Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | 6 km | RUNEDA | opłacono on-line |
2 | Adamus Bożena | Luzino | Polska | 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
3 | Adamus Patryk | Luzino | Polska | 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
4 | Adrianowicz Bożena | Bolszewo | Polska | 10 km | Biegam bo lubie | opłacono on-line |
5 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | 10 km | Kolarz-Pol | opłacono on-line |
6 | Barzowska Monika | Gowino | Polska | 10 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
7 | Białkowski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
8 | Bożeński dariusz | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Brucki Robert | Gdynia | Polska | 10 km | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono on-line |
10 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | 6 km | RUNEDA/ DĄBROWSKI TEAM | opłacono on-line |
11 | Bulczak Karol Aleksander | Strzepcz | Polska | 10 km | ||
12 | Błachnio Jarosław | Wicko | Polska | 6 km | opłacono on-line | |
13 | Chudy Henryk | Sławsko | Polska | 10 km | k s Olszewski i synowie | opłacono on-line |
14 | Ciba Michał | Wejherowo | Polska | 10 km | PORTA RUNNING TEAM | opłacono on-line |
15 | Cwalina Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | PORTA RUNNING TEAM | opłacono on-line |
16 | Czarnowski Emilian | Czarna Dąbrówka | Polska | 10 km | WKS Nożyno | opłacono on-line |
17 | Czerniak Robert | Mosty | Polska | 6 km | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
18 | Dąbek Adrian | Gdynia | Polska | 10 km | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono on-line |
19 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | 10 km | Run Babys | opłacono on-line |
20 | Dąbrowski Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
21 | Dąbrowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Oksywie | opłacono on-line |
22 | Damps Katarzyna | Przyjaźń | Polska | 10 km | ||
23 | Derkowski Piotr | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
25 | Dmowski Robert | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Dobkowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | 10 km | MTB-Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
27 | Drozdowski Adam | Bolszewo | Polska | 6 km | opłacono on-line | |
28 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
29 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
30 | DZIENISZ JUSTYNA | ROBAKOWO | Polska | 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino | Kaszubi Luzino | |
31 | Dzienisz Marek | Robakowo | Polska | 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
32 | Dzienisz Roman | Robakowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | Kaszubi Luzino | |
33 | Elendt Mariusz | Strzebielino Morskie | Polska | 10 km | Marian biegnie | |
34 | Erdmańczyk Anna | Wyszecino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
35 | Ferra-Klas Monika | Bolszewo | Polska | 10 km | Akademia Sportów Walki Free Fight | |
36 | Formela Sebastian | Luzino | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
37 | Formella Mirosław | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
39 | Furtak Leszek | Wejherowo | Polska | 6 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
40 | Gąska Maciej | Gdynia | Polska | 10 km | Pędzące Ślimaki | opłacono on-line |
41 | Gilla Grzegorz Gilla | Wyszecino | Polska | 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino | KASZUBI LUZINO | |
42 | Górecki Roman | Gdynia | Polska | 10 km | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono on-line |
43 | Grabowski Andrzej | Cewice | Polska | 10 km | Cewicki klub morsa i biegacza | opłacono on-line |
44 | Grzechulski Piotr | Wejherowo | Polska | 6 km | Morska Jednostka Rakietowa Siemirowice | opłacono on-line |
45 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure team | |
46 | Halk Paweł | Luzino | Polska | 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
47 | Halman Mirosława | Luzino | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
48 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | 10 km | PGB sportowa paczka | |
49 | Hejka Władek | Kartuzy | Polska | 10 km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
50 | Hewelt Krzysztof | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | 6 km | Kujawscy Runners | |
52 | Hintzke Leszek | Leśniewo | Polska | 10 km | Przyjaciele w biegu | |
53 | Hojka Tomasz | Lipie | Polska | 10 km | Zakwas Team | opłacono on-line |
54 | Hryniewicka Monika | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
55 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Polska | 10 km | Czarne Biega | opłacono on-line |
56 | Jakubowski Zbigniew | Gościcino | Polska | 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
57 | Jankowski Sebastian | Kębłowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | Wikęd team | opłacono on-line |
58 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | Kamerke Justyna | Luzino | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
60 | Kamerke Łukasz | Luzino | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
61 | Kanczkowska Monika | Luzino | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | Homerunner | opłacono on-line |
62 | Kanczkowski Michał | Luzino | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | Homerunner | opłacono on-line |
63 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | KASZUBI LUZINO | |
64 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | KASZUBI LUZINO | |
65 | Kass Bartosz | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
66 | Klahs Katarzyna | Połczyno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
67 | Klein Sebastian | Kąpino | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
68 | KLEIN Wojciech | BOLSZEWO | Polska | 6 km | ||
69 | Kobiela Marta | Amalka | Polska | 6 km | Karate Shotokan | opłacono on-line |
70 | Kobiela Piotr | Amalka | Polska | 6 km | Karate Shotokan | opłacono on-line |
71 | Konopka Piotr | Reda | Polska | 10 km | NDI | opłacono on-line |
72 | Kościelski Mariusz | Rumia | Polska | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
73 | Kotłowska Anna | Luzino | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
74 | Kotłowski Jakub | Luzino | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
75 | Kotłowski Michał | Luino | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
76 | Kotłowski Piotr | Luzino | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
77 | KOŁAKOWSKI DARIUSZ | ŚWIDWIN | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
78 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | 6 km | Run Babys | opłacono on-line |
79 | Krauza Jerzy | Bolszewo | Polska | 6 km | Run Babys | opłacono on-line |
80 | Kreft Krzysztof | Reda | Polska | 10 km | Przyjaciele w Biegu | opłacono on-line |
81 | Król Benedykt | Werblinia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
82 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | Polska | 10 km | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono on-line |
83 | Kruszyński Marcin | Gdynia | Polska | 6 km | opłacono on-line | |
84 | KURZAWA MARCIN | KĘBŁOWO | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
85 | Kurzawa Urszula | Kębłowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
86 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Polska | 10 km | Czarne Biega | opłacono on-line |
87 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
88 | Kwidzińska Dorota | Luzino | Polska | 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
89 | Labuda Karina | Lębork | Polska | 6 km | opłacono on-line | |
90 | LABUDDA MIROSŁAW | RUMIA | Polska | 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
91 | Labudda Wojciech | Puck | Polska | 10 km | LKS Puck, Przyjaciele w Biegu | opłacono on-line |
92 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
93 | Lademann Artur | Bolszewo | Polska | 6 km | Run Babys | opłacono on-line |
94 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Polska | 6 km | Run Babys | opłacono on-line |
95 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | Polska | 10 km | ||
96 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | 6 km | Metrożercy | opłacono on-line |
97 | Lewandowski Andrzej | Lebork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
98 | Lewicki Tomasz Lewicki | Luzino | Polska | 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
99 | Lisius Renata | Kębłowo | Polska | 6 km- mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
100 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km | OCEANIC | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9655