Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Shyrdka Aleksander | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
2 | Osińska Aleksandra | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 13-15 (400 m) | ||
3 | Klakus Mariusz | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
4 | Świerczyński Rafał | Rypin | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
5 | Głowacki Krzysztof | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
6 | Bajmler Anna | Toruń | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
7 | Ziółkowska Beata | Toruń | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
8 | Kaczmarek Aleksandra | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | SP Szabda | opłacono |
9 | Fedoryszyn Dawid | Radomin | Polska | Bieg 5km | ZawszeDoCelu G-D | |
10 | Paluch Alicja | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 13-15 (400 m) | IP-Serwis.pl | |
11 | Fedoryszyn Nikola | Radomin | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ZawszeDoCelu G-D | |
12 | Fedoryszyn Katarzyna | Radomin | Polska | Bieg 5km | ZawszeDoCelu G-D | |
13 | Marcinkowska Daria | Ciechocin | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ZawszeDoCelu G-D | |
14 | Kostański Adam | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Brodnica Biega | opłacono |
15 | Marcinkowska Marzena | Ciechocin | Polska | Bieg 5km | ZawszeDoCelu G-D | opłacono |
16 | Szypczyńska Justyna | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Crossfit | |
17 | Łęgosz Lucjan | Lipno | Polska | Biegi dla dzieci 13-15 (400 m) | SP3 Lipno | |
18 | Łęgosz Stanisław | Lipno | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | SP3 Lipno | |
19 | Dembek Agnieszka | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
20 | Kejna Karol | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | UKS GOL | |
21 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
22 | Sowiński Edmund | Płock | Polska | Bieg 5km | TKKF Płock | opłacono |
23 | Zawieja Kacper | Nakło nad Notecią | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
24 | Zawieja Dominik | Nakło nad Notecią | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
25 | Wróblewska Oliwia | Karbowo | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Brodnicy | |
26 | Lada Weronika | Zalesie | Polska | Biegi dla dzieci 13-15 (400 m) | Sp Zelgno | |
27 | Lada Agnieszka | Zalesie | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | Sp Zelgno | |
28 | Olejnik Miłosz | Karbowo | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
29 | Olejnik Amelia | Karbowo | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
30 | Aranowski Maciej | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg 5km | Fabio Team | opłacono |
31 | Laskowski Michał | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
32 | Szrull Oktawian | Grążawy | Polska | Biegi dla dzieci 13-15 (400 m) | ||
33 | Szrull Iga | Grążawy | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
34 | Szrull Karolina | Grążawy | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Szrullevo | opłacono |
35 | Kędziorska Beata | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
36 | Kędziorski Marek | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
37 | Przybyłowski Antoni | Zgniłobłoty | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
38 | Przybyłowska Agata | Zgniłobłoty | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
39 | Motofa Marcin | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 5km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
40 | Gibas Laura | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
41 | OLEJNICZAK MARIA | SIERPC | Polska | Bieg 5km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono |
42 | Kruszyński Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
43 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | S...K...S... | opłacono |
44 | Chojnacka Krystyna | Sierpc ul Paderewskiego 5/58 | Polska | Bieg 5km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono |
45 | Janowski Sławomir | Grążawy | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
46 | Janowska Alicja | Grążawy | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
47 | Kuberski Krzysztof | Lipno | Polska | Bieg 5km | Arcz*Ciach Lipno | opłacono |
48 | Rinkel Hubert | Podgórz | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
49 | Kirsz Jakub | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
50 | Olszewski Michał | Iława | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
51 | Aleksandrowicz Marek | RADOSZKI | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | WIKI | opłacono |
52 | Końpa Krzysztof | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
53 | Witulski Andrzej Witulski | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
54 | Brzuskiewicz Paweł | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 5km | GTR Golub-Dobrzyń | opłacono |
55 | Rybiński Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg 5km | GTR Golub-Dobrzyń | opłacono |
56 | Barcikowska Weronika | Zbiczno | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
57 | Barcikowski Gabriel | Zbiczno | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
58 | Rzepka Andrzej | Wielki Głęboczek | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Morsy Głęboczek | opłacono |
59 | Rzepka Ewa | Wielki Głęboczek | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Morsy Głęboczek | opłacono |
60 | Kłosowska Kinga | Grążawy | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
61 | Piotrowska Maria | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
62 | Piotrowska Magdalena | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
63 | Paluch Nina | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ip serwis | |
64 | Lewandowska Liwia | Brodnica | Paragwaj | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | takiesame.pl | |
65 | Kaźmierczak-Myszyńska Paulina | Zawidz | Polska | Bieg 5km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono |
66 | Marchlewski Radosław | Marzęcice | Polska | Bieg 5km | Kurzętnik Biega | opłacono |
67 | Laskowski Kamil | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
68 | Laskowska POLA | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
69 | Becmer Mateusz | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | SP7 | |
70 | Becmer Monika | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | SP7 | |
71 | Brzozowski Szymon | Włocławek | Polska | Bieg 5km | G.K.S Fabianki | opłacono |
72 | Zień Paweł | Kręczki | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | Znicz Pruszków | |
73 | Paluch Wiktoria | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | IP-Serwis.pl | |
74 | Paluch Antoni | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | IP-Serwis.pl | |
75 | Lis Ewelina | Grudziądz | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
76 | Rudzińska Ilona | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
77 | Rydzewska Alina | Brodnica | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
78 | KOGUT SŁAWOMIR | SZAFARNIA 7 | Polska | Bieg 5km | Kurzętnik Biega | opłacono |
79 | CZEPEK ANDRZEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Polska | Bieg 5km | Kurzętnik Biega | opłacono |
80 | ŻELAZIŃSKI WIKTOR | SZCZUTOWO | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | WIKI | |
81 | ŻELAZIŃSKA WIKTORIA | SZCZUTOWO | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | WIKI | |
82 | ALEKSANDROWICZ WIKTORIA | RADOSZKI | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | WIKI | |
83 | Popławska Klaudia | Cielęta | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
84 | Hrycz Paweł | Toruń | Polska | Bieg 5km | Paweł Biega i Kibicuje | opłacono |
85 | Przybylski Kacper | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
86 | Makowska Danuta | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
87 | Broda Szymon | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Bieg 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ABiC Jabłonowo Pomorskie | opłacono |
88 | Noskowska Aneta | Brodnica | Polska | Bieg 5km | ||
89 | Kępczyńska Marlena | Brodnica | Polska | Bieg 5km | Stowarzyszenie Brodnica Biega | |
90 | Maron Martyna | Mełno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
91 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | Polska | Bieg 5km | TEAM KOPEĆ | opłacono |
92 | Wierzbowski Kacper | Brzozówka | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) | ||
93 | Goczyński Kazimierz | Sierpc | Polska | Bieg 5km | TKKF ,, Kubuś | |
94 | Rybkowska Milena | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
95 | Rybkowski Miłosz | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
96 | Kalisz Ksawery | Karbowo | Polska | Biegi dla dzieci 10-12 (400 m) | ||
97 | Gargól Maria | Łódź | Polska | Bieg 5km | M. A. Rysie | opłacono |
98 | Spruch Andrzej | Łódź | Polska | Bieg 5km | M. A. Rysie | opłacono |
99 | Słodowski Jakub | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci do lat 6 (100 m) | ||
100 | Słodowski Aleksander | Brodnica | Polska | Biegi dla dzieci 7-9 (200 m) |
Wyświetleń: 11468