Bieg Woja Żuka Bieg z przeszkodami
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bałut Nikodem cewice I seria opłacono on-line
2 Naczk Wiktoria Lębork I seria Polipack Team GWE, LKB im. Braci Petk opłacono on-line
3 Pliszka Dominika Pliszka Tczew I seria BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
4 Gonia Krzysztof Banino I seria To my opłacono on-line
5 Cwikla Tomasz Kiełpino I seria opłacono
6 Krasowski Piotr Czeczewo I seria ATS opłacono on-line
7 Wójcik Adam Chocznia I seria Ex Team opłacono on-line
8 Warowny Jarosław Banino I seria ATS opłacono on-line
9 Płotka Maciej Żukowo I seria ATS opłacono on-line
10 Kalkowska Martyna ŻUKOWO I seria Malinowa Biega opłacono on-line
11 Tur Anna Żukowo I seria Malinowa Biega opłacono on-line
12 Jarocki Jakub Gdańsk I seria opłacono on-line
13 Borowski Mateusz Gdańsk I seria opłacono
14 Kmera Rafał Gdańsk I seria BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
15 Dzióbek Lech Gdańsk I seria Biegun OCR Team opłacono on-line
16 Bieszk Alicja Wielistowo I seria WOLF TEAM opłacono on-line
17 Jeliński Mateusz Kartuzy I seria xRunners opłacono on-line
18 Góra Piotr Łęczyce I seria WOLF TEAM opłacono on-line
19 Góra Aleksandra Łęczyce I seria WOLF TEAM opłacono on-line
20 Gałuszyński Paweł Gałuszyński Gdynia I seria Active Flow opłacono on-line
21 Schweizer Mirka Gdynia I seria BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
22 Ropela Monika Łęczyce I seria WOLF TEAM opłacono on-line
23 Ropela Radosław Łęczyce I seria WOLF TEAM opłacono on-line
24 Gotowała Karolina Żukowo I seria opłacono on-line
25 Sitterlee Piotr Zgorzałe I seria WYKOP Lenia opłacono on-line
26 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe I seria WYKOP Lenia opłacono on-line
27 Teska Patrycja Gdynia I seria Biegun OCR Team opłacono on-line
28 Szczęch Anna ŻUKOWO I seria opłacono on-line


Wyświetleń: 1590

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ