Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisiński Maciej | Szabda | Polska | Bieg 5km | ||
2 | JABŁOŃSKA SYLWIA | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
3 | Wysocki Adrian | Rypin | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
4 | Pąk Anna Pąk | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
5 | Agaciak Elżbieta | Rzęczkowo | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
6 | Bieńkowska Anna | Osiek | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
7 | Wyrzykowska Anna | Grzybno | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
8 | Dawidziak Anna | Bobrowo | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
9 | Wyrzykowska Natasza | Bobrowo | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
10 | Bieńkowska Zosia | Osiek | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
11 | Agaciak Martyna | Rzęczkowo | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
12 | Agaciak Michał | Rzęczkowo | Polska | Biegi dla dzieci 13-15 (400 m) | ||
13 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | Bieg 5km | ||
14 | Kawka Kacper | Bydgoszcz | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
15 | Plata Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
16 | Patalon Adam | Marzęcice | Polska | Bieg 5km | ||
17 | Jasińska Patrycja | Skrwilno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
18 | Gutkowski Janusz | Warszawa | Polska | Bieg 5km | ||
19 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
20 | Jankowska Katarzyna | Rypin | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
21 | Bałuta Filip | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
22 | Bałuta Hubert | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
23 | Hoga Nadzieja | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
24 | Słodowski Aleksander | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
25 | Słodowski Jakub | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
26 | Kalisz Ksawery | Karbowo | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
27 | Rybkowski Miłosz | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
28 | Rybkowska Milena | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
29 | Wierzbowski Kacper | Brzozówka | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
30 | Maron Martyna | Mełno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
31 | Noskowska Aneta | Brodnica | Polska | Bieg 5km | ||
32 | Popławska Klaudia | Cielęta | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
33 | Rydzewska Alina | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
34 | Rudzińska Ilona | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
35 | Lis Ewelina | Grudziądz | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
36 | Laskowska POLA | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
37 | Laskowski Kamil | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
38 | Piotrowska Magdalena | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
39 | Piotrowska Maria | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
40 | Kłosowska Kinga | Grążawy | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
41 | Barcikowski Gabriel | Zbiczno | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
42 | Barcikowska Weronika | Zbiczno | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
43 | Witulski Andrzej Witulski | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
44 | Końpa Krzysztof | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
45 | Olszewski Michał | Iława | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
46 | Rinkel Hubert | Podgórz | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
47 | Janowska Alicja | Grążawy | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
48 | Janowski Sławomir | Grążawy | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
49 | Kruszyński Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
50 | Gibas Laura | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
51 | Przybyłowska Agata | Zgniłobłoty | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
52 | Przybyłowski Antoni | Zgniłobłoty | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
53 | Kędziorski Marek | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
54 | Kędziorska Beata | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
55 | Szrull Iga | Grążawy | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
56 | Szrull Oktawian | Grążawy | Polska | Biegi dla dzieci 13-15 (400 m) | ||
57 | Laskowski Michał | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
58 | Olejnik Amelia | Karbowo | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
59 | Olejnik Miłosz | Karbowo | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
60 | Zawieja Dominik | Nakło nad Notecią | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
61 | Zawieja Kacper | Nakło nad Notecią | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
62 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
63 | Dembek Agnieszka | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
64 | Ziółkowska Beata | Toruń | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
65 | Bajmler Anna | Toruń | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
66 | Głowacki Krzysztof | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
67 | Świerczyński Rafał | Rypin | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
68 | Klakus Mariusz | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
69 | Osińska Aleksandra | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 13-15 (400 m) | ||
70 | Shyrdka Aleksander | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
71 | Broda Szymon | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ABiC Jabłonowo Pomorskie | opłacono |
72 | Makowska Danuta | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
73 | Przybylski Kacper | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
74 | Kirsz Jakub | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
75 | Kuberski Krzysztof | Lipno | Polska | Bieg 5km | Arcz*Ciach Lipno | opłacono |
76 | Kostański Adam | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Brodnica Biega | opłacono |
77 | Szypczyńska Justyna | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Crossfit | |
78 | Aranowski Maciej | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg 5km | Fabio Team | opłacono |
79 | Brzozowski Szymon | Włocławek | Polska | Bieg 5km | G.K.S Fabianki | opłacono |
80 | Rybiński Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 5km | GTR Golub-Dobrzyń | opłacono |
81 | Brzuskiewicz Paweł | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 5km | GTR Golub-Dobrzyń | opłacono |
82 | Paluch Nina | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ip serwis | |
83 | Drozdowicz Justyna | BRODNICA | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | IP-Serwis.pl | opłacono |
84 | Paluch Antoni | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | IP-Serwis.pl | |
85 | Paluch Wiktoria | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | IP-Serwis.pl | |
86 | Paluch Alicja | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 13-15 (400 m) | IP-Serwis.pl | |
87 | CZEPEK ANDRZEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Polska | Bieg 5km | Kurzętnik Biega | opłacono |
88 | KOGUT SŁAWOMIR | SZAFARNIA 7 | Polska | Bieg 5km | Kurzętnik Biega | opłacono |
89 | Marchlewski Radosław | Marzęcice | Polska | Bieg 5km | Kurzętnik Biega | opłacono |
90 | Spruch Andrzej | Łódź | Polska | Bieg 5km | M. A. Rysie | opłacono |
91 | Gargól Maria | Łódź | Polska | Bieg 5km | M. A. Rysie | opłacono |
92 | Rzepka Ewa | Wielki Głęboczek | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Morsy Głęboczek | opłacono |
93 | Rzepka Andrzej | Wielki Głęboczek | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Morsy Głęboczek | opłacono |
94 | Hrycz Paweł | Toruń | Polska | Bieg 5km | Paweł Biega i Kibicuje | opłacono |
95 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | S...K...S... | opłacono |
96 | Turowski Leszek | Świedziebnia | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Samindruk Brodnica | opłacono |
97 | Kaczmarek Aleksandra | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | SP Szabda | opłacono |
98 | Lada Agnieszka | Zalesie | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | Sp Zelgno | |
99 | Lada Weronika | Zalesie | Polska | Biegi dla dzieci 13-15 (400 m) | Sp Zelgno | |
100 | Łęgosz Stanisław | Lipno | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | SP3 Lipno |
Wyświetleń: 11484