Mistrzostwa Europejskiej Stolicy Nordic Walking - Korona Północy

10 km 5 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start 5 km (1) 5 km (2) Czas netto Kartki/kary
1 170 SMARSZCZ WIESŁAW M 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY M 60-69 10 km 00:00:10.39 00:33:28.52 00:33:52.72 01:07:21.24
2 171 SYPNIEWSKI SZYMON M 2 KONIN PARTYZANCI KONIN M 40-49 10 km 00:00:06.78 00:33:33.23 00:33:50.85 01:07:24.08 zielona kartka
3 176 OLESZCZUK TERESA K 1 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA K 50-59 10 km 00:00:28.53 00:33:29.43 00:36:17.78 01:09:47.21 + 1 min
4 173 WOŁK BEATA K 2 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA K 40-49 10 km 00:00:17.95 00:35:43.59 00:36:20.45 01:12:04.04 zielona kartka
5 151 CZEKAJŁO FRANCISZEK M 3 DREZDENKO AGROTURLOT M 70+ 10 km 00:00:11.90 00:35:19.31 00:36:46.74 01:12:06.05
6 167 PŁACZEK FILIP M 4 BARLINEK M 16-39 1 10 km 00:00:02.47 00:35:11.33 00:37:04.94 01:12:16.27 ostrzeżenie
7 169 RUNOWSKI JAROSŁAW RUNOWSKI M 5 DREZDENKO M 50-59 1 10 km 00:00:06.37 00:35:19.39 00:37:07.55 01:12:26.94 ostrzeżenie
8 172 URBANIAK ANNA K 3 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA K 40-49 10 km 00:00:18.30 00:35:59.47 00:36:28.17 01:12:27.64 ostrzeżenie
9 156 GENDERA EWA K 4 POZNAŃ K 40-49 1 10 km 00:00:22.79 00:36:12.90 00:37:30.93 01:13:43.83 ostrzeżenie
10 154 DREWNOWSKA BARBARA K 5 TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA K 50-59 1 10 km 00:00:28.76 00:37:04.35 00:37:18.45 01:14:22.80 2 pkt do ziel
11 153 DOROŻKO DARIUSZ M 6 GORZÓW WLKP. WATAHA M 40-49 1 10 km 00:00:10.25 00:37:39.47 00:37:26.31 01:15:05.78 ostrzeżenie
12 157 GENDERA KRZYSZTOF M 7 POZNAŃ M 40-49 2 10 km 00:00:06.93 00:37:09.54 00:38:52.59 01:16:02.13 ostrzeżenie
13 163 PANASIUK BEATA K 6 SZCZECIN K 40-49 2 10 km 00:00:17.93 00:38:08.24 00:38:18.13 01:16:26.37
14 165 PAWLIK DANUTA K 7 SZCZECIN K 50-59 2 10 km 00:00:22.89 00:38:06.06 00:39:00.17 01:17:06.23
15 164 PANASIUK TOMASZ M 8 SZCZECIN CKS-ORKA SZCZECIN M 40-49 3 10 km 00:00:02.95 00:39:09.40 00:38:57.83 01:18:07.23
16 174 ZAWADZIŃSKI ROBERT M 9 BIELAWY PARTYZANCI KONIN M 50-59 2 10 km 00:00:02.96 00:38:28.72 00:40:24.56 01:18:53.28
17 168 RUNOWSKA DOROTA K 8 DREZDENKO K 50-59 3 10 km 00:00:28.97 00:39:10.32 00:39:52.94 01:19:03.26
18 175 LEWIN EYAL M 10 MEVASSERET ZION M 60-69 1 10 km 00:00:10.52 00:38:42.87 00:40:39.64 01:19:22.51
19 160 KISSEL JOLANTA K 9 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA K 60-69 1 10 km 00:00:36.66 00:40:54.71 00:42:54.53 01:23:49.24
20 159 GOŁCZYŃSKA EWA K 10 SZCZECIN WIOSŁO K 50-59 4 10 km 00:02:40.49 00:40:06.34 00:44:16.28 01:24:22.62 ostrzeżenie
21 158 GOLUS ULA K 11 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN K 60-69 2 10 km 00:00:36.68 00:41:44.70 00:45:42.08 01:27:26.78
22 152 DOBROWOLSKA DOROTA DOBROWOLSKA K 12 SZCZECIN NORDIC WALKING SZCZECIN - NORDIKOWCY.PL K 50-59 5 10 km 00:00:33.52 00:42:24.55 00:45:04.79 01:27:29.34
23 166 PIECZYŃSKA MAGDALENA K 13 GRYFINO AKTYWNE GRYFINO K 40-49 3 10 km 00:00:22.76 00:47:32.31 00:48:16.93 01:35:49.24
24 155 DUNOWSKA SYLWIA K 14 ŻELEWO K 50-59 6 10 km 00:00:33.91 00:49:10.96


5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start Czas netto Kartki/kary
1 50 ROSAK MARCIN M 1 ZIELONA GÓRA KS TRENUJENORDICWALKING.PL M 40-49 5 km 00:03:16.25 00:27:58.50 zielona kartka
2 37 MARCZAK TOMASZ M 2 ALEKSANDRIA I M 14-29 5 km 00:03:11.86 00:28:37.98
3 61 SZAMOTULSKI HENRYK M 3 TRZEBIATÓW EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN M 40-49 5 km 00:03:13.38 00:28:49.85
4 20 KOWALAK ROBERT M 4 KOSTRZYN MARSZ PO ZDROWIE M 30-39 1 5 km 00:03:10.50 00:29:49.07 ostrzeżenie
5 31 LUDWICZAK DARIUSZ M 5 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN M 50-59 1 5 km 00:03:21.22 00:29:49.74
6 29 LIPIŃSKI KAROL M 6 SZCZECIN KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN M 40-49 1 5 km 00:03:20.34 00:30:01.86
7 12 GRODZKI IRENEUSZ M 7 GORZÓW WLKP. GRODZKI TEAM M 50-59 2 5 km 00:03:20.75 00:30:02.15
8 26 KURZAWIŃSKI MARCIN M 8 WĘGLEW-KOLONIA PARTYZANCI KONIN M 40-49 2 5 km 00:03:16.23 00:30:06.53
9 58 STANISŁAWSKI JAN M 9 POZNAN NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND M 60-69 1 5 km 00:03:25.67 00:31:51.02
10 30 LUDWICZAK ANDŻELIKA K 1 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN K 40-49 5 km 00:05:43.22 00:31:53.84 1 pkt do ziel
11 49 PIETRAKOWSKI MARCIN M 10 JENIN M 40-49 5 km 00:03:26.01 00:32:05.04
12 40 MAŚLANKA IWONA K 2 ŚMIGIEL MARSZ PO ZDROWIE K 50-59 5 km 00:06:04.05 00:32:18.29
13 90 SKRZYPCZAK PATRYK M 11 TRZCINEK M 30-39 2 5 km 00:03:15.14 00:32:31.69 zielona kartka
14 73 ZACHARSKI JERZY M 12 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA M 60-69 2 5 km 00:03:29.84 00:32:31.93
15 22 KRAWĘTEK AGNIESZKA K 3 BEŁCHATÓW KS NW BEŁCHATÓW K 50-59 1 5 km 00:06:08.17 00:32:33.10 1 pkt do ziel
16 60 STRABEL WOJCIECH M 13 ŚREM #ŚREMCHODZI M 60-69 3 5 km 00:03:30.17 00:32:34.58
17 34 MALICKI HUBERT M 14 POZNAŃ M 40-49 3 5 km 00:03:08.69 00:32:55.14
18 66 SZYMSKA MAŁGORZATA K 4 SZCZECIN LUKI TEAM POLSKA K 40-49 1 5 km 00:05:34.54 00:32:56.94
19 67 TERPIŁOWSKA HALINA TERPIŁOWSKA K 5 GORZÓW WLKP. K 60-69 1 5 km 00:06:30.90 00:33:27.10
20 47 PIECHOCKI KAROL M 15 GORZÓW WIELKOPOLSKI M 30-39 3 5 km 00:03:13.70 00:34:19.25 + 30 sek
21 206 GÓRAL ANDRZEJ M 16 BYDGOSZCZ SOLID SECURITY BYDGOSZCZ M npsr 1 5 km 00:07:34.24 00:34:47.88
22 218 WAGNER ŁUKASZ M 17 DRAWSKO POMORSKIE FILAR M npsr 2 5 km 00:07:33.98 00:35:15.81
23 21 KRAWCZYK DOROTA K 6 PIŁA K 60-69 2 5 km 00:06:23.83 00:35:56.48
24 51 RUSINOWICZ ANDRZEJ M 18 PIŁA M 75+ 1 5 km 00:05:20.61 00:36:01.51
25 59 STRABEL ELŻBIETA K 7 ŚREM #ŚREMCHODZI K 60-69 3 5 km 00:06:28.02 00:36:16.37
26 6 BIESZKE PAWEŁ M 19 WOJCIESZYCE M 50-59 3 5 km 00:03:35.46 00:36:26.52
27 48 PIELASA JOANNA K 8 JANCZEWO K 40-49 2 5 km 00:05:34.97 00:36:27.46
28 208 KACPERSKI JAROSŁAW M 20 RADGOSZCZ M npsr 3 5 km 00:07:42.06 00:36:56.68
29 63 SZCZEPANIAK MARCEL M 21 BARLINEK SP4 BARLINEK M 0-13 1 5 km 00:07:04.23 00:36:57.38
30 52 RUTKOWSKA DOROTA K 9 WOŁCZKOWO KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN K 50-59 2 5 km 00:06:15.62 00:37:00.21
31 64 SZCZEPANIAK RAFAŁ M 22 BARLINEK M 40-49 4 5 km 00:03:38.78 00:37:10.66
32 42 MIERNIK DARIUSZ M 23 GORZÓW WIELKOPOLSKI M 60-69 4 5 km 00:03:35.88 00:37:11.77 ostrzeżenie
33 33 ŁOPIŃSKI ALEKSY M 24 PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPELNOSPRAWNYM M 70-74 1 5 km 00:05:21.01 00:37:46.10
34 216 PIETRZYK ANNA K 10 KALISZ POMORSKI KLUB OLIMPIJCZYKA IM IREWNY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU K npsr 1 5 km 00:07:34.34 00:37:48.78
35 44 MIŁADOWSKA PATRYCJA K 11 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA K 30-39 1 5 km 00:05:34.48 00:38:17.22
36 214 ŁASZCZ WOJCIECH M 25 PILA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA M npsr 4 5 km 00:07:31.21 00:38:33.50
37 43 MIGDALCZYK JAROSŁAW M 26 GORZÓW WLKP. WATAHA BOGDANIEC M 50-59 4 5 km 00:03:26.07 00:38:37.10
38 38 MARTYNA EWA K 12 ŚWINOUJŚCIE K 60-69 4 5 km 00:06:31.05 00:38:38.92
39 28 LEWANDOWSKA SYLWIA K 13 MYŚLIBÓRZ K 40-49 3 5 km 00:05:58.44 00:38:44.29 ostrzeżenie
40 32 LUDWICZAK LENA K 14 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN K 14-29 1 5 km 00:07:31.02 00:38:51.45
41 3 BARANOWSKA BEATA K 15 JANCZEWO K 50-59 3 5 km 00:06:21.27 00:39:04.98 ostrzeżenie
42 15 JAJDELSKA MAGDALENA K 16 BOGDANIEC K 30-39 2 5 km 00:05:39.37 00:39:12.41
43 72 ZACHARSKA BARBARA K 17 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA K 50-59 4 5 km 00:06:15.57 00:39:23.15
44 219 WALTER MONIKA K 18 DRAWSKO POMORSKIE FILAR K npsr 2 5 km 00:07:32.42 00:39:26.09
45 46 NERC DOROTA K 19 RUMIA K 60-69 5 5 km 00:06:27.86 00:40:02.33
46 217 SZEWCZUK MAŁGORZATA SZEWCZUK K 20 BEZRZECZE KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN K npsr 3 5 km 00:07:38.02 00:40:03.53
47 11 DEC KLAUDIA K 21 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA K 0-13 1 5 km 00:07:04.97 00:40:07.98
48 2 ADAMSKI ŁUKASZ M 27 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA M 30-39 4 5 km 00:03:09.22 00:40:14.39
49 204 DOBIESZ ŁUKASZ M 28 DRAWSKO POMORSKIE FILAR M npsr 5 5 km 00:07:42.09 00:40:14.45
50 7 BOHDZIUN AGNIESZKA K 22 GORZÓW WIELKOPOLSKI K 40-49 4 5 km 00:06:08.26 00:40:27.16
51 79 CZERNIEJEWSKI HUBERT M 29 BARLINEK SP1 BARLINEK M 0-13 2 5 km 00:07:08.87 00:40:27.83
52 10 DEC DARIA K 23 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA K 0-13 2 5 km 00:07:04.78 00:40:32.31
53 92 LINHARD BOŻENA K 24 SIERAKOWO K 60-69 6 5 km 00:07:55.36 00:40:32.46
54 80 DOPIERAŁA GABRIELA K 25 BARLINEK SP1 BARLINEK K 0-13 3 5 km 00:07:11.38 00:40:34.04
55 18 KALISZAN ANNA K 26 SZCZECIN K 40-49 5 5 km 00:07:52.95 00:40:35.74
56 27 LATUSKA KATARZYNA K 27 GORZÓW WLKP K 50-59 5 5 km 00:06:19.77 00:40:46.06 ostrzeżenie
57 201 CHILLA MACIEJ M 30 DRAWSKO POMORSKIE FILAR M npsr 6 5 km 00:07:39.69 00:40:49.50
58 87 ROBAK ADRIAN M 31 BARLINEK SP1 BARLINEK M 0-13 3 5 km 00:07:24.36 00:41:00.51 ostrzeżenie
59 84 KUDREWICZ KAJETAN M 32 BARLINEK SP1 BARLINEK M 0-13 4 5 km 00:07:21.10 00:41:05.70
60 36 MAŁECKI BOLESŁAW M 33 SZCZECIN M 40-49 5 5 km 00:03:36.07 00:41:16.25
61 1 ELŻBIETA JAWOREK-KLATTA K 28 GORZÓW WIELKOPOLSKI K 50-59 6 5 km 00:06:23.80 00:41:30.64
62 56 SIENKIEWICZ BEATA K 29 JENIN K 50-59 7 5 km 00:06:15.99 00:41:48.94
63 68 URBANOWICZ MAGDALENA URBANOWICZ K 30 GORZÓW WIELKOPOLSKI K 30-39 3 5 km 00:05:39.18 00:41:56.62
64 16 JAKUBOWSKA SYLWIA K 31 SANTOK K 40-49 6 5 km 00:05:43.48 00:42:13.51
65 88 RUTKOWSKI PATRYK M 34 BARLINEK SP1 BARLINEK M 0-13 5 5 km 00:07:24.29 00:42:26.72 ostrzeżenie
66 89 SZYSZKA HELENA K 32 BARLINEK SP1 BARLINEK K 0-13 4 5 km 00:07:09.01 00:42:41.08
67 17 JASTRZĘBSKA ŻANETA K 33 BARLINEK K 40-49 7 5 km 00:06:04.59 00:43:14.01
68 25 KUNECKA ELŻBIETA K 34 BARLINEK K 40-49 8 5 km 00:06:04.26 00:43:15.40
69 81 GILEWICZ MAKSYMILIAN M 35 BARLINEK SP1 BARLINEK M 0-13 6 5 km 00:07:21.52 00:43:37.10
70 19 KOSTKIEWICZ IWONA K 35 STARGARD K 40-49 9 5 km 00:05:58.51 00:43:38.95
71 45 MIZERA MONIKA K 36 GORZÓW WIELKOPOLSKI K 40-49 10 5 km 00:06:08.27 00:43:45.89
72 205 DZIUDZIA MARCIN M 36 DRAWSKO POMORSKIE FILAR M npsr 7 5 km 00:07:49.13 00:43:53.08
73 210 KOT MATEUSZ M 37 DRAWSKO POMORSKIE FILAR M npsr 8 5 km 00:07:42.11 00:43:59.18
74 69 WALCZAK MAJA K 37 SZCZECIN KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN K 0-13 5 5 km 00:07:27.61 00:44:01.34
75 220 WOLAŃSKI MARCIN M 38 DRAWSKO POMORSKIE FILAR M npsr 9 5 km 00:07:37.99 00:44:03.08
76 54 SCHAYER LIDIA K 38 CHWALĘCICE K 40-49 11 5 km 00:06:12.28 00:44:07.24
77 83 JAWORSKA KAROLINA K 39 BARLINEK SP1 BARLINEK K 0-13 6 5 km 00:07:15.47 00:44:13.78
78 77 CHORĄŻYCZEWSKA NATALIA K 40 BARLINEK SP1 BARLINEK K 0-13 7 5 km 00:07:15.34 00:44:48.38
79 75 BOBIŃSKA NATALIA K 41 BARLINEK SP1 BARLINEK K 0-13 8 5 km 00:07:12.31 00:44:50.08
80 86 MASTERNAK NULLAH M 39 BARLINEK SP1 BARLINEK M 0-13 7 5 km 00:07:11.66 00:44:53.95
81 65 SZNIGIR GRAŻYNA K 42 JENIN K 40-49 12 5 km 00:06:12.57 00:45:19.57
82 14 JAJDELSKA ANNA JAJDELSKA K 43 JENIN WATAHA BOGDANIEC K 40-49 13 5 km 00:06:12.40 00:45:20.05
83 62 SZCZEPANIAK JOANNA K 44 GORZÓW WLKP. K 50-59 8 5 km 00:06:24.12 00:45:26.33
84 5 BARTOSZ KAROLINA K 45 BARLINEK K 40-49 14 5 km 00:05:43.41 00:45:41.19
85 24 KULCZYCKI JAN M 40 GDAŃSK M 70-74 2 5 km 00:03:30.80 00:46:21.04
86 41 MATWIEJCZUK PATRYCJA MATWIEJCZUK K 46 SZCZECIN K 30-39 4 5 km 00:05:39.09 00:46:29.72
87 39 MARZYŃSKA MARIKA K 47 GORZÓW WLKP K 30-39 5 5 km 00:06:31.53 00:47:51.74
88 55 SIEG-SZYMAŃSKA AGNIESZKA K 48 GORZÓW WLKP.; OBROŃCÓW POKOJU 51/8 K 50-59 9 5 km 00:06:20.46 00:47:57.31
89 91 ŁOWKIS JADWIGA K 49 GORZÓW WIELKOPOLSKI K 60-69 7 5 km 00:06:27.91 00:48:04.31
90 85 MAKOCKI ANTONI M 41 BARLINEK SP1 BARLINEK M 0-13 8 5 km 00:07:09.38 00:48:24.69
91 8 BOLEWICZ ANTONI M 42 DRAWSKO POMORSKIE FILAR M 0-13 9 5 km 00:07:45.08 00:49:00.81
92 9 BOLEWICZ URSZULA K 50 DRAWSKO POMORSKIE FILAR K 40-49 15 5 km 00:07:45.38 00:49:01.62
93 4 BARTOSZ AGATA K 51 BARLINEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W BARLINKU K 0-13 9 5 km 00:07:17.79 00:49:03.56
94 222 BARTOSZ KACPER M 43 BARLINEK SP1 M 0-13 10 5 km 00:07:17.61 00:52:13.66
95 74 BARTOSZEWICZ PAULINA K 52 BARLINEK SP1 BARLINEK K 0-13 10 5 km 00:07:28.13 00:55:03.94
96 76 BUCZEK AGNIESZKA K 53 BARLINEK SP1 BARLINEK K 30-39 6 5 km 00:07:28.44 00:55:07.99
97 82 JANICKA MAJA K 54 BARLINEK SP1 BARLINEK K 0-13 11 5 km 00:07:24.55 00:55:08.52
98 78 CZERNIAWSKI MARCEL M 44 BARLINEK SP1 BARLINEK M 0-13 11 5 km 00:07:21.43 00:55:11.38
99 212 LASKOWSKI DARIUSZ M 45 DRAWSKO POMORSKIE FILAR M npsr 10 5 km 00:07:49.40 01:02:10.92
100 211 KRAUS KAROLINA K 55 DRAWSKO POMORSKIE FILAR K npsr 4 5 km 00:07:52.87 01:04:39.32
101 207 GRANOS EWA K 56 DRAWSKO POMORSKIE FILAR K npsr 5 5 km 00:07:49.23 01:04:44.22

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ