Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rosak Marcin | Zielona Góra | Polska | 5 km Nordic Walking | KS trenujenordicwalking.pl | opłacono on-line |
2 | MIŁADOWSKA PATRYCJA | TRZCIANKA | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
3 | Bartosz Agata | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Barlinku | opłacono on-line |
4 | Bartosz Karolina | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking - mieszkaniec Barlinka | opłacono on-line | |
5 | Maślanka Iwona | Śmigiel | Polska | 5 km Nordic Walking | Marsz po Zdrowie | opłacono on-line |
6 | Abramowicz Małgorzata | Szczecin | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |
7 | Szczepaniak Marcel | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP4 Barlinek | opłacono on-line |
8 | Szczepaniak Rafał | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking - mieszkaniec Barlinka | opłacono on-line | |
9 | Buczek Agnieszka | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking - mieszkaniec Barlinka | SP1 Barlinek | |
10 | Kudrewicz Kajetan | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
11 | Czerniawski Marcel | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
12 | Janicka Maja | Barlinek | Pakistan | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
13 | Robak Adrian | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
14 | Gilewicz Maksymilian | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
15 | Rutkowski Patryk | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
16 | Szyszka Helena | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
17 | Masternak Nullah | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
18 | Makocki Antoni | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
19 | Jaworska Karolina | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
20 | Dopierała Gabriela | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
21 | Czerniejewski Hubert | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
22 | Chorążyczewska Natalia | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
23 | Bobińska Natalia | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
24 | Bartoszewicz Paulina | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |
25 | Szamotulski Henryk | Trzebiatów | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
26 | Kissel Jolanta | trzcianka | Polska | 10 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
27 | Dec Klaudia | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Barlinek to mnie rusza | opłacono on-line |
28 | Martyna Ewa | Świnoujście | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
29 | Dec Daria | Barlinek | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Barlinek to mnie rusza | opłacono on-line |
30 | Gendera Krzysztof | Poznań | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
31 | Gendera Ewa | Poznań | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
32 | Dziudzia Marcin | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
33 | Wosek Krystian | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
34 | Adamski Łukasz | Trzcianka | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
35 | Strabel Elżbieta | Śrem | Polska | 5 km Nordic Walking | #śremchodzi | opłacono on-line |
36 | Strabel Wojciech | Śrem | Polska | 5 km Nordic Walking | #śremchodzi | opłacono on-line |
37 | Piechocki Karol | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
38 | Ludwiczak Lena | Szczecin | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
39 | Góral Andrzej | Bydgoszcz | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Solid Security Bydgoszcz | opłacono on-line |
40 | Bolewicz Antoni | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | FILAR | opłacono |
41 | Kot Mateusz | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
42 | Wagner Łukasz | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
43 | Granos Ewa | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
44 | Laskowski Dariusz | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
45 | Wolański Marcin | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
46 | Chilla Maciej | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
47 | Bolewicz Urszula | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking | FILAR | opłacono |
48 | Kraus Karolina | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
49 | Kobylarz Mariusz | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
50 | Dobiesz Łukasz | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
51 | Myszyńska Anna | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
52 | Walter Monika | Drawsko Pomorskie | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | opłacono |
53 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | Polska | 5 km Nordic Walking | KS NW BEŁCHATÓW | opłacono on-line |
54 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | Polska | 10 km Nordic Walking | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line |
55 | Zawadziński Robert | Bielawy | Polska | 10 km Nordic Walking | PARTYZANCI KONIN | opłacono on-line |
56 | Watarski Mariusz | Łódź | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹ | |
57 | Cierach Ryszard | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
58 | `Cierach Barbara | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
59 | Lewandowska Sylwia | Myślibórz | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
60 | DOROŻKO dariusz | gorzów wlkp. | Polska | 10 km Nordic Walking | wataha | opłacono on-line |
61 | Marczak Tomasz | Aleksandria I | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
62 | Sypniewski Szymon | Konin | Polska | 10 km Nordic Walking | PARTYZANCI KONIN | opłacono on-line |
63 | Urbaniak Anna | Trzcianka | Polska | 10 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
64 | Łaszcz Wojciech | Pila | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
65 | Łaszcz Ewa | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
66 | Bohdziun Agnieszka | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
67 | Miernik Dariusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
68 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | 10 km Nordic Walking | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line |
69 | Kaliszan Anna | Szczecin | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
70 | Matwiejczuk Patrycja Matwiejczuk | Szczecin | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
71 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | daj radość niepelnosprawnym | opłacono on-line |
72 | Rusinowicz Andrzej | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
73 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
74 | Łowkis Jadwiga | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
75 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | 10 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
76 | Kurzawiński Marcin | Węglew-Kolonia | Polska | 5 km Nordic Walking | PARTYZANCI KONIN | opłacono on-line |
77 | Siwik Aldona | Ostrów Wielkopolski | Polska | 5 km Nordic Walking | Trzej królowie | opłacono on-line |
78 | Król Maciej | Ludwików | Polska | 10 km Nordic Walking | Trzej królowie | opłacono on-line |
79 | Jany Katarzyna | Czarnków | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | |
80 | Nerc Dorota | RUMIA | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
81 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | 5 km Nordic Walking | Grodzki Team | opłacono on-line |
82 | Jajdelska Anna Jajdelska | Jenin | Polska | 5 km Nordic Walking | Wataha Bogdaniec | opłacono on-line |
83 | Król Iwona | Ludwików | Polska | 5 km Nordic Walking | Trzej królowie | opłacono on-line |
84 | Schayer Lidia | Chwalęcice | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
85 | Kacperski Jarosław | Radgoszcz | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
86 | Migdalczyk Jarosław | Gorzów Wlkp. | Polska | 5 km Nordic Walking | Wataha Bogdaniec | opłacono on-line |
87 | Wilamowski Michał | Oborniki Śląskie | Polska | 5 km Nordic Walking | OBORYGENI | opłacono on-line |
88 | Malicki Hubert | Poznań | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
89 | JAJDELSKA MAGDALENA | Bogdaniec | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
90 | Sowa Andrzej | Lubin | Polska | 5 km Nordic Walking | parkrun Lubin | |
91 | Michalak Justyna | Szamocin | Polska | 5 km Nordic Walking | Kijomaniacy Chodzież | |
92 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Polska | 5 km Nordic Walking | OBORYGENI | opłacono on-line |
93 | Wojtowicz Katarzyna | Gorzów Wlkp. | Polska | 5 km Nordic Walking | Wataha | opłacono on-line |
94 | Sienkiewicz Beata | Jenin | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
95 | Urbanowicz Magdalena Urbanowicz | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
96 | Sznigir Grażyna | Jenin | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
97 | Zacharska Barbara | Trzcianka | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
98 | Zacharski Jerzy | Trzcianka | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
99 | Kowalak Robert | Kostrzyn | Polska | 5 km Nordic Walking | Marsz po Zdrowie | opłacono on-line |
100 | Walczak Maja | Szczecin | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14171