Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
3T Bialystok/Dawaj Kalach team
1 Berent Karol Białystok Bieg na dystansie 10 km 3T Bialystok/Dawaj Kalach team opłacono
ATP Augustów
2 Sierocki Jan Augustów Bieg na dystansie 10 km ATP Augustów opłacono
AdamO Team
3 Onoszko Adam Sokółka Bieg na dystansie 10 km AdamO Team
Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne
4 Wielgat Artur Netta Folwark Bieg na dystansie 5 km Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
Dąbrowski Team
5 Popowska Monika Suwałki Bieg na dystansie 10 km Dąbrowski Team opłacono
Jastrząb Kuźnica
6 Pawłowski Edward Pawłowski Kużnica Bieg na dystansie 2 km Jastrząb Kuźnica opłacono
KS Podlasie Białystok
7 Roszkowski Łukasz Białystok Bieg na dystansie 5 km (pakiet podstawowy) KS Podlasie Białystok opłacono
Klub płetwonurków SKALAR Białystok
8 Paniczko Sławomir Białystok Bieg na dystansie 10 km Klub płetwonurków SKALAR Białystok opłacono
OSP POGRODZIE
9 Ślęzak Adam Elbląg Bieg na dystansie 2 km OSP POGRODZIE
Przedszkole Samorządowe w Choroszczy
10 Wysocka Aneta Choroszcz Bieg na dystansie 10 km Przedszkole Samorządowe w Choroszczy
_BRAK NAZWY_
11 Iwanow Aleksander Biaĺystok Bieg na dystansie 2 km
12 Iwanowa Helena Bialystok Bieg na dystansie 2 km
13 Dziedzik Patrycja Białystok Bieg na dystansie 5 km opłacono
14 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Bieg na dystansie 2 km opłacono
15 Gogol Janusz Białystok Bieg na dystansie 5 km opłacono
16 wożniak ireneusz czarna bialostocka Bieg na dystansie 2 km opłacono
17 Woźniak Sebastian Czarna białostocka Bieg na dystansie 2 km opłacono
18 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka Bieg na dystansie 10 km (pakiet podstawowy) opłacono
19 czopek jaroslaw EŁK Bieg na dystansie 2 km
20 Fedorowicz Łukasz Fedorowicz Kargowa Bieg na dystansie 10 km opłacono
21 Lewicka Magdalenka Ostrowie Bieg na dystansie 10 km opłacono
22 Nowakowska Sylwia Polanki 15 Bieg na dystansie 10 km
23 Supiński Adam Protasy Bieg na dystansie 10 km (pakiet podstawowy) opłacono
24 Hołownia Adrian Sokolka Bieg na dystansie 10 km opłacono
25 Kieda Patryk Sokółka Bieg na dystansie 5 km opłacono
26 Kucharewicz Marcin Sokółka Bieg na dystansie 10 km opłacono
27 Mozolewska Gabriela Sokółka Bieg na dystansie 2 km opłacono
28 Perkowski Aleksander Sokółka Bieg na dystansie 10 km opłacono
29 Doroszczyk Adam Sokółka Bieg na dystansie 2 km opłacono
30 Kucharewicz Dariusz Kucharewicz Sokółka Bieg na dystansie 5 km opłacono
31 Pruś Mieczysław Sulechów Bieg na dystansie 10 km opłacono
32 Sroka Katarzyna Sulechów Bieg na dystansie 10 km opłacono
33 Ziółkowski Damian Sulechów Bieg na dystansie 10 km opłacono
34 Stępniak Janusz Wasilków Bieg na dystansie 10 km opłacono
35 Kazberuk Jarosław Wasilków Bieg na dystansie 10 km opłacono
36 Tryzna Wojciech Zaspicze Bieg na dystansie 10 km opłacono


Wyświetleń: 7667

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ