Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Akademia Krasnoludków | |||||||||
1 | Lahn Liliana | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | Akademia Krasnoludków | opłacono on-line | ||||
Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole Mieszko I | |||||||||
2 | Bednarek Blanka | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole Mieszko I | opłacono on-line | ||||
Elbląg | |||||||||
3 | Jasiulewicz Zosia | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | Elbląg | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Wiki | |||||||||
4 | Gadaj Krzyś | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | Przedszkole Wiki | |||||
Przedszkole nr 26 | |||||||||
5 | Kozłowska Oliwia | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line | ||||
SP 11 Elbląg | |||||||||
6 | Wysocka Jagoda | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
7 | Wysocka Wiktoria | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
8 | Grzybowski Mikołaj | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | SP 11 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP 16 Elbląg | |||||||||
9 | Ługowski Bartosz | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | SP 16 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP 21 | |||||||||
10 | Broczkowski Lucjan | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | SP 21 | opłacono on-line | ||||
SSP3 | |||||||||
11 | Gadaj Michał | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | SSP3 | |||||
Szkoła Podstawowa nr 19 | |||||||||
12 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 19 | opłacono on-line | ||||
TEAM Karaś-Elbląg | |||||||||
13 | Kuryło Luizka | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | TEAM Karaś-Elbląg | opłacono on-line | ||||
Team Karaś - Elbląg | |||||||||
14 | Żarkowska Milena | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
15 | Żarkowski Michał | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
16 | Brandt Gabriel | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |||||
17 | Berger Zuzanna Joanna | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |||||
18 | Jastrzębska Julia | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |||||
19 | Werema Nikodem | Pasłęk | Bieg dzieci i młodzieży | ||||||
20 | Leveleki Olivia | Elbląg | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9452