Bieg 8km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Chylewska-Mucha Aleksandra Dębnica Kaszubska Polska Bieg 8km opłacono BM
2 Sadowska Justyna Manowo Polska Bieg 8km
3 Siejak Piotr Koszalin Polska Bieg 8km
4 Dwulit Dariusz Miastko Polska Bieg 8km MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko opłacono BM
5 Rudnik Krzysztof Słupsk Polska Bieg 8km opłacono BM
6 Pluto-Prondziński Adam Miastko Polska Bieg 8km OresTeam opłacono BM
7 Ułanowski Jarosław Bobolice Polska Bieg 8km KW Żararaka opłacono BM
8 Wróblewski Bartosz Bobolice Polska Bieg 8km KW Żararaka opłacono BM
9 Grzybowski Jarek Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
10 Chmielewski Tomasz Barwice Polska Bieg 8km Iron Team Barwice opłacono BM
11 Cywińska Agnieszka Miastko Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
12 GUZOWSKI DARIUSZ Cetyń Polska Bieg 8km Talex Borzytuchom opłacono BM
13 Konkel Agnieszka Koszalin Polska Bieg 8km
14 Siódmiak Igor Szczecinek Polska Bieg 8km 7PRO SIÓDMIAK TEAM
15 Bigus Ewelina MIASTKO Polska Bieg 8km
16 Gajlewicz Dominik Miastko Polska Bieg 8km MTS HAMER
17 Kryczka Stanisław Miastko Polska Bieg 8km Mts Hamer Miastko opłacono BM
18 Trzebiatowski Sławek Trzebiatkowa Polska Bieg 8km opłacono BM
19 Lesyk Rafał Parsęcko Polska Bieg 8km 7PRO SIÓDMIAK TEAM
20 Dąbrowska Katarzyna Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
21 Mazur Tomasz Szczecinek Polska Bieg 8km I LO Szczecinek opłacono BM
22 Grzystek Magdalena Sitno Polska Bieg 8km opłacono BM
23 KARPOVA ALONA Ukraina, Kremenchuk Ukraina Bieg 8km KremenStyle opłacono BM
24 Safronova Tetiana Ukraina, Kremenchuk Ukraina Bieg 8km Steel Runners opłacono BM
25 Nejman Jerzy Koszalin Polska Bieg 8km opłacono BM
26 Stankowiak Magdalena Miastko Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
27 PISKÓRZ JUSTYNA ROSNOWO Polska Bieg 8km opłacono BM
28 Lasak Konrad Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
29 Waleński Michał Skibienko Polska Bieg 8km SDROG Koszalin www.koparkakoszalin.pl opłacono BM
30 Słupczewski Krzysztof Sianów Polska Bieg 8km SDROG Koszalin www.koparkakoszalin.pl opłacono BM
31 Szyc Krystyna Miastko Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
32 Kiełtyka Grzegorz Kusowo Polska Bieg 8km opłacono BM
33 Grzejda Karolina Miastko Polska Bieg 8km
34 Bałakari Temur Szczecinek Polska Bieg 8km Pentathlon Szczecinek
35 Szymański Mateusz Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
36 Raddatz Alicja Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
37 Ciżmowska Barbara Kępice Polska Bieg 8km MTS HAMER Miastko opłacono BM
38 Kokolska Sandra Szczecinek Polska Bieg 8km opłacono BM
39 Cybulski Robert MIASTKO Polska Bieg 8km MTS HAMER opłacono BM
40 Kmiecik Joanna Starkowo Polska Bieg 8km opłacono BM
41 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie Polska Bieg 8km opłacono BM
42 Kurzawińska-Jabłońska Kasia Czarne Polska Bieg 8km Czarne Biega opłacono BM
43 Maciejewski Mariusz Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
44 Suproń Izabela Biały Bór Polska Bieg 8km opłacono BM
45 Suchanowska Anna Lotyń Polska Bieg 8km Respect lotyń opłacono BM
46 Godula Bożena Łeba Polska Bieg 8km opłacono BM
47 Kaszubowski Paweł Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
48 Kaszubowska Martyna Miastko Polska Bieg 8km opłacono BM
49 Sobierajski Krzysztof Miastko Polska Bieg 8km Teen Challenge
50 Mrugalski Stanisław Miastko Polska Bieg 8km
51 LAMORSKA Wiesława MIASTKO Polska Bieg 8km
52 SALEWSKI JAN GDYNIA Polska Bieg 8km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME


Wyświetleń: 4612

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ