Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UMK Toruń | |||||||||
1 | Kunz Mieczysław | Toruń | 10 km bieg | AZS UMK Toruń | |||||
Active Malbork | |||||||||
2 | Kaszubowski Zenon | Malbork | 10 km bieg | Active Malbork | |||||
BBKTS | |||||||||
3 | Śmigielski Mariusz | Kwidzyn | 10 km bieg | BBKTS | opłacono on-line | ||||
Biegam czystą przyjemnością | |||||||||
4 | Kogut Piotr | Kwidzyn | 10 km bieg | Biegam czystą przyjemnością | |||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
5 | Zima Jan | Minięta | 10 km bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
6 | Nowicka Tatiana | Świecie | 10 km bieg | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
7 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | 10 km bieg | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
8 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | 5 km nordic walking | ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono on-line | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
9 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | 10 km bieg | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
Elektonicznezapisy.pl Team | |||||||||
10 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | 10 km bieg | Elektonicznezapisy.pl Team | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
11 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | 10 km bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
12 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | 10 km bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
13 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | 10 km bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
14 | Białkowski Paweł | Rozajny | 10 km bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
15 | Jurczyk Mateusz | Otłówko | 10 km bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
16 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | 10 km bieg | Gmina Gardeja Biega | |||||
17 | Rawalska Małgorzata | Kwidzyn | 10 km bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
18 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | 10 km bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
19 | Krzywania Agnieszka | Gardeja | 5 km nordic walking | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
20 | Wróbel Bożena | Gardeja | 5 km nordic walking | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
21 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | 10 km bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
22 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | 10 km bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
KC.cmo.pl | |||||||||
23 | Krzaczkowski Tomasz | Kwidzyn | 10 km bieg | KC.cmo.pl | opłacono on-line | ||||
KINIO-POL POL-ANKA | |||||||||
24 | KISA KRZYSZTOF | KWIDZYN | 10 km bieg | KINIO-POL POL-ANKA | opłacono on-line | ||||
KPPSP KWIDZYN / OSP KANICZKI | |||||||||
25 | Torbowski Damian | Grabowo | 10 km bieg | KPPSP KWIDZYN / OSP KANICZKI | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
26 | JANIK Roman | KWIDZYN | 10 km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
27 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | 10 km bieg | KWIDZYN BIEGA | |||||
28 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | 10 km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
29 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | 10 km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
30 | Przybyła Dawid | Kwidzyn | 10 km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
31 | Hillar Jacek | Kwidzyn | 10 km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
32 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | 10 km bieg | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
33 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | 10 km bieg | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
34 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | 5 km nordic walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
35 | Halik- Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | 5 km nordic walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
36 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | 5 km nordic walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
Mardy Bum | |||||||||
37 | Skurtys Dagmara | Reda | 5 km nordic walking | Mardy Bum | |||||
Niezrzeszony | |||||||||
38 | Skrajda Szymon | Pawlice | 10 km bieg | Niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
39 | Ślęzak Adam | Elbląg | 5 km nordic walking | OSP POGRODZIE | |||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
40 | Macioszek Wioletta | Rogóźno | 10 km bieg | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
41 | Cackowski Karol | Grudziądz | 10 km bieg | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Patyczaki Grudziądz | |||||||||
42 | Żołnowski Edward | Grudziądz | 5 km nordic walking | Patyczaki Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Rakowiec Team | |||||||||
43 | Lemkowski Rafał | Rakowiec | 10 km bieg | Rakowiec Team | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
44 | Gasior Pawel | Susz | 10 km bieg | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
45 | Gąsior Piotr | Susz | 10 km bieg | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
S...K...S... | |||||||||
46 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | 10 km bieg | S...K...S... | opłacono on-line | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
47 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | 5 km nordic walking | Safe Sport Team | opłacono on-line | ||||
Speed Ladies | |||||||||
48 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | 5 km nordic walking | Speed Ladies | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzezno | |||||||||
49 | Wojnowski Michał | Gdańsk | 10 km bieg | Start Team Wąbrzezno | opłacono on-line | ||||
50 | Łazarski Marian | Działowo | 10 km bieg | Start Team Wąbrzezno | opłacono on-line | ||||
51 | Łazarska Alicja | Działowo | 5 km nordic walking | Start Team Wąbrzezno | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
52 | Dąbrowska Sylwia | Pływaczewo | 5 km nordic walking | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
53 | Kopczyński Piotr | Lipinki | 10 km bieg | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
54 | Szczepański Mateusz | Szembruk | 10 km bieg | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
55 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | 10 km bieg | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
Susz | |||||||||
56 | Suliński Darek | Susz | 10 km bieg | Susz | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa łasin | |||||||||
57 | Bój Joanna | Stare błonowo | 5 km nordic walking | Szkoła podstawowa łasin | opłacono on-line | ||||
Wataha | |||||||||
58 | FORYŚ KATARZYNA | KWIDZYN | 5 km nordic walking | Wataha | opłacono on-line | ||||
Wilcza Sfora | |||||||||
59 | Kopecka Monika | Gardeja | 5 km nordic walking | Wilcza Sfora | opłacono on-line | ||||
60 | Kubacki Łukasz | Cygany | 5 km nordic walking | Wilcza Sfora | |||||
61 | Kubacka Sandra | Cygany | 5 km nordic walking | Wilcza Sfora | |||||
62 | Kubacka Malwina | Cygany | 5 km nordic walking | Wilcza Sfora | opłacono on-line | ||||
Wilcza Sfora | |||||||||
63 | Kubacka Eliza | Cygany | 5 km nordic walking | Wilcza Sfora | |||||
Wilcza sfora | |||||||||
64 | Kubacka Lidia | Czarne Górne | 5 km nordic walking | Wilcza sfora | |||||
65 | Kubacki Ireneusz | Czarne Górne | 5 km nordic walking | Wilcza sfora | |||||
66 | Kubacki Mariusz | Czarne Górne | 5 km nordic walking | Wilcza sfora | opłacono on-line | ||||
67 | Kubacka Aleksandra | Czarne Górne | 5 km nordic walking | Wilcza sfora | |||||
68 | Wołyński Paweł | Rodowo | 5 km nordic walking | Wilcza sfora | opłacono on-line | ||||
69 | Wołyńska Jadwiga | Rodowo | 5 km nordic walking | Wilcza sfora | opłacono on-line | ||||
70 | stawicka sylwia stawicka | Czarne Małe | 5 km nordic walking | Wilcza sfora | opłacono on-line | ||||
71 | Skonieczna-Nowogrodzka Patrycja | Kwidzyn | 5 km nordic walking | Wilcza sfora | opłacono on-line | ||||
72 | Nałęcz Marzena | Gardeja | 5 km nordic walking | Wilcza sfora | opłacono on-line | ||||
73 | Jabłoński Piotr | Gardeja | 5 km nordic walking | Wilcza sfora | opłacono on-line | ||||
74 | Jabłońska Monika | Gardeja | 5 km nordic walking | Wilcza sfora | |||||
75 | Jabłońska Monika | Gardeja | 5 km nordic walking | Wilcza sfora | opłacono on-line | ||||
76 | Kubacka-Cieślak Anna | Kwidzyn | 10 km bieg | Wilcza sfora | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
77 | Bój Joanna | Stare Błonowo | 5 km nordic walking | ||||||
78 | Brodzik Kamila | Kwidzyn | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
79 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
80 | Gołębiewski Janusz | Rogóźno | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
81 | Chmielewska Monika | Gardeja | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
82 | Wiśniewska Ewa | Sadlinki | 5 km nordic walking | ||||||
83 | WAKUŁA-KUNZ WANDA | TORUŃ | 10 km bieg | ||||||
84 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
85 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 10 km bieg | ||||||
86 | Willma Piotr | Kwidzyn | 10 km bieg | ||||||
87 | Trochowska Karolina | Gardeja | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
88 | Koralewska Irena | Sadlinki | 10 km bieg | ||||||
89 | Kulik Anna | Rakowiec | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
90 | Fałkowska Weronika | Gardeja | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
91 | Strzelecka Paulina | Malbork | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
92 | Gajdzis Wojciech | Gdańsk | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
93 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
94 | Dąbrowska Natalia | Pływaczewo | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
95 | Dulkiewicz Zdzisław | Górki | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
96 | Siłakowski Adam | Prabuty | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
97 | Kaniecki Karol | Grabówko | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
98 | Gretkowski Jacek | Kwidzyn | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
99 | Pulkowska Małgorzata | Jamy | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
100 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
101 | Bratko Anna | Gdańsk | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
102 | Kaczmarek Michał | Grudziądz | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
103 | Czarnik Janina | Gardeja | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
104 | Rogala Joanna | Gardeja | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
105 | Beczek Dorota | Gardeja | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
106 | Ginter Magdalena | Gardeja | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
107 | Ginter Małgorzata | Gardeja | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
108 | Bartoś Rafał | Grudziądz | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
109 | Wenderska Dominika | Grudziądz | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
110 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | 10 km bieg | ||||||
111 | Głowacka Krystyna Głowacka | Kołodzieje | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
112 | MATYSIAK PRZEMYSŁAW | Grudziądz | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
113 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
114 | Zalewska Oliwia | Sierosław | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
115 | Zalewska Alina | Sierosław | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
116 | Kozioł Monika | Sadlinki | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
117 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
118 | Groch Jerzy | Grudziądz | 10 km bieg | opłacono on-line | |||||
119 | Skurtys Cezary | REDA | 5 km nordic walking | ||||||
120 | Rycąbel Bogdan | Licze | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
121 | korzec Anna korzec | Kwidzyn | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |||||
traktor team gm.kwidzyn | |||||||||
122 | Hapke Tomasz | Wilkowo | 10 km bieg | traktor team gm.kwidzyn | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6061