22.40 00:26:34.05 TAK
10 151 BUDNIAK ALEKSANDRA K 4 WŁADYSŁAWOWO RUNNERS TEAM Nordic Walking (6 km) 00:53:33.55 00:10:35.07 00:26:41.63 00:26:51.92 NIE
11 56 KOZŁOWSKA EWA K 5 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING Nordic Walking (6 km) 00:54:19.66 00:10:34.90 00:26:26.84 00:27:52.82 NIE
12 155 KANIAK ZBIGNIEW M 7 PŁOŃSK GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSK Nordic Walking (6 km) 00:54:35.03 00:10:35.18 00:26:51.02 00:27:44.01 TAK
13 154 GUT BEATA K 6 UNIECK Nordic Walking (6 km) 00:55:29.21 00:10:35.91 00:27:04.39 00:28:24.82 NIE
14 174 SIEMASZKO-WILCZEWSKA KAROLINA K 7 PŁOŃSK Nordic Walking (6 km) 00:55:52.34 00:10:36.13 00:27:37.77 00:28:14.57 NIE
15 161 LIPIŃSKA BOŻENNA K 8 BABOSZEWO Nordic Walking (6 km) 00:56:50.41 00:10:34.94 00:27:15.75 00:29:34.66 NIE
16 165 PELUCH KATARZYNA K 9 WARSZAWA Nordic Walking (6 km) 00:57:10.48 00:10:35.49 00:27:46.92 00:29:23.56 NIE
17 156 KAŹMIERCZAK BOGUMIŁA K 10 ZAWIDZ KOŚCIELNY TKKF KUBUŚ SIERPC Nordic Walking (6 km) 00:57:39.12 00:10:36.82 00:28:00.52 00:29:38.60 NIE
18 173 WRÓBLEWSKI HUBERT M 8 POMIECHÓWEK NADLEŚNICTWO JABŁONNA Nordic Walking (6 km) 00:58:26.90 00:10:37.52 00:28:41.76 00:29:45.14 NIE
19 157 KAŹMIERCZAK MARIUSZ M 9 PŁOŃSK Nordic Walking (6 km) 00:58:58.02 00:10:39.98 00:29:35.01 00:29:23.01 NIE
20 175 PIEKARZ AGNIESZKA K 11 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM Nordic Walking (6 km) 01:00:32.65 00:10:36.09 00:29:45.54 00:30:47.11 NIE
21 163 ŁUKASZENKO AGNIESZKA K 12 WARSZAWA Nordic Walking (6 km) 01:00:39.94 00:10:37.06 01:00:39.94 NIE
22 162 LUBIENIECKA MARIA K 13 CIECHANÓW TEAM NW CIECHANÓW Nordic Walking (6 km) 01:01:08.29 00:10:41.12 00:29:58.47 00:31:09.82 TAK
23 152 CHEŁCHOWSKA ANNA K 14 PIASECZNO Nordic Walking (6 km) 01:03:11.06 00:10:36.75 00:31:10.29 00:32:00.77 NIE
24 164 MIĄCZYŃSKA EMILKA K 15 PŁOŃSK Nordic Walking (6 km) 01:07:01.57 00:10:38.50 00:33:20.59 00:33:40.98 NIE
25 159 KRAŚNIEWSKA MARZANNA K 16 PŁOŃSK Nordic Walking (6 km) 01:07:02.40 00:10:38.36 00:33:20.44 00:33:41.96 NIE
26 169 RÓŻAŃSKA HELENA K 17 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM Nordic Walking (6 km) 01:08:54.07 00:10:39.89 00:33:36.35 00:35:17.72 NIE
27 153 DŁUGOKĘCKI KRZYSZTOF M 10 CIECHANÓW TEAM NW CIECHANÓW Nordic Walking (6 km) 01:08:54.92 00:10:39.98 00:33:35.89 00:35:19.03 NIE
DSQ 51 TOMCZAK EWA K DSQ CIECHANÓW KOCI PAZUR Nordic Walking (6 km) 00:10:34.99 00:24:32.36 00:25:07.91 NIE
DNF 167 POKORSKA-WALERSKA JÓZEFA KRYSTYNA K DNF PŁOCK Nordic Walking (6 km) 00:10:39.97 00:33:44.15 NIE

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ