Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Biegowa Kuźnia | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Biegowa Kuźnia | |||||
Cidry Lotajom | |||||||||
2 | Korus Karina | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Cidry Lotajom | |||||
3 | Miś Katarzyna | Radzionków | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Cidry Lotajom | |||||
Csc Adventure Academy | |||||||||
4 | Wower Maria | Katowice | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | Csc Adventure Academy | |||||
Depesze Biegają | |||||||||
5 | Legutki Arkadiusz | Siemianowice Slaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Depesze Biegają | |||||
Dąbrowski Team Piekary Śląskie | |||||||||
6 | Wójcik Tomek | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Dąbrowski Team Piekary Śląskie | |||||
Forza 4 Team | |||||||||
7 | Żur Łukasz | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Forza 4 Team | |||||
Gartianie | |||||||||
8 | Buchacz Małgorzata | Dąbrowa Górnicza | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | Gartianie | |||||
9 | Buchacz Paweł | Dąbrowa Górnicza | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | Gartianie | |||||
10 | Buchacz Kamil | Dąbrowa Górnicza | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Gartianie | |||||
Gawronki | |||||||||
11 | Gawronowska Barbara | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | Gawronki | |||||
12 | Gawronowski Arkadiusz | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Gawronki | |||||
JakubsTeam | |||||||||
13 | Jakubowski Dariusz | Tychy | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | JakubsTeam | |||||
Katowickie Stowarzyszenie Trzeźwościowe "DWÓJKA" | |||||||||
14 | Hryndio Jerzy | Katowice | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | Katowickie Stowarzyszenie Trzeźwościowe "DWÓJKA" | |||||
Katowickie Stowarzyszenie Trzeźwościowe "JĘDRUŚ" | |||||||||
15 | Szweda Krzysztof | Siemianowice Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Katowickie Stowarzyszenie Trzeźwościowe "JĘDRUŚ" | |||||
Kluby Sportowy Gminy Psary | |||||||||
16 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Kluby Sportowy Gminy Psary | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
17 | NIESPOREK MARIAN | PIEKARY ŚL. | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | Lecymy Durś | |||||
18 | Szołtysik Bartosz | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Lecymy Durś | |||||
19 | Ludwig Patrycja | Bytom | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | Lecymy Durś | |||||
20 | Szewczyk Klaudia | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | Lecymy Durś | |||||
21 | Jureczko Joanna | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Lecymy Durś | |||||
22 | Widera Aleksandra | Tarnowskie Góry | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Lecymy Durś | |||||
23 | Śmiałek Roman | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Lecymy Durś | |||||
24 | Fiedorowicz Dawid | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Lecymy Durś | |||||
25 | Jajszczok Jolanta | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | Lecymy Durś | |||||
26 | Fiedorowicz Mateusz | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Lecymy Durś | |||||
27 | Gaweł Artur | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Lecymy Durś | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
28 | Gumułka Joanna | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Lecymy Durś | |||||
MGB/ BUTW | |||||||||
29 | Hańczur Jan | Bytom | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | MGB/ BUTW | |||||
MIRAZ RACE TEAM | |||||||||
30 | Franz Izabela | RUDA ŚLĄSKA | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | MIRAZ RACE TEAM | |||||
Matner Running Team , Miechowicka grupa biegowa | |||||||||
31 | Płaszczymąka Justyna | Bytom | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Matner Running Team , Miechowicka grupa biegowa | |||||
Nordic Team Częstochowa | |||||||||
32 | Sapuła Wiktoria | Lublin | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | |||||
33 | Marczak Tomasz | Aleksandria I | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | |||||
RSRA Zdrowe Życie | |||||||||
34 | Jóźwiak Dorota | Ruda Śląska | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | RSRA Zdrowe Życie | |||||
35 | Hauk Lena | Ruda Śląska | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | RSRA Zdrowe Życie | |||||
36 | Hauk Nadia | Ruda Śląska | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | RSRA Zdrowe Życie | |||||
37 | Hauk Karolina | Ruda Śląska | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | RSRA Zdrowe Życie | |||||
38 | Hauk Michał Hauk | Ruda Śląska | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | RSRA Zdrowe Życie | |||||
Socios Silesia | |||||||||
39 | Grysko Jacek Grysko | Nakło Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | Socios Silesia | |||||
URZĄD TRANSPORTU KOLEJOWEGO | |||||||||
40 | Redzik Dorota | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | URZĄD TRANSPORTU KOLEJOWEGO | |||||
ZIELONE ZAŁEŻE | |||||||||
41 | Szydzina mariusz | KATOWICE | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ZIELONE ZAŁEŻE | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
42 | Białas Anna | Bytom | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
43 | Skop Karol | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
44 | Szafarczyk Tomasz | Siemianowice Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
45 | Pitas Anna Pitas | ŚWIERKLANIEC | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
46 | Fogel Dorota | Bytom | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
47 | Gonsior Zbigniew | Bytom | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
48 | Kaurzel Karol Kaurzel | Katowice | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
49 | Musialik Katarzyna | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
50 | Ochterski Kazimierz | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
51 | Paprotny Daniel | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
52 | Cofalik Marian | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
53 | Wydrych Waldemar | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
54 | Runke Henryk | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
55 | Hycel Adam | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
56 | Ochterska Ewa | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
57 | Hycel Izabela | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
58 | Hycel Bożena | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
59 | Winnicka Iwona | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
60 | Stefanik Maria | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
61 | Runke Krystyna | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
62 | KACZMARCZYK JADWIGA | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
63 | Janda Dominika | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
64 | Janda Maciej | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
65 | Musiał Janusz | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
66 | Marchewka Bernard | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
67 | Serwa Daniel | Radomsko | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
68 | Zemela Jadwiga | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
69 | Sawecki Grzegorz | Sosnowiec | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
70 | Cetera Ewelina Cetera | Sosnowiec | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
71 | Ottawa-Nowak Dorota | Chorzów | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
72 | Białas Andrzej | Bytom | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
73 | WOJTACHA MIECZYSŁAW | PIEKARY ŚLĄSKIE | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
74 | Kściuczyk Maksymilian | Bytom | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
75 | Gajowska Laura | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
76 | Gajowski Jarosław | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
77 | Kłysz Maria | Pyskowice | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
78 | Kłysz Wojciech | Pyskowice | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
79 | Majgier Dariusz | Zabrze | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
80 | Galas Zbigniew | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
81 | Ziarko Marcin | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
82 | Szeszko Marek | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
83 | Mosz Mirosława | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
84 | Białasik Iwona | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
85 | Szeszko Dorota | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
86 | Materna - Kołacz Beata | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg dla członków KA "Piątka" | ||||||
87 | Brodowski Krzysztof | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
88 | Bulanda Władysław | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
89 | Wieczorek Marian | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
90 | Zielińska Manfred | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
91 | Adamczyk Piotr | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
92 | Paleta Danuta | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
93 | Paleta Jadwiga | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
94 | Wisniowska Kazimiera | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
95 | Magiera Ilona | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
96 | Skubała Maria | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
97 | Kubacka Teresa | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
98 | Zielińska Barbara | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
99 | Obiegała Joanna | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
100 | Rudy Monika | Piekary Ślaskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
101 | Gosek Bartosz | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
102 | Kryshmaru Viktor | Dambrowa Gonicza | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
103 | Radko-Zielińska Monika | Jaworzno | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
104 | Nowak Piotr | Pyskowice | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
105 | Gandyra Monika | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
106 | Opiołka Krzysztof | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
107 | Rudnicka Dalia | Bytom | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
108 | Wymysło Andrzej | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
109 | Firla Wioletta | Rybnik | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
110 | Łatka Wojciech | Sosnowiec | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
111 | Sajchta Beata | Bytom | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
112 | Sajchta Patrycja | Bytom | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
113 | Ramfeld Dominika | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
114 | Gałka Magdalena | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
115 | Antczak Antoni | Zabrze | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking dla członków KA "Piątka" | ||||||
116 | Dziwis Marceli | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
117 | Wrońska Magdalena | Chorzów | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
118 | Wrońska Beata | Chorzów | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
119 | Tomaszewska Beata | Świętochłowice | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
120 | Kazanowski Dariusz | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
121 | Nowak Anna | Tarnowskie Góry | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
122 | Nowak Małgorzata | Tarnowskie Góry | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
123 | Siwy Ewa | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
124 | Żołobko Bożena | Będzin | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
125 | Żołobko Karol | Będzin | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
126 | Nowaczyk Arkadiusz | Chorzów | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
127 | Miler Patrycja Miler | Piekary Śląskie | OPEN Kobiety i Mężczyźni Bieg | ||||||
128 | Mazur Wiesława | ŚWIĘTOCHŁOWICE | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
129 | Michlik Aleksandra | Wymyslow | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
130 | Czaja Dorota | Nowe Chechło | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
131 | Wylężek Bożena | Chruszczobród | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
132 | Kałużna Anna | Sosnowiec | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | ||||||
sylvija | |||||||||
133 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | OPEN Kobiety i Mężczyźni Nordic Walking | sylvija |
Wyświetleń: 6233