Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mroczek Robert | Rumia | Polska | Bieg 10km | parkrun Rumia | opłacono BM |
2 | Czapiewskie Przemysław | Kopytkowo | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
3 | LABON MAGDALENA | Koteże | Polska | Bieg 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM |
4 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg 10km | KS GP "SPRINT" KULICE | opłacono BM |
5 | Glaza Henryk | Osieczna | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
6 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Polska | Bieg 10km | Kujawscy Runners | opłacono BM |
7 | Orzoł Kamil | Gdynia | Polska | Bieg 10km | Party Animals Gdynia | opłacono BM |
8 | Detko Gabriela | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | ||
9 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
10 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
11 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
12 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | Biegam czystą przyjemnością | |
13 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg 10km | Niezrzeszony | opłacono BM |
14 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | Bieg 10km | Morsy Zblewo | |
15 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
16 | Mroczek Sylwia | Rumia | Polska | Bieg 10km | parkrun Rumia | opłacono BM |
17 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
18 | Chwalisz Sabina | Rumia | Polska | Bieg 10km | parkrun Rumia | opłacono BM |
19 | Chwalisz Leszek | Rumia | Polska | Bieg 10km | parkrun Rumia | opłacono BM |
20 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg 10km | ||
21 | Truszczyńska Joanna Truszczyńska | Gdynia | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
22 | Gumienny Maciej | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
23 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | Bieg 10km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
24 | Pior Karolina | Skórcz | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
25 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
26 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | Bieg 10km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono BM |
27 | Czapiewska Iga | Pelplin | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
28 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg 10km | Atlas Running Team | |
29 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
30 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
31 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg 10km | KS GP "SPRINT" KULICE | opłacono BM |
32 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
33 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
34 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
35 | Jędrzejewski Marcin | Radogoszcz | Polska | Bieg 10km | Heuel Logistics | |
36 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
37 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg 10km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono BM |
38 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
39 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | Bieg 10km | Trzy Korony | |
40 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
41 | Richert Piotr | Przodkowo | Polska | Bieg 10km | Przodkowski Tean | opłacono BM |
42 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | Polska | Bieg 10km | Biegam bo lubię Pelplin | |
43 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Polska | Bieg 10km | Tri Starogard Gdański | opłacono BM |
44 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg 10km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono BM |
45 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
46 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg 10km | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM |
47 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM |
48 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
49 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | Bieg 10km | ||
50 | Rogocki Jarosław | Tczew | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
51 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
52 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
53 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
54 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
55 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono BM |
56 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
57 | Derdowski Szymon | Szteklin | Polska | Bieg 10km | K.R.E. | opłacono BM |
58 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
59 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM |
60 | Łada Marcin | Żukowo | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
61 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM |
62 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg 10km | opłacono BM | |
63 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg 10km | opłacono BM |
Wyświetleń: 4475