Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7PRO SIÓDMIAK TEAM | |||||||||
1 | Siódmiak Igor | Szczecinek | Bieg 8km | 7PRO SIÓDMIAK TEAM | |||||
2 | Lesyk Rafał | Parsęcko | Bieg 8km | 7PRO SIÓDMIAK TEAM | |||||
Czarne Biega | |||||||||
3 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Bieg 8km | Czarne Biega | opłacono BM | ||||
I LO Szczecinek | |||||||||
4 | Mazur Tomasz | Szczecinek | Bieg 8km | I LO Szczecinek | opłacono BM | ||||
Iron Team Barwice | |||||||||
5 | Chmielewski Tomasz | Barwice | Bieg 8km | Iron Team Barwice | opłacono BM | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
6 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 8km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||
KW Żararaka | |||||||||
7 | Ułanowski Jarosław | Bobolice | Bieg 8km | KW Żararaka | opłacono BM | ||||
8 | Wróblewski Bartosz | Bobolice | Bieg 8km | KW Żararaka | opłacono BM | ||||
KremenStyle | |||||||||
9 | KARPOVA ALONA | Ukraina, Kremenchuk | Bieg 8km | KremenStyle | opłacono BM | ||||
MTS HAMER | |||||||||
10 | Gajlewicz Dominik | Miastko | Bieg 8km | MTS HAMER | |||||
11 | Cybulski Robert | MIASTKO | Bieg 8km | MTS HAMER | opłacono BM | ||||
MTS HAMER Miastko | |||||||||
12 | Cywińska Agnieszka | Miastko | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM | ||||
13 | Stankowiak Magdalena | Miastko | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM | ||||
14 | Szyc Krystyna | Miastko | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM | ||||
15 | Ciżmowska Barbara | Kępice | Bieg 8km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM | ||||
MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko | |||||||||
16 | Dwulit Dariusz | Miastko | Bieg 8km | MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko | opłacono BM | ||||
Mts Hamer Miastko | |||||||||
17 | Kryczka Stanisław | Miastko | Bieg 8km | Mts Hamer Miastko | opłacono BM | ||||
OresTeam | |||||||||
18 | Pluto-Prondziński Adam | Miastko | Bieg 8km | OresTeam | opłacono BM | ||||
Pentathlon Szczecinek | |||||||||
19 | Bałakari Temur | Szczecinek | Bieg 8km | Pentathlon Szczecinek | |||||
Respect lotyń | |||||||||
20 | Suchanowska Anna | Lotyń | Bieg 8km | Respect lotyń | opłacono BM | ||||
SDROG Koszalin www.koparkakoszalin.pl | |||||||||
21 | Waleński Michał | Skibienko | Bieg 8km | SDROG Koszalin www.koparkakoszalin.pl | opłacono BM | ||||
22 | Słupczewski Krzysztof | Sianów | Bieg 8km | SDROG Koszalin www.koparkakoszalin.pl | opłacono BM | ||||
Steel Runners | |||||||||
23 | Safronova Tetiana | Ukraina, Kremenchuk | Bieg 8km | Steel Runners | opłacono BM | ||||
Talex Borzytuchom | |||||||||
24 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Bieg 8km | Talex Borzytuchom | opłacono BM | ||||
Teen Challenge | |||||||||
25 | Sobierajski Krzysztof | Miastko | Bieg 8km | Teen Challenge | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
26 | Chylewska-Mucha Aleksandra | Dębnica Kaszubska | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
27 | Sadowska Justyna | Manowo | Bieg 8km | ||||||
28 | Siejak Piotr | Koszalin | Bieg 8km | ||||||
29 | Rudnik Krzysztof | Słupsk | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
30 | Grzybowski Jarek | Miastko | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
31 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Bieg 8km | ||||||
32 | Bigus Ewelina | MIASTKO | Bieg 8km | ||||||
33 | Trzebiatowski Sławek | Trzebiatkowa | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
34 | Dąbrowska Katarzyna | Szczecinek | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
35 | Grzystek Magdalena | Sitno | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
36 | Nejman Jerzy | Koszalin | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
37 | PISKÓRZ JUSTYNA | ROSNOWO | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
38 | Lasak Konrad | Szczecinek | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
39 | Kiełtyka Grzegorz | Kusowo | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
40 | Grzejda Karolina | Miastko | Bieg 8km | ||||||
41 | Szymański Mateusz | Miastko | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
42 | Raddatz Alicja | Szczecinek | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
43 | Kokolska Sandra | Szczecinek | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
44 | Kmiecik Joanna | Starkowo | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
45 | Elendt Tomasz Elendt | Tuchomie | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
46 | Maciejewski Mariusz | Miastko | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
47 | Suproń Izabela | Biały Bór | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
48 | Godula Bożena | Łeba | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
49 | Kaszubowski Paweł | Miastko | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
50 | Kaszubowska Martyna | Miastko | Bieg 8km | opłacono BM | |||||
51 | Mrugalski Stanisław | Miastko | Bieg 8km | ||||||
52 | LAMORSKA Wiesława | MIASTKO | Bieg 8km |
Wyświetleń: 6345