161424 ELEKTRONICZNEZAPISY
VI Sokoli Bieg pod Patronatem Burmistrza Sokółki

Wynik 2 km Wyniki 5 km Wyniki 10 km

Wynik 2 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat Dystans Meta
105 SUPIŃSKI ADAM M 1 M 50 Bieg 2 km 00:06:54.50
119 ONOSZKO ADAM M 2 M 50 Bieg 2 km 00:07:01.03
5 WOŻNIAK IRENEUSZ M 3 M 50 Bieg 2 km 00:07:29.46
107 BAŁDAK PIOTR M 4 M 50 Bieg 2 km 00:07:50.44
2 DOROSZCZYK ADAM M 5 M 50 Bieg 2 km 00:07:55.94
113 LEWICKA MAGDALENA K 1 K 50 Bieg 2 km 00:08:10.00
111 BARANOWSKA BEATA K 2 K 50+ Bieg 2 km 00:08:30.00
116 KOCHMAŃSKI DARIUSZ M 6 M 50 Bieg 2 km 00:08:56.53
10 MOZOLEWSKA GABRIELA K 3 K 30 Bieg 2 km 00:09:07.18
35 OLEKSZA NATALIA K 4 K 30 Bieg 2 km 00:09:10.14
7 IWANOWA HELENA K 5 K 50+ Bieg 2 km 00:10:41.88
6 WOŹNIAK SEBASTIAN M 7 M 18 Bieg 2 km 00:10:56.10
9 PAWŁOWSKI EDWARD PAWŁOWSKI M 8 K 50+ Bieg 2 km 00:11:05.61
4 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA K 6 K 50 Bieg 2 km 00:12:00.00
8 IWANOW ALEKSANDER M 9 M 30 Bieg 2 km 00:13:13.05


Wyniki 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Klub Kat M Kat Dystans 1 okr 2 okr 3 okr Meta
14 GOGOL JANUSZ M 1 M 50+ Bieg na dystansie 5 km 00:02:31.60 00:09:39.28 00:09:49.24 00:22:00.12
108 SZNURKOWSKA SYLWIA K 1 TEAM KOPEĆ K 50 Bieg na dystansie 5 km 00:02:32.80 00:09:50.75 00:09:51.84 00:22:15.39
11 KIEDA PATRYK M 2 M 50 Bieg na dystansie 5 km 00:02:36.41 00:09:47.21 00:09:59.43 00:22:23.05
15 WIELGAT ARTUR M 3 AUGUSTOWSKIE STOWARZYSZENIE KULTURALNO-SPOŁECZNE M 30 Bieg na dystansie 5 km 00:02:33.78 00:09:50.27 00:10:08.34 00:22:32.39
34 KOZŁOWSKI DAWID M 4 M 30 Bieg na dystansie 5 km 00:02:40.00 00:09:47.21 00:11:01.95 00:23:29.16
106 BAŁDAK JOLANTA K 2 3T BIAŁYSTOK K 30 Bieg na dystansie 5 km 00:02:32.36 00:10:24.51 00:10:33.84 00:23:30.71
12 DZIEDZIK PATRYCJA K 3 K 30 Bieg na dystansie 5 km 00:02:33.24 00:10:17.79 00:10:58.28 00:23:49.31
117 ONOSZKO DAWID M 5 M 50 Bieg na dystansie 5 km 00:02:44.81 00:10:50.50 00:11:22.31 00:24:57.62
112 LEWICKA MAGDALENA K 4 K 50 Bieg na dystansie 5 km 00:02:50.00 00:10:50.00 00:11:33.00 00:25:13.00
110 BARANOWSKA BEATA K 5 K 50+ Bieg na dystansie 5 km 00:02:51.69 00:11:22.39 00:11:41.73 00:25:55.81
115 KOCHMAŃSKI DARIUSZ M 6 M 50 Bieg na dystansie 5 km 00:02:52.89 00:11:48.35 00:12:39.46 00:27:20.70
13 KUCHAREWICZ DARIUSZ KUCHAREWICZ M 7 M 50 Bieg na dystansie 5 km 00:02:56.37 00:12:51.91 00:13:39.87 00:29:28.15
114 SŁYW MARCIN M 8 M 50 Bieg na dystansie 5 km 00:03:13.31 00:12:37.96 00:13:58.46 00:29:49.73


Wyniki 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Klub Kat M kat Dystans 1,2 km z 10 km 3,6 z 10 km 5,8 z 10 km 7 z 10 km meta 10 km
103 SUPIŃSKI ADAM M 1 M 50 Bieg na dystansie 10 km 00:05:04.78 00:13:45.19 00:22:11.47 00:30:37.78 00:38:41.36
33 ONOSZKO ADAM M 2 ADAMO TEAM M 50 Bieg na dystansie 10 km 00:05:05.91 00:13:45.43 00:22:11.86 00:30:38.50 00:39:03.25
17 KUCHAREWICZ MARCIN M 3 M 30 Bieg na dystansie 10 km 00:05:10.00 00:13:29.89 00:22:24.42 00:31:31.87 00:40:43.26
104 WOŹNIAK IRENEUSZ M 4 M 50 Bieg na dystansie 10 km 00:05:05.36 00:13:59.66 00:23:05.23 00:32:31.22 00:41:58.95
109 SZNURKOWSKI DAWID M 5 M 50 Bieg na dystansie 10 km 00:05:05.66 00:14:11.85 00:23:30.97 00:32:55.48 00:42:10.84
28 BERENT KAROL M 6 3T BIALYSTOK/DAWAJ KALACH TEAM M 30 Bieg na dystansie 10 km 00:05:06.34 00:14:24.29 00:23:48.90 00:33:21.09 00:42:37.91
31 KAZBERUK JAROSŁAW M 7 M 50+ Bieg na dystansie 10 km 00:05:14.27 00:14:35.80 00:24:03.10 00:33:33.53 00:43:02.30
30 PANICZKO SŁAWOMIR M 8 KLUB PŁETWONURKÓW SKALAR BIAŁYSTOK M 50 Bieg na dystansie 10 km 00:05:17.32 00:14:39.99 00:24:25.90 00:34:12.22 00:43:36.92
27 STĘPNIAK JANUSZ M 9 M 50+ Bieg na dystansie 10 km 00:05:23.75 00:15:10.93 00:24:42.98 00:34:16.33 00:43:38.29
26 HOŁOWNIA ADRIAN M 10 M 30 Bieg na dystansie 10 km 00:04:32.89 00:13:35.72 00:23:54.96 00:34:14.72 00:46:16.22
22 ZIÓŁKOWSKI DAMIAN M 11 M 50 Bieg na dystansie 10 km 00:05:26.89 00:15:32.47 00:25:51.34 00:36:24.48 00:46:26.07
18 PERKOWSKI ALEKSANDER M 12 M 30 Bieg na dystansie 10 km 00:05:23.46 00:15:13.69 00:25:50.33 00:36:58.22 00:48:09.24
36 TKACZYK KRYSTIAN M 13 RUH-LOG M 50+ Bieg na dystansie 10 km 00:05:48.13 00:16:27.45 00:27:31.35 00:38:51.37 00:50:07.60
32 FEDOROWICZ ŁUKASZ FEDOROWICZ M 14 M 50 Bieg na dystansie 10 km 00:05:37.88 00:16:18.96 00:27:25.81 00:38:52.66 00:50:14.61
21 SIEROCKI JAN M 15 ATP AUGUSTÓW M 50+ Bieg na dystansie 10 km 00:06:06.06 00:17:14.27 00:28:36.24 00:40:07.04 00:51:24.47
29 TRYZNA WOJCIECH M 16 M 50 Bieg na dystansie 10 km 00:05:58.00 00:16:03.78 00:27:44.56 00:40:02.09 00:51:30.00
23 POPOWSKA MONIKA K 1 DĄBROWSKI TEAM K 50 Bieg na dystansie 10 km 00:06:01.94 00:18:18.00 00:28:45.53 00:40:25.76 00:52:00.00
118 BARANOWSKA BEATA K 2 K 50+ Bieg na dystansie 10 km 00:06:35.57 00:18:49.15 00:31:05.71 00:43:50.41 00:56:04.31
24 LEWICKA MAGDALENKA K 3 K 50 Bieg na dystansie 10 km 00:06:39.07 00:19:09.18 00:32:28.69 00:46:30.38 01:00:13.44
20 SROKA KATARZYNA K 4 K 50 Bieg na dystansie 10 km 00:06:50.57 00:19:42.39 00:33:03.07 00:47:21.34 01:01:31.17
19 PRUŚ MIECZYSŁAW M 17 M 50 Bieg na dystansie 10 km 00:06:50.26 00:19:41.58 00:33:02.77 00:47:21.56 01:01:31.46
102 KOCHMAŃSKI DARIUSZ M 18 M 50 Bieg na dystansie 10 km 00:07:00.23 00:20:39.95 00:35:14.53 00:50:42.71 01:06:07.88
37 WYSZYŃSKI ZBIGNIEW M 19 "I O TO CHODZI" CZ. BIAŁOSTOCKA M 50+ Bieg na dystansie 10 km 00:08:02.32 00:25:35.70 00:44:37.41 01:03:46.56 01:22:36.64

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ