Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Woźniak Agnieszka | Ostrówek | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | Szkoła Podstawowa im. POW w Ostrówku | opłacono BM |
102 | Biculewicz Robert | Bartoszyce | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
103 | Biculewicz Monika | Bartoszyce | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
104 | Mulawa Karolina | Gdynia | Polska | Jazda rowerem 12 km | Przedszkole Samorządowe nr 28 w Gdyni | |
105 | Szczepanik Dorota Szczepanik | Kraków | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
106 | mikrut helena | Radzionkow | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono | |
107 | Grala Magdalena Grala | Chojnice | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | Katolicka Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina | opłacono BM |
108 | Kotowski Marcin | Gdańsk | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
109 | Kotowska Beata | Gdańsk | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
110 | Janta-Lipińska Justyna | Bytów | Polska | Bieg 6 km | ZSP Bytów | opłacono BM |
111 | Duzowska-Nowicka Monika | Bytów | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | ZSP Bytów | opłacono |
112 | Zakrzewska Anna | Ostrówek | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa im. POW w Ostrówku | opłacono BM |
113 | Jaszczuk Dagmara | Klembów | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa im. POW | opłacono BM |
114 | Jaworowska MAŁGORZATA | LUBAŃ | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radostowie Średnim | opłacono BM |
115 | Bartela Leszek | Radłów | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono | |
116 | Czuba Anna | Ostrówek | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | Szkoła Podstawowa im. POW | opłacono BM |
117 | Wolf Monika | Bytom | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
118 | Rakowska Małgorzata | Wejherowo | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
119 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | ESJA TEAM | opłacono BM |
120 | Żyszkiewicz Małgorzata | Rzepin | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | SOSW Słubice | opłacono |
121 | Panek Żaneta | Katowice | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach | |
122 | Seroczyńska Aleksandra | Iława | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 4 w Iławie | opłacono BM |
123 | Gapiński Tomasz | Łódź | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi | opłacono BM |
124 | Kielczyk Aldona | OSTRÓWEK | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | Szkoła Podstawowa im. POW | opłacono BM |
125 | Kopeć Ewa | Huta Komorowska | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej | opłacono BM |
126 | Wilkońska Joanna Wilkońska | Wieliczka | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
127 | Mularska-Ołowiak Paulina | Kielce | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
128 | Flis Małgorzata | NIELEPKOWICE | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
129 | Drażyk Joanna | Orzesze | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
130 | Radzio Małgosia | Wołomin | Polska | Jazda rowerem 12 km | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | opłacono BM |
131 | Mikołajczak Bartłomiej | Jarocin | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | SP 2 im. Królowej Jadwigi | opłacono BM |
132 | Szubert Agnieszka | Wodzisław Śląski | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Technikum TEB Edukacja Rybnik | opłacono |
133 | Sorbian Marta | Ryczowek | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
134 | Gajda Anka | Łódź | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 42 w Łodzi | opłacono BM |
135 | Dudek Monika | Katowice | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | V LO im. W. Broniewskiego Katowice | opłacono BM |
136 | Grabińska Iwona | Inowrocław | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 14 w Inowrocławiu | opłacono BM |
137 | Kurowska Monika Kurowska | Stary Dybów | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkół Specjalnych nr 38 w Warszawie | opłacono BM |
138 | Bielawna-Piec Anna | Ostrów Wielkopolski | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | I LO Ostrów Wielkopolski | opłacono BM |
139 | Kowalczyk Dagmara | Sanok | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono | |
140 | Zaczyńska Małgorzata Zaczyńska | Zgierz | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 56 w Łodzi | opłacono BM |
141 | Żelazowski Marcin | Wołomin | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Prywatna Szkoła Podstawowa ICO w Wołominie | opłacono BM |
142 | Michalski Daniel | Ełk | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła podstawowa nr 7 z OI w Ełku | |
143 | Rodziewicz Wioletta Rodziewicz | Ustka | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
144 | Król Kasia | Łódź | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
145 | Kwiatkowska-Rehan Anna Kwiatkowska-Rehan | Warszawa | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | ZSP7-Przedszkole nr 389 Warszawa | opłacono BM |
146 | Miśkiewicz Jarosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Górniczej | opłacono BM |
147 | KOWALSKA MAŁGORZATA | Kraków | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
148 | Sieg-Szymańska Agnieszka | Gorzów Wlkp. | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
149 | Latuska Katarzyna | Gorzów Wlkp | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
150 | Podraza Danuta | Mielec | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka | opłacono BM |
151 | Madej Agnieszka | Myszków | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Myszkowie | opłacono |
152 | Łapajska Aldona | Myszków | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa z Odziałami Integracyjnymi nr 3 w Myszkowie | opłacono |
153 | Pastuszka-Goworek Aleksandra | Kielce | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | ZS im J. Verne Kielce | opłacono BM |
154 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościerzynie | opłacono BM |
155 | Gościński Adam | Warszawa | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | XCIX LO im. Zbigniewa Herberta w Warszawie | opłacono BM |
156 | Mieczkowska Małgorzata | Olsztyn | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Przedszkole Miejskie nr 4 w Olsztynie | |
157 | Wasiak Elżbieta | Puławy | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
158 | Hańczuk Monika | Marki | Polska | Jazda rowerem 12 km | 4 LO warszawa | opłacono BM |
159 | Mikołajczyk Ludmiła | Bochnia | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Zespół Szkół nr 1 w Bochni | opłacono BM |
160 | Flisikowska Anna Flisikowska | Kościerzyna | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | SP nr4 Kościerzyna | opłacono BM |
161 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
162 | Kocik Agnieszka | Niemierzyce | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | opłacono | |
163 | Kosińska Joanna | Łódź | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | ||
164 | Lewandowska Małgorzata | Poznań | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
165 | Olszańska Adrianna | Wrocław | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | Przedszkole Kinder Jagodno | opłacono BM |
166 | Śmiłowska-Zydorczyk Iwona | Kościan | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu | opłacono |
167 | Janneck Grzegorz | Linia | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | SP w Strzepczu | opłacono |
168 | JURKIEWICZ SYLWIA | PRZEWORSK | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
169 | Zysk Joanna | Katowice | Polska | Jazda rowerem 12 km | SP 20 Katowice | opłacono BM |
170 | Dudek Eliza | Rybnik | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | TEB Rybnik | opłacono BM |
171 | Skórok Agnieszka | Mysłowice | Polska | Jazda rowerem 12 km | ||
172 | Mocek Marzena Mocek | Nakło Śląskie | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | Przedszkole w Nakle Śląskim | opłacono BM |
173 | Olszewska Halina | Olsztyn | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | Grupa Rewers | opłacono BM |
174 | Zychowicz Kinga | Warszawa | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
175 | Zander-Stajno Monika | Sosnowiec | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | Przedszkole Miejskie nr 29 w Sosnowcu | |
176 | Szopa Ewelina | Sosnowiec | Polska | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
177 | Dąbek Angelika Dąbek | Graniczna Wieś | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich | opłacono BM |
178 | Łęgowska Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
179 | Bester Barbara | Gołdap | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | opłacono | |
180 | Dudkiewicz Jolanta | Budy | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
181 | Olejnik Katarzyna | Lututów | Polska | Bieg 6 km | SP Lututów | opłacono |
182 | Nikołajczyk Łukasz | Świecie | Polska | Jazda rowerem 12 km | SP 5 Świecie | opłacono BM |
183 | Majka Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku | opłacono BM |
184 | Gutowska-Janiuk Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
185 | JANISZ Karina | Nowy Sącz | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
186 | Bolewicz Natalia | Krzemieniewo | Polska | Jazda rowerem 12 km | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goniembicach | opłacono BM |
187 | Górna Emilia | Maksymilianowo | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
188 | Zając Magdalena | Wilchta, Borowie, Garwoliński | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | S.P. 204 Warszawa | opłacono BM |
189 | Jakutowicz Andrzej | Warszawa | Polska | Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa im. POW w Ostrówku | opłacono |
190 | Słomczyński Krzysztof | Łódź | Polska | Bieg 6 km - pakiet z koszulką | opłacono | |
191 | Grandys Marcin | Bochnia | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Zespół Szkół nr 1 w Bochni | opłacono BM |
192 | Kubas Kinga | Bochnia | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | Zespół Szkół nr 1 w Bochni | opłacono BM |
193 | Kostecka Justyna | Łubianka | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower | opłacono BM | |
194 | Stefański Wiesław Stefański | Ostróda | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
195 | Dmowska-Pancek Barbara | Wołomin | Polska | Nordic walking/marsz 6 km | opłacono BM | |
196 | Baczyńska Dominika | Kraków | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 93 im Rydla | opłacono |
197 | Grandys Karina | Nowy Wiśnicz | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
198 | Cierniak-Zuzia Karolina | Cikowice | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
199 | Marczuk Paweł | Duczki | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM | |
200 | Socha Tomasz | Opole | Polska | Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką | opłacono BM |
Wyświetleń: 11275