Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | ESJA TEAM | opłacono BM |
2 | Biculewicz Monika | Bartoszyce | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
3 | Biculewicz Robert | Bartoszyce | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
4 | Ogonowski Artur | Bartoszyce | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | TTM pasja | opłacono BM |
5 | Pupiałło Adam Pupiałło | Bartoszyce | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
6 | Pupiałło Karolina | Bartoszyce | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
7 | Ogonowska Agnieszka | Bartoszyce | Polska | Jazda rowerem 12 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono BM |
8 | Ankudowicz Magdalena | Bezrzecze | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
9 | Szydłowski Łukasz | Bierzmo | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
10 | Kubas Kinga | Bochnia | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Zespół Szkół nr 1 w Bochni | opłacono BM |
11 | Grandys Marcin | Bochnia | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Zespół Szkół nr 1 w Bochni | opłacono BM |
12 | Mikołajczyk Ludmiła | Bochnia | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Zespół Szkół nr 1 w Bochni | opłacono BM |
13 | Dudkiewicz Jolanta | Budy | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
14 | Huszcza Dorota | Bydgoszcz | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
15 | Wolf Monika | Bytom | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
16 | Renka Roksana | Bytom | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | Przedszkole Miejskie nr 62 Bytom | opłacono BM |
17 | Duzowska-Nowicka Monika | Bytów | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | ZSP Bytów | opłacono |
18 | Janta-Lipińska Justyna | Bytów | Polska | Bieg 6 km | ZSP Bytów | opłacono BM |
19 | Korejwo Beata Korejwo | Chełm Śląski | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 51 KATOWICE | opłacono BM |
20 | Nejman Dorota | Chodzież | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
21 | Grala Magdalena Grala | Chojnice | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | Katolicka Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina | opłacono BM |
22 | Kulik Małgorzata Kulik | Chorzów | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach | opłacono BM |
23 | Pietrzykowska Renata | Ciechocinek | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | SP Łubianka | opłacono BM |
24 | Cierniak-Zuzia Karolina | Cikowice | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
25 | Piszczek Lidia | Czarnków | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
26 | Miśkiewicz Jarosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Górniczej | opłacono BM |
27 | HELDT DOROTA HELDT | Dębe | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
28 | Krawiec-Kozłowska Sylwia | Dębno | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Zespół Szkół w Dębnie | opłacono BM |
29 | Marczuk Paweł | Duczki | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
30 | Michalski Daniel | Ełk | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła podstawowa nr 7 z OI w Ełku | |
31 | Ogonowski Daniel | Gdańsk | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Grupa Rewers | opłacono BM |
32 | Ogonowski Piotr | Gdańsk | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Grupa Rewers | opłacono BM |
33 | Ogonowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Grupa Rewers | opłacono BM |
34 | Łęgowska Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
35 | Kotowska Beata | Gdańsk | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
36 | Kotowski Marcin | Gdańsk | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
37 | Makoć Dorota | Gdańsk | Polska | Jazda rowerem 12 km | Grupa Rewers | opłacono BM |
38 | Bania Andrzej | Gdańsk | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
39 | Radawiec Marcin | Gdańsk | Polska | Jazda rowerem 12 km | PSS NIEDŹWIEDNIK | opłacono |
40 | Brendel Magdalena | Gdańsk | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono | |
41 | Szulc Luiza | Gdańsk | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa nr 10 w Gdyni | |
42 | Abramik Maria | Gdańsk | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
43 | Górska Anna | Gdynia | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | ZSP nr 2 w Gdyni | opłacono BM |
44 | Szreder Magdalena | Gdynia | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
45 | Mulawa Karolina | Gdynia | Polska | Jazda rowerem 12 km | Przedszkole Samorządowe nr 28 w Gdyni | |
46 | Rudak Natalia | Gdynia | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | SP 33 Gdynia | opłacono BM |
47 | Pieczyńska Izabela | Gdynia | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | ZSP Dębogórze | |
48 | Peplińska Sonia | Gdynia | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
49 | Bester Barbara | Gołdap | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | opłacono | |
50 | Latuska Katarzyna | Gorzów Wlkp | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
51 | Sieg-Szymańska Agnieszka | Gorzów Wlkp. | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
52 | Dąbek Angelika Dąbek | Graniczna Wieś | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich | opłacono BM |
53 | Chwałek Urszula | Gubin | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | ZSLiT Gubin | opłacono BM |
54 | KORNELUK DOROTA | HOLESZÓW 41 | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
55 | Kopeć Ewa | Huta Komorowska | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej | opłacono BM |
56 | Koryciński ks. Daniel | Huta Komorowska 102, 36-110 Majdan Królewski | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa im. Kardynała Adam Kozłowieckiego | opłacono BM |
57 | Seroczyńska Aleksandra | Iława | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 4 w Iławie | opłacono BM |
58 | Grabińska Iwona | Inowrocław | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 14 w Inowrocławiu | opłacono BM |
59 | Lotek Arkadiusz | Jabłoń | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu | opłacono BM |
60 | Jasinkiewicz Anna | Jankowo Gdańskie | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Jodeling Jachas | opłacono BM |
61 | Mikołajczak Bartłomiej | Jarocin | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | SP 2 im. Królowej Jadwigi | opłacono BM |
62 | Gudzińska-Niemiec Anna | Jarosław | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | SKS MANASTERZ | opłacono BM |
63 | Zielińska SYLWIA | Jarosław | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | SP MANASTERZ | opłacono BM |
64 | Chmiel Jakub | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Technikum TEB Edukacja Rybnik | opłacono BM |
65 | Bajor Izabela | Jaworzno | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
66 | Stachura Karolina | Kaczanowo | Polska | Bieg 6 km | Night Runners Września | opłacono BM |
67 | Zysk Joanna | Katowice | Polska | Jazda rowerem 12 km | SP 20 Katowice | opłacono BM |
68 | Dudek Monika | Katowice | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | V LO im. W. Broniewskiego Katowice | opłacono BM |
69 | Panek Żaneta | Katowice | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach | |
70 | Rak Agata | Katowice | Polska | Bieg 6 km | SP 5 Katowice | opłacono BM |
71 | Kania Anna | Katowice | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
72 | Loch-Sławska Iwona | Katowice | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
73 | Pastuszka-Goworek Aleksandra | Kielce | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | ZS im J. Verne Kielce | opłacono BM |
74 | Mularska-Ołowiak Paulina | Kielce | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
75 | Jaszczuk Dagmara | Klembów | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa im. POW | opłacono BM |
76 | Twardowska Kalina | Kluczbork | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | ZSNr 2CKU Kluczbork | opłacono BM |
77 | Miszczyńska Aneta Miszczyńska | Klucze | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
78 | Kosnowicz Irmina | Kobyłka | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | opłacono BM |
79 | Dolna-Filipczuk Ewelina | Kołczygłowy | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie | opłacono |
80 | Śmiłowska-Zydorczyk Iwona | Kościan | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu | opłacono |
81 | Flisikowska Anna Flisikowska | Kościerzyna | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | SP nr4 Kościerzyna | opłacono BM |
82 | Tomaczkowska Bożena Tomaczkowska | Kościerzyna | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie | opłacono BM |
83 | Marciniak Monika | Kowal | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Zespół Szkół w Kowalu | opłacono BM |
84 | Witkowska Wioletta | Kraków | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 22 w Krakowie | opłacono BM |
85 | Baczyńska Dominika | Kraków | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 93 im Rydla | opłacono |
86 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
87 | KOWALSKA MAŁGORZATA | Kraków | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
88 | Szczepanik Dorota Szczepanik | Kraków | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
89 | Szajnowski Łukasz | Kraków | Polska | Jazda rowerem 12 km | ZSO Da Vinci Kraków | |
90 | Charkiewicz-Wilczek Alicja | Kraków | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
91 | Niegolewska Bogumiła | Kraków | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
92 | Szafrańska Katarzyna | Krasiczyn | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
93 | Zadka Agnieszka | Kruszwica | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa w Chełmcach | opłacono BM |
94 | Bolewicz Natalia | Krzemieniewo | Polska | Jazda rowerem 12 km | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goniembicach | opłacono BM |
95 | Janneck Grzegorz | Linia | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | SP w Strzepczu | opłacono |
96 | Pieczyńska Ewa Pieczyńska | Lipiany | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
97 | Pieczyński Krzysztof | Lipiany | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
98 | Brzózka Jolanta | Lipowo | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa im. K.I. Gałczyńskiego w Lipowie | opłacono BM |
99 | Osmańska Kasia | Lisewo 9 | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 6 im.Jana Pawła II w Redzie | |
100 | Jaworowska MAŁGORZATA | LUBAŃ | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radostowie Średnim | opłacono BM |
Wyświetleń: 11377