Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frącz Ilona | Brodnica | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Brodnicki Nordic Walking | |
2 | Przyborkiewicz Gosia | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | |
3 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | |
4 | Wenderska Dominika | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | |
5 | Betlejewska Dorota Jadwiga Betlejewska | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Klub Miłośników Morsowania-GMP | |
6 | Kramarenko Marek | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg 10km | Fabio Team | |
7 | Betlejewski Paweł | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | V | |
8 | Górna Justyna | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
9 | Paćkowski Dawid | Pokrzydowo | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | SieBiega | |
10 | Folta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg 10km | ||
11 | Lewiński Jakub | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
12 | Wichrowski Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | ||
13 | Świątkowska Ewelina | Brodnica | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Brodnicki Nordic Walking | |
14 | Jamroży Dorota | Brodnica | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Brodnicki Nordic Walking | |
15 | Nadgrabski Piotr | Lidzbark | Polska | Bieg 10km | ||
16 | Wajchert Łukasz | Inowrocław | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | TurboGroszki.run | |
17 | Lada Przemysław | Zalesie | Polska | Bieg 10km | Stale biegam Nova Trading | |
18 | Bubak Grzegorz | Toruń | Polska | Bieg 10km | ||
19 | Sikorska Katarzyna | Brodnica | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Brodnicki Nordic Walking | |
20 | Lewandowski Wojciech | Jamielnik | Polska | Bieg 10km | Kurzętnik Biega | |
21 | Szymański Wojciech | Najmowo | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
22 | Murawska Anna | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | @biegajaca_blondyna | |
23 | Murawski Michał | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | STOLKAR Team | |
24 | Ogorzałek Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | |
25 | Rupiński Damian | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
26 | Brodziński Mariusz | Bartniczka | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
27 | Olejnik Sebastian | Karbowo | Polska | Bieg 10km | ||
28 | Simson Ireneusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | |
29 | Górka Sebastian | Toruń | Polska | Bieg 10km | ||
30 | Mosakowski Łukasz | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
31 | Lubaczewski Tomasz | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
32 | BRAUN WALDEMAR | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
33 | Wróblewski Michał | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
34 | Liszewski Łukasz | Rypin | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
35 | Klimek Aneta | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
36 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gd | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Speed Ladies | opłacono |
37 | Pietrzak Maciej | Zbiczno | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
38 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg 10km | Piękny | opłacono |
39 | Zadylak Jakub | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
40 | Wojtasik Jakub | Toruń | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
41 | Kołodziejewski Tomasz | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Hangar | opłacono |
42 | Osińska Agnieszka | Brodnica | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Brodnicki Nordic Walking | opłacono |
43 | Michalski Wojciech | Bartniczka | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
44 | Michalska Beata | Bartniczka | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
45 | Mrówczyński Krzysztof | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
46 | Dworecki Rafał | Golub Dobrzyń | Polska | Bieg 10km | KS FUTGOL | opłacono |
47 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | |
48 | Ślósarek Piotr Leszek | Toruń | Polska | Bieg 10km | Studio Nieruchomości Toruń | opłacono |
49 | Lewandowski Maciej | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | SAMI SWOI | opłacono |
50 | Steckiewicz Iwona | Rypin | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Klub Biegacza Rypin | opłacono |
51 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Klub Biegacza Rypin | opłacono |
52 | Bombas Jacek | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
53 | Dudziak Rafał | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
54 | WOLSKI Wojciech | Brodnica | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
55 | Chmielewski Sławomir | Żuki | Polska | Bieg 10km | TKKF KUBUŚ SIERPC | opłacono |
56 | Kalinowska Justyna | Rogowo | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
57 | Szrull Waldemar | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
58 | Szrull Zenon | Grążawy | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | SAMI SWOI | |
59 | Patalon Adam | Marzęcice | Polska | Bieg 10km | Kurzętnik Biega | opłacono |
60 | Modrak Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
61 | RZEPKA RYSZARD | LEMBARG 11 | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Kurzętnik Biega | opłacono |
62 | Sołtysiński Marcin | Włocławek | Polska | Bieg 10km | Pulp Fiction | opłacono |
63 | Sternicka Gabriela | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
64 | Osiński Dawid | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
65 | BEKIER WIOLETTA | BRODNICA | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
66 | Gospodarczyk Marek Gospodarczyk | Torun | Polska | Bieg 10km | Runer torun | opłacono |
67 | Paszkowski Janusz | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
68 | Tuchalski Marek | Rusinowo | Polska | Bieg 10km | KB Lech Rypin | opłacono |
69 | Żuchowski Józef | Płonne | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
70 | Gerka Jacek | Brodnica | Polska | Bieg 10km | ||
71 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | Polska | Bieg 10km | TEAM KOPEĆ | |
72 | Żytowiecki Dawid | Rypin | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
73 | Wieczyński Dawid WIEKOX | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
74 | Szczepkowski Tomasz | Szabda | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Stowarzyszenie Brodnica Biega | opłacono |
75 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg 10km | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
76 | Zień Agnieszka | Kręczki | Polska | Bieg 10km | Hamilton | opłacono |
77 | Bielicki Piotr | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
78 | PIERZCHAŁA SŁAWOMIR | GOLUB-DOBRZYŃ | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
79 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 10km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
80 | Lewandowska Karolina | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Klinika Urody Lewandowski | |
81 | Graczyk Kamil | Mszano | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
82 | Bajorek Piotr | 87-300 Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Niezrzeszony | opłacono |
83 | KWIATKOWSKI RYSZARD | BRODNICA | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Niezrzeszony | opłacono |
84 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | Bieg 10km | ||
85 | Wyrzykowski Jacek | Grzybno | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
86 | puc patryk | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
87 | Witkowska Aneta Witkowska | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
88 | Witkowski Marcin | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
89 | Sulkowski Jacek | Traczyska | Rumunia | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
90 | Zagożdżon Witold | Nidzica | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Nidzica Biega | |
91 | Pieczora Monika | Łódź | Polska | Bieg 10km | Łódź Run Crew / JAKO Team | opłacono |
92 | Dukat Mirosław | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
93 | Dukat Bernadeta | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
94 | Michalski Sławek | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
95 | Skarżyński Wojciech | Brodnica | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
96 | Jaranowski Andrzej | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | GKS Fabianki | |
97 | Pucek Artur | Mały Głęboczek | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Bigosiki | opłacono |
98 | Wiśniewski Andrzej | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
99 | Kowalski Paweł | Brodnica | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
100 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg 10km |
Wyświetleń: 12505