3 PKO Piekarski Półmaraton, Nocna ZaDyszka oraz Marszu Nordic Walking
III Nocna ZaDyszka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 KORNAFEL BARBARA WOJKOWICE Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
2 Lanuszny Arnold Tarnowskie Góry Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
3 Budny Patrycja Ruda Śląska Polska III Nocna ZaDyszka BBL Ruda Śląska opłacono
4 Piecuch Agnieszka Tarnowskie Góry Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
5 Wendreńska Joanna Mysłowice Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
6 Haratyk Błażej Koniaków Polska III Nocna ZaDyszka MKS Ustroń opłacono
7 Białojan Łukasz Katowice Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
8 Kowalski Tomasz Kraków Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
9 Odoj Mateusz Świerklaniec Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
10 Sadowska Ewa Piekary Śląskie Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
11 Sadowski Jakub Piekary śląskie Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
12 Bugajski Artur Dąbrowa Górnicza Polska III Nocna ZaDyszka JaBiegam opłacono
13 Szram Michał Bytom Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
14 Ferdyn Marzena ŚWIERKLANIEC Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
15 Rzeźniczek Krzysztof Piekary Śląskie Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
16 Szewczyk Mariola Piekary Śląskie Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
17 Pfeifer Aleksandra Rybnik Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
18 Staszczyk Szymon Chorzów Polska III Nocna ZaDyszka
19 Biernat Bartłomiej Kraków Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
20 Pietrasik Kamil Ruda Śląska Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
21 Krok Kamil Tarnowskie Góry Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
22 Przerada Mariusz Częstochowa Polska III Nocna ZaDyszka
23 Mutwil Oliwier Wodzisław Śląski Polska III Nocna ZaDyszka Saucony opłacono
24 Zbozień Grzegorz Katowice Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
25 Wronecki Kamil Włoszczowa Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
26 Rysztak Jarek Kedzierzyn-Kozle Polska III Nocna ZaDyszka MULTIFIT opłacono
27 Wiszyński Damian Chorzów Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
28 Zychla Łukasz Bytom Polska III Nocna ZaDyszka SU 07 opłacono
29 Wyszyński Mariusz Ożarowice Polska III Nocna ZaDyszka PUNTO TEAM opłacono
30 Śliwka Damian Bytom Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
31 Kaczmarek Ksenia Piekary Śląskie Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
32 Barańska Klaudia Piekary Śląskie Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
33 Rozbicka Ewelina Hanusek Polska III Nocna ZaDyszka
34 Reluga Grzegorz Warszawa Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
35 Reluga Małgorzata Warszawa Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
36 Ciepłak Marcin Rybnik Polska III Nocna ZaDyszka JA CIĘ KOCHAM A TY BIEGASZ opłacono
37 Bańska Patrycja Bytom Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
38 Dimiccoli Roberto Raciborz Polska III Nocna ZaDyszka Eko.okna runners opłacono
39 Wojtacha Magdalena Tarnowskie Góry Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
40 Stypiński Ewa Bytom Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
41 Tracz Sławomir Myślenice Polska III Nocna ZaDyszka Dragon Runners opłacono
42 Piotrowiak Przemysław Bytom Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
43 Szklarz Patryk Bytom Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
44 Woźniak Magdalena Bytom Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
45 Wieczorek Karolina Piekary Ślaskie Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
46 Górka Katarzyna Piekary Ślaskie Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
47 Węglarz Waldemar Rabka-Zdrój Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
48 Nitka Jacek Tychy Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
49 Szopiński Grzegorz Gliwice Polska III Nocna ZaDyszka Decathlon&Przyjaciele opłacono
50 Grażyńska Anetta Piekary Śląskie Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
51 Kocybik Natalia Bytom Polska III Nocna ZaDyszka The proseccos opłacono
52 Główka Marcin Racibórz Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
53 Mandrysz Sebastian Chorzów Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
54 Rosiński Łukasz Lubliniec Polska III Nocna ZaDyszka WKB META LUBLINIEC opłacono
55 Pilarska Karolina Lubliniec Polska III Nocna ZaDyszka WKB META LUBLINIEC opłacono
56 Matusiak Paulina Bytom Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
57 Paterak Martin Łaziska Górne Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
58 Szymski Marian Imielin Polska III Nocna ZaDyszka
59 Cimprich Marcel Šenov Polska III Nocna ZaDyszka Šenov opłacono
60 Ptasik Mirosław Bytom Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
61 Szuster Julian Osjaków Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
62 Mendyk Przemysław Bobrek Polska III Nocna ZaDyszka -
63 Kocur Mateusz Kocur Piekary Śląskie Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
64 Kaczor Rafał Sosnowiec Polska III Nocna ZaDyszka PKO Bank Polski opłacono
65 strzelczak sebastian rybnik Polska III Nocna ZaDyszka Eko Okna Runners opłacono
66 Smyczek Bartosz Rybnik Polska III Nocna ZaDyszka Kilometrożerca opłacono
67 Pisula Beata Bytom Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
68 Krupowicz Wiktoria Mysłowice Polska III Nocna ZaDyszka Ania Halska Coaching opłacono
69 Nastula Dariusz Pyskowice Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
70 Falejczyk Mateusz Gliwice Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
71 Knapik Marek Piekary Śl. Polska III Nocna ZaDyszka Straż Sąsiedzka opłacono
72 kutek dawid zabrze Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
73 Lutek Marcin Ruda Śląska Polska III Nocna ZaDyszka Yes Czelendż! opłacono
74 Karnaukhov Andrii Луцьк Polska III Nocna ZaDyszka Oasis Sport Team opłacono
75 Wróbel Tomasz Dębieńsko Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
76 Janik Bartosz Oświęcim Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
77 Piontek Andrzej Bytom Polska III Nocna ZaDyszka CIDRY Lotajom
78 Tuleja Adam Chorzów Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
79 Cieplik Grzegorz Gliwice Polska III Nocna ZaDyszka Szmaciarze z GTCH-u opłacono
80 Pieniak Adrian Gliwice Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
81 Szymula Michal Tychy Polska III Nocna ZaDyszka Skorupa Triathlon opłacono
82 Maniszewska Dorota Cieszyn Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
83 Sąkol Tomasz Sąkol Jeziorowice Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
84 Religa Kinga Tychy Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
85 Popławska Dorota Popławska Knurów Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
86 Eisler Tomasz Cięcina Polska III Nocna ZaDyszka Biegam, bo mnie żona zapisuje opłacono
87 Świtała Agnieszka Chorzów Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
88 Ciupa Alicja Chorzów Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
89 Dudzik Krzysztof Kraków Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
90 Firla Arkadiusz Cieszyn Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
91 Madejski Paweł Żabno Polska III Nocna ZaDyszka Gang Zakręconych Mastersów
92 Gurgoń Marcin Chorzów Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
93 Michalczyk Wojciech Racibórz Polska III Nocna ZaDyszka Easyrun Racibórz opłacono
94 Kraicer Łukasz Będzin Polska III Nocna ZaDyszka ICE BERSERKERS
95 Kmita Nicol Wolbrom Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
96 Rup Wiesław Wojkowice Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
97 Góra Piotr Andrychów Polska III Nocna ZaDyszka Przesiusiaki opłacono
98 Manowski Piotr Ruda Ślaska Polska III Nocna ZaDyszka opłacono
99 Maziarz Patryk Olkusz Polska III Nocna ZaDyszka
100 Kunina Paweł Jastrzębie Zdrój Polska III Nocna ZaDyszka Klub Biegacza Fartlek opłacono


Wyświetleń: 39105

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ