Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzeczkowski Filip | Legnica | 400 m | Feniks Legnica | opłacono | |
2 | Szczepański Antoni | Lubin | 400 m | PM 14 | opłacono on-line | |
3 | Kołtun Wiktor | Polkowice | 400 m | opłacono on-line | ||
4 | Palej Lilou | Lubin | 400 m | Szkoła Podstawowa Nr 7 w Lubinie | opłacono on-line | |
5 | Ignaczak Emil | Legnica | 400 m | opłacono on-line | ||
6 | Ignaczak Filip | Legnica | 400 m | opłacono on-line | ||
7 | Wiśniewska Amelia | Legnica | 400 m | opłacono on-line | ||
8 | Mączka Małgorzata | Świętoszów | 400 m | opłacono on-line | ||
9 | Mączka Gabriela | Świętoszów | 400 m | opłacono on-line | ||
10 | Mączka Bartłomiej | Świętoszów | 400 m | opłacono on-line | ||
11 | Dobrowolski Fabian | Lubin | 400 m | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line | |
12 | Żukiewicz Zuzanna | Lubin | 400 m | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line | |
13 | Żukiewicz Kornelia | Lubin | 400 m | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line | |
14 | Papciak Julia | Jawor | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze | opłacono on-line | |
15 | Pietrucha Patryk | Legnica | 400 m | SP 7 w Legnicy | opłacono on-line | |
16 | Taboła Magdalena | Bogatynia | 400 m | Szkoła podstawowa nr 3 w Bogatyni | opłacono on-line | |
17 | Kosowicz Wiktoria | Bogatynia | 400 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Bogatyni | opłacono on-line | |
18 | Kosowicz Zuzanna | Bogatynia | 400 m | Przedszkole nr 3 w Bogatyni | opłacono on-line | |
19 | Wieczorek Zuzanna | Bogatynia | 400 m | Gimnazjum w Bogatyni | opłacono on-line | |
20 | Wieczorek Maciej | Bogatynia | 400 m | Podstawowa nr 3 w Bogatyni | opłacono on-line | |
21 | Wachal Kinga | Jawor | 400 m | sp5 | opłacono on-line | |
22 | Krojcig Norbert | Jawor | 400 m | opłacono on-line | ||
23 | Buczek Antoni | Radwanice | 400 m | opłacono on-line | ||
24 | Kwartnik Oliwia | Jawor | 400 m | opłacono on-line | ||
25 | Mierzwiak Natan | Tyniec Legnicki | 400 m | TL | opłacono on-line | |
26 | Mierzwiak Eryk | Tyniec Legnicki | 400 m | TL | opłacono on-line | |
27 | Chomiak Milena | Jawor | 400 m | Akademia Krasnoludków | opłacono | |
28 | Płócienniczak Hanna | Legnica | 400 m | Biegam bo ciocia mi każe :) | opłacono | |
29 | Płócienniczak Aleksandra | Legnica | 400 m | Biegam bo ciocia mi każe :) | opłacono | |
30 | Rząsa Wojciech | Legnica | 400 m | Biegam bo mama mi każe :) | opłacono | |
31 | Fuławka Iga | Jawor | 400 m | Przedszkole Prymusek | opłacono | |
32 | Skiba Michalina | Jawor | 400 m | Przedszkole przy SOSW w Jaworze | opłacono | |
33 | Skiba Maja | Jawor | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze | opłacono | |
34 | starego oliwia | bolesławiec | 400 m | klub biegacza bolesławiec | opłacono | |
35 | Rycerz Kinga | Brzeg Dolny | 400 m | gimnazjum Brzeg Dolny | opłacono on-line | |
36 | Nyrek Jagoda | Wrocław | 400 m | opłacono | ||
37 | Litewka Karol | Jawor | 400 m | SP 5 Jawor | opłacono | |
38 | Litewka Adam | Jawor | 400 m | SP 5 Jawor | opłacono | |
39 | Buczek Tymoteusz | Radwanice | 400 m | opłacono | ||
40 | Dankowski Antoni | Jezierzany | 400 m | opłacono | ||
41 | Dankowska Aleksandra | Jezierzany | 400 m | opłacono | ||
42 | matkowski milan | Jawor | 400 m | opłacono | ||
43 | Reczulski kamil | legnica | 400 m | sp nr 7 | opłacono | |
44 | Dańczak Jakub | Legnica | 400 m | SP 6 | opłacono | |
45 | PALUCH ALEKSANDER | LEGNICA | 400 m | opłacono | ||
46 | Seledec Jakub | Legnica | 400 m | opłacono | ||
47 | Pawlik Weronika | Zagrodno | 400 m | FAIST ChemTec | opłacono | |
48 | Matkowski Mateusz | Jawor | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze | opłacono | |
49 | Sawicka Amelia | Legnica | 400 m | SP 9 Legnica | opłacono | |
50 | WALOSZCZYK DOMINIK | Świętoszów | 400 m | WALOSZCZYK | opłacono on-line | |
51 | Jackowki Dawid | Bolków | 400 m | Przedszkole | opłacono on-line | |
52 | Stykała Piotr | Chojnów | 400 m | opłacono | ||
53 | Plebańczyk Julia | Legnica | 400 m | SP 9 | opłacono | |
54 | Adamowicz Jan | Krotoszyce | 400 m | FAIST ChemTec | opłacono | |
55 | Bilińska Zuzanna | Polkowice | 400 m | opłacono | ||
56 | Bilińska Emilka | Polkowice | 400 m | opłacono | ||
57 | Andruchów Franciszek | Legnica | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 4 Legnica | opłacono | |
58 | Zysk Nela | Legnica | 400 m | opłacono | ||
59 | Zysk Dawid | Legnica | 400 m | opłacono | ||
60 | Bochenek Idalia | LEGNICA | 400 m | opłacono | ||
61 | Bochenek Bartek | Legnica | 400 m | opłacono | ||
62 | Maciejewska Dominika | Złotoryja | 400 m | FAIST ChemTec | opłacono | |
63 | Ankus Agata | Legnica | 400 m | Fitness Piekary Legnica | opłacono | |
64 | Mikołajczak Aleksandra | Legnica | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono | |
65 | Baranowski Mateusz | Legnica | 400 m | Sp9 legnica | opłacono | |
66 | Baranowski Bartosz | Legnica | 400 m | Sp9 legnica | opłacono | |
67 | Jarka Mia | Lubin | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 9 Lubin | opłacono | |
68 | Kopania Dominika | Ziemnice | 400 m | Fabryka Triathlonu | opłacono | |
69 | Multan Kinga | Legnica | 400 m | Miejskie Przedszkole nr 4 | opłacono | |
70 | Multan Maja | Legnica | 400 m | Miejskie Przedszkole nr 4 | opłacono |
Wyświetleń: 10089