Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Roszkowski Łukasz Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km (pakiet podstawowy) KS Podlasie Białystok opłacono
2 Dziedzik Patrycja Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km opłacono
3 Wielgat Artur Netta Folwark Polska Bieg na dystansie 5 km Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
4 Gogol Janusz Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km opłacono
5 Kucharewicz Dariusz Kucharewicz Sokółka Polska Bieg na dystansie 5 km opłacono
6 Kieda Patryk Sokółka Polska Bieg na dystansie 5 km opłacono
7 Woźniak Sebastian Czarna białostocka Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
8 wożniak ireneusz czarna bialostocka Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
9 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
10 Ślęzak Adam Elbląg Polska Bieg na dystansie 2 km OSP POGRODZIE
11 Mozolewska Gabriela Sokółka Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
12 Pawłowski Edward Pawłowski Kużnica Polska Bieg na dystansie 2 km Jastrząb Kuźnica opłacono
13 Iwanow Aleksander Biaĺystok Polska Bieg na dystansie 2 km
14 Doroszczyk Adam Sokółka Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
15 Iwanowa Helena Bialystok Polska Bieg na dystansie 2 km
16 czopek jaroslaw EŁK Polska Bieg na dystansie 2 km
17 Supiński Adam Protasy Polska Bieg na dystansie 10 km (pakiet podstawowy) opłacono
18 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka Polska Bieg na dystansie 10 km (pakiet podstawowy) opłacono
19 Tryzna Wojciech Zaspicze Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
20 Paniczko Sławomir Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km Klub płetwonurków SKALAR Białystok opłacono
21 Stępniak Janusz Wasilków Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
22 Kazberuk Jarosław Wasilków Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
23 Berent Karol Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km 3T Bialystok/Dawaj Kalach team opłacono
24 Fedorowicz Łukasz Fedorowicz Kargowa Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
25 Onoszko Adam Sokółka Polska Bieg na dystansie 10 km AdamO Team
26 Wysocka Aneta Choroszcz Polska Bieg na dystansie 10 km Przedszkole Samorządowe w Choroszczy
27 Kucharewicz Marcin Sokółka Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
28 Hołownia Adrian Sokolka Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
29 Nowakowska Sylwia Polanki 15 Polska Bieg na dystansie 10 km
30 Lewicka Magdalenka Ostrowie Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
31 Perkowski Aleksander Sokółka Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
32 Popowska Monika Suwałki Polska Bieg na dystansie 10 km Dąbrowski Team opłacono
33 Ziółkowski Damian Sulechów Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
34 Sierocki Jan Augustów Polska Bieg na dystansie 10 km ATP Augustów opłacono
35 Sroka Katarzyna Sulechów Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
36 Pruś Mieczysław Sulechów Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono


Wyświetleń: 7664

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ