Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Berent Karol Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km 3T Bialystok/Dawaj Kalach team opłacono
2 czopek jaroslaw EŁK Polska Bieg na dystansie 2 km
3 Doroszczyk Adam Sokółka Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
4 Dziedzik Patrycja Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km opłacono
5 Fedorowicz Łukasz Fedorowicz Kargowa Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
6 Gogol Janusz Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km opłacono
7 Hołownia Adrian Sokolka Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
8 Iwanow Aleksander Biaĺystok Polska Bieg na dystansie 2 km
9 Iwanowa Helena Bialystok Polska Bieg na dystansie 2 km
10 Kazberuk Jarosław Wasilków Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
11 Kieda Patryk Sokółka Polska Bieg na dystansie 5 km opłacono
12 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka Polska Bieg na dystansie 10 km (pakiet podstawowy) opłacono
13 Kucharewicz Dariusz Kucharewicz Sokółka Polska Bieg na dystansie 5 km opłacono
14 Kucharewicz Marcin Sokółka Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
15 Lewicka Magdalenka Ostrowie Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
16 Mozolewska Gabriela Sokółka Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
17 Nowakowska Sylwia Polanki 15 Polska Bieg na dystansie 10 km
18 Onoszko Adam Sokółka Polska Bieg na dystansie 10 km AdamO Team
19 Paniczko Sławomir Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km Klub płetwonurków SKALAR Białystok opłacono
20 Pawłowski Edward Pawłowski Kużnica Polska Bieg na dystansie 2 km Jastrząb Kuźnica opłacono
21 Perkowski Aleksander Sokółka Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
22 Popowska Monika Suwałki Polska Bieg na dystansie 10 km Dąbrowski Team opłacono
23 Pruś Mieczysław Sulechów Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
24 Roszkowski Łukasz Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km (pakiet podstawowy) KS Podlasie Białystok opłacono
25 Sierocki Jan Augustów Polska Bieg na dystansie 10 km ATP Augustów opłacono
26 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
27 Ślęzak Adam Elbląg Polska Bieg na dystansie 2 km OSP POGRODZIE
28 Sroka Katarzyna Sulechów Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
29 Stępniak Janusz Wasilków Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
30 Supiński Adam Protasy Polska Bieg na dystansie 10 km (pakiet podstawowy) opłacono
31 Tryzna Wojciech Zaspicze Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono
32 Wielgat Artur Netta Folwark Polska Bieg na dystansie 5 km Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
33 wożniak ireneusz czarna bialostocka Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
34 Woźniak Sebastian Czarna białostocka Polska Bieg na dystansie 2 km opłacono
35 Wysocka Aneta Choroszcz Polska Bieg na dystansie 10 km Przedszkole Samorządowe w Choroszczy
36 Ziółkowski Damian Sulechów Polska Bieg na dystansie 10 km opłacono


Wyświetleń: 4670

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ