Grupa imprez

Zapisz się

NOCNY DUATHLON AIRPORT GDAŃSK 

             To impreza dla rodzin, stwórzmy sztafety trzyosobowe….To będzie okazja do przeżycia niezwykłej przygody dla całej familii, albo grupy przyjaciół. Zachęcamy do startu w rywalizacji sztafet "rodzinnych". Jedna osoba pobiegnie 5 km, po czym pałeczkę w postaci chipa do pomiaru czasu przekaże kolejnemu zawodnikowi, który pojedzie15 km na rowerze. Sztafetę biegiem na dystansie dwa i pół kilometra zakończy trzeci z członków "rodzinnej" drużyny.

              Nawet jeśli nie uprawiacie regularnie biegania albo kolarstwa, to wyzwanie w zasięgu każdej rodziny lub trójki znajomych. Jeśli rodzina jest większa, abo paczka przyjaciół wieksza to może stworzyć oczywiście kolejną sztafetę, albo po prostu dopingować swoich bliskich startujących w Duathlonie.

            Rywalizacja odbywać się będzie nocą z soboty na niedzielę z 21 na 22 dzień maja. Start o godzinie 1.00, koniec zawodów przed 3.00. Bieganie i jazda na rowerze w niezwykłych miejscach – czyli drodze kołowania i pasie startowym gdańskiego lotniska. Będą oświetlone, tak jak odbywa się podczas startów i lądowań w nocy. Samoloty „zaparkują” tak, że trasa poprowadzi blisko tych ogromnych latających maszyn. Kolarze będą musieli je okrążyć, bo one też wyznaczać będą nawrotki na pętlach rowerowych.

 

Rozmiarówka damska:

koszulka damska

Rozmiarówka męska:

Rozmiarówka męska

Wyświetleń: 1242

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ