Bieg oraz marsz NW "Aktywny Turysta"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Leoniak Adam Dzierzgoń 10 km bieg Dzierzgoń Team opłacono on-line
2 Bój Joanna Stare błonowo 5 km nordic walking Szkoła podstawowa łasin opłacono on-line
3 Żołnowski Edward Grudziądz 5 km nordic walking Patyczaki Grudziądz opłacono on-line
4 Wojnowski Michał Gdańsk 10 km bieg Start Team Wąbrzezno opłacono on-line
5 Bój Joanna Stare Błonowo 5 km nordic walking
6 Brodzik Kamila Kwidzyn 10 km bieg opłacono on-line
7 Mejka Mirosław Nowe Miasto Lubawskie 10 km bieg opłacono on-line
8 Białkowski Paweł Rozajny 10 km bieg Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
9 Kubacka Lidia Czarne Górne 5 km nordic walking Wilcza sfora
10 Kubacki Ireneusz Czarne Górne 5 km nordic walking Wilcza sfora
11 Kubacki Mariusz Czarne Górne 5 km nordic walking Wilcza sfora opłacono on-line
12 Kubacka Aleksandra Czarne Górne 5 km nordic walking Wilcza sfora
13 Gołębiewski Janusz Rogóźno 10 km bieg opłacono on-line
14 Chmielewska Monika Gardeja 5 km nordic walking opłacono on-line
15 Wołyński Paweł Rodowo 5 km nordic walking Wilcza sfora opłacono on-line
16 Wołyńska Jadwiga Rodowo 5 km nordic walking Wilcza sfora opłacono on-line
17 Wiśniewska Ewa Sadlinki 5 km nordic walking
18 Jurczyk Mateusz Otłówko 10 km bieg Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
19 Gąsiorowski Dariusz Gardeja 10 km bieg Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
20 Kopecka Monika Gardeja 5 km nordic walking Wilcza Sfora opłacono on-line
21 KISA KRZYSZTOF KWIDZYN 10 km bieg KINIO-POL POL-ANKA opłacono on-line
22 WAKUŁA-KUNZ WANDA TORUŃ 10 km bieg
23 Kunz Mieczysław Toruń 10 km bieg AZS UMK Toruń
24 Bogalecki Marek Starogard Gdański 5 km nordic walking Safe Sport Team opłacono on-line
25 Towarnicka Izabela Gdynia 5 km nordic walking opłacono on-line
26 Ruchlewicz Urszula Sztum 10 km bieg
27 stawicka sylwia stawicka Czarne Małe 5 km nordic walking Wilcza sfora opłacono on-line
28 Lemkowski Rafał Rakowiec 10 km bieg Rakowiec Team opłacono on-line
29 Willma Piotr Kwidzyn 10 km bieg
30 Skonieczna-Nowogrodzka Patrycja Kwidzyn 5 km nordic walking Wilcza sfora opłacono on-line
31 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański 5 km nordic walking Speed Ladies opłacono on-line
32 Tokarski Krzysztof Gdańsk 10 km bieg S...K...S... opłacono on-line
33 Krzaczkowski Tomasz Kwidzyn 10 km bieg KC.cmo.pl opłacono on-line
34 Trochowska Karolina Gardeja 5 km nordic walking opłacono on-line
35 Koralewska Irena Sadlinki 10 km bieg
36 Kubacki Łukasz Cygany 5 km nordic walking Wilcza Sfora
37 Kubacka Eliza Cygany 5 km nordic walking Wilcza Sfora
38 Kubacka Sandra Cygany 5 km nordic walking Wilcza Sfora
39 Kubacka Malwina Cygany 5 km nordic walking Wilcza Sfora opłacono on-line
40 Kulik Anna Rakowiec 5 km nordic walking opłacono on-line
41 Nałęcz Marzena Gardeja 5 km nordic walking Wilcza sfora opłacono on-line
42 Fałkowska Weronika Gardeja 5 km nordic walking opłacono on-line
43 Jabłoński Piotr Gardeja 5 km nordic walking Wilcza sfora opłacono on-line
44 Jabłońska Monika Gardeja 5 km nordic walking Wilcza sfora
45 Jabłońska Monika Gardeja 5 km nordic walking Wilcza sfora opłacono on-line
46 Kubacka-Cieślak Anna Kwidzyn 10 km bieg Wilcza sfora opłacono on-line
47 Wiernicka Paulina KWIDZYN 10 km bieg Gmina Gardeja Biega
48 Strzelecka Paulina Malbork 5 km nordic walking opłacono on-line
49 Mańkowski Waldemar Kwidzyn 10 km bieg KWIDZYN BIEGA
50 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN 5 km nordic walking Wataha opłacono on-line
51 Kaszubowski Zenon Malbork 10 km bieg Active Malbork
52 Ślęzak Adam Elbląg 5 km nordic walking OSP POGRODZIE
53 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG 5 km nordic walking ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono on-line
54 Gajdzis Wojciech Gdańsk 5 km nordic walking opłacono on-line
55 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn 10 km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
56 Skrajda Szymon Pawlice 10 km bieg Niezrzeszony opłacono on-line
57 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn 5 km nordic walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
58 Halik- Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5 km nordic walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
59 Lewandowski Roman Kwidzyn 5 km nordic walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
60 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn 10 km bieg opłacono on-line
61 Nowicka Tatiana Świecie 10 km bieg Diabelskie Pioruny opłacono on-line
62 Rawalska Małgorzata Kwidzyn 10 km bieg Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
63 Czabaj Jacek Kwidzyn 10 km bieg Kwidzyn Biega opłacono on-line
64 Dąbrowska Sylwia Pływaczewo 5 km nordic walking Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
65 Dąbrowska Natalia Pływaczewo 5 km nordic walking opłacono on-line
66 Dąbrowski Leszek Pływaczewo 10 km bieg Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
67 Kopczyński Piotr Lipinki 10 km bieg Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
68 Szczepański Mateusz Szembruk 10 km bieg Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
69 Macioszek Wioletta Rogóźno 10 km bieg Parkrun Grudziądz opłacono on-line
70 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN 10 km bieg Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
71 Dulkiewicz Zdzisław Górki 10 km bieg opłacono on-line
72 Siłakowski Adam Prabuty 10 km bieg opłacono on-line
73 Kaniecki Karol Grabówko 10 km bieg opłacono on-line
74 Kowalewski Łukasz Gardeja 10 km bieg Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
75 Łazarski Marian Działowo 10 km bieg Start Team Wąbrzezno opłacono on-line
76 Łazarska Alicja Działowo 5 km nordic walking Start Team Wąbrzezno opłacono on-line
77 Gasior Pawel Susz 10 km bieg Rozbiegany Susz opłacono on-line
78 Gretkowski Jacek Kwidzyn 10 km bieg opłacono on-line
79 Pulkowska Małgorzata Jamy 5 km nordic walking opłacono on-line
80 Chudecka Beata Chudecka Gródek 10 km bieg opłacono on-line
81 Bratko Anna Gdańsk 5 km nordic walking opłacono on-line
82 Gąsior Piotr Susz 10 km bieg Rozbiegany Susz opłacono on-line
83 Zima Jan Minięta 10 km bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
84 Śmigielski Mariusz Kwidzyn 10 km bieg BBKTS opłacono on-line
85 Kaczmarek Michał Grudziądz 10 km bieg opłacono on-line
86 Krzywania Agnieszka Gardeja 5 km nordic walking Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
87 Wróbel Bożena Gardeja 5 km nordic walking Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
88 Czarnik Janina Gardeja 5 km nordic walking opłacono on-line
89 Rogala Joanna Gardeja 5 km nordic walking opłacono on-line
90 Beczek Dorota Gardeja 5 km nordic walking opłacono on-line
91 Ginter Magdalena Gardeja 5 km nordic walking opłacono on-line
92 Ginter Małgorzata Gardeja 5 km nordic walking opłacono on-line
93 Cackowski Karol Grudziądz 10 km bieg Parkrun Grudziądz opłacono on-line
94 Bartoś Rafał Grudziądz 10 km bieg opłacono on-line
95 JANIK Roman KWIDZYN 10 km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
96 Wenderska Dominika Grudziądz 10 km bieg opłacono on-line
97 Dębski Tomasz Kwidzyn 10 km bieg
98 Głowacka Krystyna Głowacka Kołodzieje 5 km nordic walking opłacono on-line
99 MATYSIAK PRZEMYSŁAW Grudziądz 10 km bieg opłacono on-line
100 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5 km nordic walking opłacono on-line


Wyświetleń: 3242

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ