Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koprowski Andrzej | Gdańsk | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
2 | Hubert Jakub | Pogórze | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
3 | Skrzypczak Natasza | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (dzieci do 10 roku życia) | GUMed | |
4 | Poćwiardowski Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
5 | Pleszewska Karolina | Gdańsk | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono | |
6 | Suchocka Joanna | Gdańsk | Polska | 5 km (studenci wydziału lekarskiego i kierunku fizjoterapii) | opłacono on-line | |
7 | Kmieciak Marlena | Gdańsk | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
8 | Skorupa Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (dzieci do 10 roku życia) | ||
9 | Czachor Dorota Czachor | Gdańsk | Polska | 10 km (studenci wydziału lekarskiego i kierunku fizjoterapii) | opłacono on-line | |
10 | Pleszewski Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono | |
11 | Pleszewska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (dzieci do 10 roku życia) | ||
12 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5 km (studenci wydziału lekarskiego i kierunku fizjoterapii) | AMiSNS Elbląg | opłacono on-line |
13 | Ciesielski Maciej | Gdynia | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | #1512WingedHearts | opłacono on-line |
14 | Łopaciński Tomasz | Gdańsk | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | IM inspiration | opłacono on-line |
15 | Niemirycz-Makurat Agnieszka | Gdańsk | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
16 | Makurat-Niemirycz Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (dzieci do 10 roku życia) | ||
17 | Makurat-Niemirycz Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (dzieci do 10 roku życia) | ||
18 | Makurat-Niemirycz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (dzieci do 10 roku życia) | Żyrafa | |
19 | Kujawiński Robert | Gdańsk | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | EvoTriathlon | opłacono on-line |
20 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
21 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
22 | Felchner Agnieszka | Wejherowo | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
23 | Jabłońska Natalia | Gdańsk | Polska | 10 km (studenci wydziału lekarskiego i kierunku fizjoterapii) | opłacono on-line | |
24 | Plaskaty Szymon | Gdańsk | Polska | 5 km (studenci wydziału lekarskiego i kierunku fizjoterapii) | opłacono on-line | |
25 | Iwicki Kamil | Gdańsk | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | GUMed | opłacono on-line |
26 | Sakaluk Natalia | Gdynia | Polska | 5 km (studenci wydziału lekarskiego i kierunku fizjoterapii) | opłacono on-line | |
27 | Musur Michał | Warszawa | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
28 | Niska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (dzieci do 10 roku życia) | ||
29 | Nowak Oskar | Gdańsk | Polska | 5 km (studenci wydziału lekarskiego i kierunku fizjoterapii) | opłacono on-line | |
30 | Zachwieja Agata | Gniezno | Polska | 10 km (studenci wydziału lekarskiego i kierunku fizjoterapii) | opłacono on-line | |
31 | Harasim Filip | Bydgoszcz | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
32 | Kalinowski Paweł | Mrzezino | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
33 | Bizewska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (dzieci do 10 roku życia) | Pędzące Pszczółki | |
34 | Bizewska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (dzieci do 10 roku życia) | Pędzące Pszczółki | |
35 | Niska Marta | Gdańsk | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
36 | Antoniewicz Matylda | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (dzieci do 10 roku życia) | GUMed | |
37 | Świątek Karolina | Gdynia | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | GUMed | opłacono on-line |
38 | Struniawski Jakub | Gdańsk | Polska | 5 km (studenci wydziału lekarskiego i kierunku fizjoterapii) | opłacono on-line | |
39 | Jankowski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 5 km (studenci wydziału lekarskiego i kierunku fizjoterapii) | opłacono on-line | |
40 | Wasilewska Agata | Banino | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
41 | Greczyło Adam | Gdynia | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | Triathlon Energy | opłacono on-line |
42 | Reszczyńska Urszula | Warcz | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
43 | Boćkowski Jakub | Gdynia | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | Klif-Med | opłacono on-line |
44 | Kulczycka Szymanska Izabela | Rumia | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
45 | Kazimierczyk Marieta | Gdansk | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
46 | Solińska Agnieszka | Gdynia | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
47 | Kokot Aleksandra | Gdansk | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
48 | Żuk Joanna | Gdynia | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
49 | Pokorny Edward | Ustka | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | TUPOT Ustka | opłacono on-line |
50 | Majewski Ludwik Majewski | Gdańsk | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | GUMed | opłacono on-line |
51 | Bizewski Tadeusz | Gdańsk | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | GUMed | opłacono on-line |
52 | Kulczycka Joanna Kulczycka | Warcz | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
53 | Karczewski Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | HEMS Gdańsk | opłacono on-line |
54 | Wozniak Piotr | Straszyn | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
55 | Zacharek Oktawia | Gdansk | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | GUMed | opłacono on-line |
56 | Kurajk Ewa | Gdańsk | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
57 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
58 | Murawska Joanna | Gdańsk | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
59 | Murawski Maciej Murawski | Gdańsk | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
60 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | Dietetyka-24.pl | opłacono on-line |
61 | Wysocka Dorota | Gdańsk | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
62 | Narloch Łukasz | Gdynia | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
63 | Narloch Daria | Gdynia | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
64 | Narloch Gabriela | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (dzieci do 10 roku życia) | ||
65 | Narloch Kaja | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (dzieci do 10 roku życia) | ||
66 | Hoffmann Anna | Osieczna | Polska | 5 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line | |
67 | Kwaśnik Jan | Gdańsk | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | Fighting Runners | opłacono on-line |
68 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | 10 km (studenci wydziału lekarskiego i kierunku fizjoterapii) | opłacono on-line | |
69 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | 10 km (lekarze, dentyści, fizjoterapeuci, LPR) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6175