Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bury Rafał | Zagórze | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Run Gloria | |
2 | Adamczewski Dariusz | Chorzów | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
3 | Adamski Damian | Mysłowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | PowerSport Katowice | |
4 | BALCAREK HENRYK | Rybnik | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Overweight Runner | |
5 | Balcarek Michał | Tychy | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
6 | Banaś Piotr | Lubliniec | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
7 | Bandachowicz Dariusz | Sosnowiec | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
8 | Banyś Jacek | Zawiercie | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Alchemia Biegania | |
9 | Baranowski Rafał | Bielsko-Biała | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
10 | Barański Rafał | Piekary Śląskie | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
11 | Bartłomiej Bartłomiej | Kozy | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
12 | Bartłomiej Podolski | Tarnowskie Góry | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Spartan Team | |
13 | Bednarek Krzysztof | Świętochłowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
14 | Bem Adam | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Giszowiec Biega Razem | |
15 | Białas Krzysztof Białas | Ornontowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Łamignaty | |
16 | Boczek Krzysztof | Wodzisław śląski | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Per Aspera Ad Astra | |
17 | Bogatzki Marek | Chorzów | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
18 | Bohn Mariusz | Piekary Śląskie | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
19 | Boryczka Szymon | Miedzyrzecze | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
20 | Breske Dagmara | Sosnowiec | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
21 | Bugiel Roman | Tychy | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
22 | Bujak Magdalena | Tarnowskie Góry | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Night Runners Pyskowice | |
23 | Bulanda Andrzej | Bieruń | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
24 | Cattaneo Luca | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
25 | Chojkowski Michał | Mysłowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
26 | Chrószcz Klaudia | Bieruń | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
27 | Ciągło Jakub | Bieruń | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami | |
28 | CICHOCKI Łukasz | STANOWICE | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Cichy Team | |
29 | Cieślok Adam | Wodzisław Śląski | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | KS META | |
30 | Cimprichová Jana | Šenov | Czechy | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
31 | Ciochoń Agnieszka | Sosnowiec | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
32 | Ciosek Mateusz | Sosnowiec | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
33 | Ciuman Piotr | Gliwice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | PhD Runners | |
34 | Czempiel Mateusz | Piekary Śląskie | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Lecymy Durś | |
35 | Czernik Rafał | Zabrze | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Vespa Team | |
36 | Czornyj Mateusz | Piekary Śląskie | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
37 | Czyrnia Martin | Dobrodzień | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Mafia Team Lubliniec | |
38 | Czyżykowski Marcin | Gliwice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Telmart Run Club | |
39 | Dąbrowski Bartosz | Gliwice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
40 | Dittmann Robert | Piekary Śląskie | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
41 | Dobija Paweł | Bielsko-Biała | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
42 | Dobija Wojciech | Bielsko- Biała | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
43 | Drąg Grzegorz | Tychy | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Biegnę Byle Dobiec | |
44 | Drobnik Wojciech | Kędzierzyn-Koźle | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
45 | Duda Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Siemianowice i przyjaciele biegają | |
46 | Duś Artur | Chorzów | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | POLSKA GRUPA GÓRNICZA | |
47 | Dyląg Roman | Dąbrowa Górnicza | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
48 | Fałek Adam | Mikołów | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Łamignaty | |
49 | Fałek Krzysztof | Mikołów | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Łamignaty | |
50 | FILIPCZAK DARIUSZ | STRZELCE OPOLSKIE | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | GMINA Strzelce Opolskie | |
51 | Florek Piotr | Rybnik | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
52 | Fojt Krzysztof | Chorzów | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
53 | Folusiak Marcin | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
54 | Foryś Piotr | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Siemianowice i przyjaciele biegają | |
55 | Furmaniuk Artur | Cieszyn | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
56 | Gabruś Iwona | Czerwionka | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | |
57 | Gabryś Janusz | Podolsze | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Aktywna Dolina Karpia (BESTIA) | |
58 | Gajewski Marek | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | BDB Team | |
59 | Gaweł Artur | Piekary Śląskie | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Lecymy Durś | |
60 | Gawlikowska Agnieszka | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
61 | Gałęziok Łukasz | Potępa | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
62 | Gerycki Łukasz Gerycki | Bieruń | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Runaways | |
63 | Gibek Marcin | Czerwionka-Leszczyny | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | KAJ_TA_META | |
64 | Glazer Marcin | Warszawa | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | PKO Bank Polski | |
65 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
66 | Gomola Zbigniew | Ruda Slaska | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Łamignaty | |
67 | Górski Sławek | Gliwice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
68 | Gorywoda Michał | Rybnik | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
69 | Gołka Piotr | Wrocław | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
70 | Grabara Adam | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
71 | Grabara Krzysztof | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
72 | Griman Joanna | Rybnik | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Mojżysz Team/ERIGO | |
73 | GRONDYS ANDRZEJ GRONDYS | ŻERNICA | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilchowice | |
74 | Grygierek Jarosław | Bielsko-Biała | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
75 | Grygierek Jarosław | Gliwice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
76 | Gryszka Paweł | Chorzów | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Augusteam | |
77 | Grzelec Jacek | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
78 | Grzymała Jan | Pilchowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilchowice | |
79 | Grzywocz Daniel | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
80 | Gumułka Joanna | Piekary Śląskie | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Lecymy Durś | |
81 | Halszka Joanna | syrynia | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
82 | Hasinski Arkadiusz Hasinski | Rybnik | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
83 | Hewig Marek | Nowe Chechło | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ING | |
84 | Hobzda Piotr | Bytom | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | #MYJUŻSWOJEZROBILI | |
85 | Hornik Jarek | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
86 | Hornik Jarek | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
87 | Hołyńska-Urbasik Karolina | Rydułtowy | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | RUN Rydultowy | |
88 | Iwaniuk Paweł | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Augusteam | |
89 | Iwaszkowski Dawid | Knurow | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Team Redyna | |
90 | Jamróz Alex | Katowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
91 | Janda Sebastian | Bielsko-Biała | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
92 | Jasicki Krzysztof | Tychy | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | RUNHOGS Tychy | |
93 | Jasinska Klaudia | Bytom | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
94 | Jasiński Krzysztof | Bojszowy Nowe | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Runaways | |
95 | Jaśkiewicz Sławomir | Mysłowice | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
96 | Jastrzębska Jolanta Jastrzębska | Orzesze | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | Orzesze Zgoń | |
97 | JASTRZEMBSKI JAKUB | ŻORY 44-240 | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
98 | Jaworek Adam | Wodzisław Śląski | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
99 | Jeruszka Paweł | Częstochowa | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów | ||
100 | Jesionowski Marcin | Warszawa | Polska | PKO Korona Śląskich Półmaratonów |
Wyświetleń: 13080