5 lędziński bieg przełajowy i nordic walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowak Dawid Mikołów 5 km bieg opłacono
2 Bizoń Tomasz Lędziny 5 km bieg Czorno Linia Lędziny opłacono
3 Kępa Jakub Truskoalsy 5 km bieg Emjot Tri Team opłacono
4 Peikert Jacek Chełm Śląski 5 km bieg opłacono
5 Korycki Irek Tychy 5 km bieg Irys opłacono
6 Knopek Bartłomiej Bieruń 5 km bieg opłacono
7 Buchała Andrzej Lędziny 5 km bieg opłacono
8 Duży Karol Tychy 5 km bieg Taem Papry opłacono
9 Noras Maria Tychy 5 km bieg opłacono
10 Noras Piotr Tychy 5 km bieg Mosir Tychy opłacono
11 Jakubowski Dariusz Tychy 5 km bieg JakubsTeam
12 Nachman Kama Jaworzno 5 km bieg opłacono
13 Janicka-Jawor Joanna Janicka-Jawor Mysłowice 5 km bieg emjot tri team opłacono
14 Urbanek Iwona Bieruń 5 km bieg opłacono
15 Tomala robert lędziny 5 km bieg opłacono
16 Paździora Mariusz Wadowice 5 km nordic walking LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA opłacono
17 Kowalski Piotr Tychy 5 km bieg opłacono
18 Mendyk Przemysław Bobrek 5 km bieg -
19 Kubica Piotr Lędziny 5 km bieg opłacono
20 Michalski Alan Lędziny 5 km bieg opłacono
21 Mikolasz Jacek Lędziny 5 km bieg opłacono
22 Woźnicki Szymon mysłowice 5 km bieg opłacono
23 Grzesica Paweł LĘDZINY 5 km bieg Boży Ultras opłacono
24 Rajkiewicz Katarzyna Mysłowice 5 km bieg opłacono
25 Jarnot Sonia Lędziny 5 km bieg opłacono
26 Jarnot Oliwia Lędziny 5 km bieg opłacono
27 Holewa Mirella Lędziny 5 km bieg TTA Bieruń opłacono
28 Holewa Krystian Holewa Lędziny 5 km bieg opłacono
29 Skorupa Paweł Tychy 5 km bieg SKORUPA SPORT opłacono
30 Tekla Krzysztof Lędziny 5 km bieg opłacono
31 Przybył Rafał Radzionków 5 km nordic walking opłacono
32 Przybył Elżbieta Radzionków 5 km nordic walking opłacono
33 Mielcarek Leszek Bytom 5 km nordic walking nierzeszony
34 Żydzik Anna Mysłowice 5 km bieg opłacono
35 Żydzik Jakub Mysłowice 5 km bieg Concept Swimming opłacono
36 Kulinska Bożena Lędziny 5 km bieg opłacono
37 Brzezina Rafał Lędziny 5 km bieg Bohema opłacono
38 Górska Barbara Mysłowice 5 km bieg opłacono
39 Michniak Natalia Lędziny 5 km bieg opłacono
40 Wiercioch Piotr Mysłowice 5 km bieg opłacono
41 Maciejowski Wiesław OLKUSZ 5 km bieg opłacono
42 Michalak Rafał RUDA ŚLĄSKA 5 km bieg Bohema opłacono
43 Fujarska Marta Dąbrowa Górnicza 5 km bieg Fufu Team
44 Uzdrzychowski Jakub Lędziny 5 km bieg Uzi Team
45 Komorowska Żaneta Lędziny 5 km bieg
46 Gdula Karol Lędziny 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono
47 Józefus Ewa Lędziny 5 km bieg opłacono
48 Raś Agnieszka Krakow 5 km bieg Husaria Race Team opłacono
49 Musioł Beata Imielin 5 km bieg opłacono
50 Musioł Piotr Imielin 5 km bieg opłacono
51 Zięba Aleksander Strzyżowice 5 km bieg Kluby Sportowy Gminy Psary
52 Papiernik Sylwia Papiernik Lędziny 5 km bieg opłacono
53 Gdula Martyna Lędziny 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono
54 Gdula Leszek Lędziny 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono


Wyświetleń: 1996

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ