Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymura Izabela | Rybnik | Polska | JURA TRAIL 10 | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | opłacono on-line |
2 | Chęciński Łukasz | Aleksandra | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
3 | Włodarski Piotr | Aleksandria | Polska | JURA ULTRA 100 | Zryw Parzymiechy | opłacono on-line |
4 | Mańka Magdalena | Aleksandria | Polska | JURA TRAIL 25 | Zryw Parzymiechy | opłacono on-line |
5 | Stanek Andrzej | Aleksandrów łódzki | Polska | JURA TRAIL 25 | Move Your Ass | opłacono on-line |
6 | Larisz Paweł | Bełk | Polska | JURA TRAIL 10 | opłacono on-line | |
7 | Cichoński Damian | Będzin | Polska | JURA TRAIL 25 | ||
8 | Małota Łukasz | Będzin | Polska | JURA TRAIL 10 | opłacono on-line | |
9 | Dziszkiewicz Grzegorz | Bielsko Biała | Polska | JURA ULTRA 100 | opłacono on-line | |
10 | Kamienski Marcin Kamienski | Bielsko-Biala | Polska | JURA ULTRA 50 | OGB | opłacono on-line |
11 | Kaszuba Bartosz | Bielsko-Biała | Polska | JURA TRAIL 25 | ||
12 | Kliś Marcin | Bielsko-Biała | Polska | JURA TRAIL 10 | OGB | opłacono on-line |
13 | Kliś Patrycja | Bielsko-Biała | Polska | JURA TRAIL 10 | OGB | opłacono on-line |
14 | Nowak Michał | Bielsko-Biała | Polska | JURA TRAIL 25 | Klub Leniwych Biegaczy | opłacono on-line |
15 | Markiewicz Aleksandra | Bielsko-Biała | Polska | JURA TRAIL 10 | opłacono on-line | |
16 | Frelich Patrycja Frelich | Bielsko-Biała | Polska | JURA TRAIL 10 | opłacono on-line | |
17 | Kopiec Przemysław | Bieruń | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
18 | SZECÓWKA Aneta | BISKUPICE | Polska | JURA ULTRA 50 | ||
19 | Stankow Piotr | Biskupice Nowe | Polska | JURA TRAIL 25 | STOWARZYSZENIE SPORTOWE SŁOŃCA JURY | opłacono on-line |
20 | Stobrawa Rafał | Blachownia | Polska | JURA ULTRA 100 | Mocny Bimber Tim | |
21 | Furman Dawid | Błażejowice | Polska | JURA TRAIL 25 | Dla Elizy i Milenki | opłacono |
22 | Skrobała Dariusz | Bolechowo | Polska | JURA ULTRA 100 | KB Sobótka | opłacono on-line |
23 | Stodolski Mateusz | Bolesław | Polska | JURA TRAIL 25 | Saint-Gobain Squad | |
24 | Lis Paweł | Brzeg Dolny | Polska | JURA ULTRA 100 | DZIKi Brzeg Dolny | opłacono on-line |
25 | Gumienny Maciej | Bydgoszcz | Polska | JURA TRAIL 10 | opłacono on-line | |
26 | Jasek Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
27 | Wildner Witold | Bytom | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono | |
28 | Gwoździewicz Tomasz Gwoździewicz | Bytom | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
29 | Patoń Iwona | Bytom | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
30 | Liszka Piotr | Bytom | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
31 | SKALSKA ANNA | BYTOM | Polska | JURA TRAIL 25 | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line |
32 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | JURA TRAIL 10 | ||
33 | Soldrowska Kamila | Chorzów | Polska | JURA TRAIL 10 | ||
34 | Kardyś Aleksy | Chorzów-Miasto | Polska | JURA ULTRA 50 | ||
35 | Gorzkowski Jacek | Chruszczobród | Polska | JURA TRAIL 10 | Saint-Gobain Squad | opłacono on-line |
36 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | Polska | JURA ULTRA 50 | Elektonicznezapisy.pl Team | |
37 | Halska Ania | Cieszyn | Polska | JURA ULTRA 50 | Anna Halska Coaching | |
38 | JANIA Przemysław | Częstochowa | Polska | JURA TRAIL 25 | Czewka Ultra Squad | |
39 | Gajewski Zenon | Częstochowa | Polska | JURA ULTRA 50 | Zabiegani Częstochowa | opłacono on-line |
40 | Stefanowska Edyta | Częstochowa | Polska | JURA TRAIL 10 | opłacono on-line | |
41 | Głowacka Katarzyna | Częstochowa | Polska | JURA TRAIL 10 | opłacono on-line | |
42 | Pęczek Dariusz | Częstochowa | Polska | JURA ULTRA 100 | opłacono on-line | |
43 | Werner Aleksandra | Częstochowa | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
44 | Kleinschmidt Bartłomiej | Częstochowa | Polska | JURA TRAIL 10 | opłacono on-line | |
45 | Teresiński Tomasz | Częstochowa | Polska | JURA TRAIL 25 | LiftUp | opłacono on-line |
46 | Pędziwiatr Daniel | Częstochowa | Polska | JURA TRAIL 10 | ||
47 | Blukacz Przemysław Blukacz | Częstochowa | Polska | JURA TRAIL 10 | ||
48 | Pasierb Daniel | Częstochowa | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
49 | Rańś Patryk | Częstochowa | Polska | JURA TRAIL 10 | JEST LEPIEJ RUN TEAM | opłacono on-line |
50 | Zbożniak Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
51 | Leszczak Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
52 | Kryczek Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
53 | Chyżyńska Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
54 | Przygodzińska Angelika | Dąbrowa Górnicza | Polska | JURA TRAIL 10 | opłacono on-line | |
55 | Morawski Konrad | Dąbrowa Górnicza | Polska | JURA TRAIL 25 | TMHPL Biegacze | opłacono on-line |
56 | Figiel Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
57 | Purgal Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | JURA TRAIL 10 | Saint-Gobain Squad | opłacono on-line |
58 | Gołombek Łukaszz | Drogobycza | Polska | JURA TRAIL 10 | ||
59 | Bembnista Aleksandra Bembnista | Gdańsk | Polska | JURA TRAIL 25 | WłóczyMordy | opłacono on-line |
60 | Gral Katarzyna | Gdynia | Polska | JURA TRAIL 25 | WłóczyMordy | opłacono on-line |
61 | Truszczyńska Joanna Truszczyńska | Gdynia | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
62 | Boza Beata | Gdynia | Polska | JURA TRAIL 25 | PADŁ NA RYJ TEAM / WłóczyMordy | |
63 | Gruchała Robert | Gdynia | Polska | JURA ULTRA 50 | PADŁ NA RYJ TEAM / WłóczyMordy | opłacono on-line |
64 | Kowalski Łukasz | Gierałtowice | Polska | JURA ULTRA 100 | Phillips Medisize | opłacono on-line |
65 | Bieniecka Anna | Gliwice | Polska | JURA ULTRA 100 | Rzeźniki na relaksie | |
66 | Kołodziej Jacek | Gliwice | Polska | JURA ULTRA 50 | Compañeros Asfalt Team | opłacono on-line |
67 | Błachuta Szymon | Gliwice | Polska | JURA ULTRA 50 | ||
68 | Gajewski Jacek | Gliwice | Polska | JURA TRAIL 10 | Kurczak i Agatka | opłacono on-line |
69 | Kulpińska Anna | Gliwice | Polska | JURA TRAIL 10 | opłacono on-line | |
70 | Waryszak Joanna | Gliwice | Polska | JURA TRAIL 10 | Curling Łódź | opłacono on-line |
71 | Wierzbicka Izabela | Gliwice | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
72 | Ścisło Marek | Gliwice | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
73 | Strzelczyk Grażyna | Gliwice | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
74 | Pawleta Michał | Gliwice | Polska | JURA ULTRA 100 | opłacono on-line | |
75 | Ciok Anna | Gliwice | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
76 | Szwaja Mateusz | Gliwice | Polska | JURA ULTRA 100 | Banda Cygana | opłacono on-line |
77 | Gębarski Krzysztof | Głogówek | Polska | JURA TRAIL 10 | Głogówek Run | opłacono on-line |
78 | Brzozowski Mariusz | Gomunice | Polska | JURA TRAIL 25 | Roztruchtani Gomunice | opłacono on-line |
79 | Czapczyńska Iwona | Imielin | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
80 | PAWŁOWSKA- LIS MARIA | JANOWIEC | Polska | JURA TRAIL 10 | ||
81 | JĘDRZEJAK PIOTR | Jastrzębie-Zdrój | Polska | JURA ULTRA 100 | opłacono on-line | |
82 | Janiszewski Dominik | Jastrzębie-Zdrój | Polska | JURA ULTRA 100 | opłacono on-line | |
83 | Góralik Sylwia Góralik | Jawornik, Myślenice, Myślenicki, MAŁOPOLSKIE | Polska | JURA TRAIL 25 | TKKF UKLEJNA | |
84 | Gabrych Arkadiusz | Jaworze | Polska | JURA TRAIL 25 | Wiha runner | opłacono on-line |
85 | Małczak Piotr | Jaworzno | Polska | JURA TRAIL 10 | opłacono on-line | |
86 | Saługa Antoni | Jaworzno | Polska | JURA TRAIL 10 | Sportowe Zakapiory | opłacono on-line |
87 | Drabiński Mariusz | Jaworzno | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
88 | Grzelak Łukasz | Kalisz | Polska | JURA TRAIL 25 | www.grzelak-kancelaria.pl | opłacono on-line |
89 | Sampir Mariusz | Kalisz | Polska | JURA TRAIL 25 | www.ARNEON.com | opłacono on-line |
90 | Zieliński Tomasz | Karlin | Polska | JURA ULTRA 100 | Ultra Piotrków | opłacono on-line |
91 | KOŁODZIEJ Roman KOŁODZIEJ | Karłowice | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
92 | Sakowski Maciej | Katowice | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
93 | Zieleziński Łukasz | Katowice | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
94 | Słomka Andrzej | Katowice | Polska | JURA ULTRA 50 | opłacono on-line | |
95 | Bańczyk Krzysztof | Katowice | Polska | JURA TRAIL 25 | ||
96 | Bojdylla Katarzyna | Katowice | Polska | JURA TRAIL 10 | opłacono on-line | |
97 | Maciąga Maciej | Katowice | Polska | JURA TRAIL 10 | Silesia Marathon Club | opłacono on-line |
98 | rusak Adrian | katowice | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
99 | Tomżyński Krzysztof | Katowice | Polska | JURA TRAIL 25 | opłacono on-line | |
100 | Snarski Dariusz Snarski | Katowice | Polska | JURA ULTRA 100 | WATAHA-Łączy Nas Bieganie | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19097