Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Fedorowicz Łukasz Fedorowicz Kargowa Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
2 Kazberuk Jarosław Wasilków Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
3 Mozolewska Gabriela Sokółka Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
4 Pawłowski Edward Pawłowski Kużnica Polska Bieg na dystansie 2 km Jastrząb Kuźnica opłacono
5 Paniczko Sławomir Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km Klub płetwonurków SKALAR Białystok opłacono
6 Tryzna Wojciech Zaspicze Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
7 Roszkowski Łukasz Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km (pakiet podstawowy) KS Podlasie Białystok opłacono
8 Berent Karol Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km 3T Bialystok/Dawaj Kalach team opłacono
9 Woźniak Sebastian Czarna białostocka Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
10 wożniak ireneusz czarna bialostocka Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
11 Wielgat Artur Netta Folwark Polska Bieg na dystansie 5 km Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
12 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
13 Stępniak Janusz Wasilków Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
14 Gogol Janusz Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km opłacono
15 Hołownia Adrian Sokolka Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
16 Supiński Adam Protasy Polska Bieg na dystansie 10 km (pakiet podstawowy) opłacono
17 Lewicka Magdalenka Ostrowie Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
18 Doroszczyk Adam Sokółka Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
19 Kucharewicz Dariusz Kucharewicz Sokółka Polska Bieg na dystansie 5 km opłacono
20 Popowska Monika Suwałki Polska Bieg na dystansie 10 km Dąbrowski Team opłacono
21 Ziółkowski Damian Sulechów Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
22 Sierocki Jan Augustów Polska Bieg na dystansie 10 km ATP Augustów opłacono
23 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka Polska Bieg na dystansie 10 km (pakiet podstawowy) opłacono
24 Sroka Katarzyna Sulechów Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
25 Pruś Mieczysław Sulechów Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
26 Perkowski Aleksander Sokółka Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
27 Kucharewicz Marcin Sokółka Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
28 Dziedzik Patrycja Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km opłacono
29 Kieda Patryk Sokółka Polska Bieg na dystansie 5 km opłacono


Wyświetleń: 7757

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ