5 km bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowak Dawid Mikołów Polska 5 km bieg opłacono
2 Bizoń Tomasz Lędziny Polska 5 km bieg Czorno Linia Lędziny opłacono
3 Kępa Jakub Truskoalsy Polska 5 km bieg Emjot Tri Team opłacono
4 Peikert Jacek Chełm Śląski Polska 5 km bieg opłacono
5 Korycki Irek Tychy Polska 5 km bieg Irys opłacono
6 Knopek Bartłomiej Bieruń Polska 5 km bieg opłacono
7 Buchała Andrzej Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
8 Duży Karol Tychy Polska 5 km bieg Taem Papry opłacono
9 Noras Maria Tychy Polska 5 km bieg opłacono
10 Noras Piotr Tychy Polska 5 km bieg Mosir Tychy opłacono
11 Jakubowski Dariusz Tychy Polska 5 km bieg JakubsTeam
12 Nachman Kama Jaworzno Polska 5 km bieg opłacono
13 Janicka-Jawor Joanna Janicka-Jawor Mysłowice Polska 5 km bieg emjot tri team opłacono
14 Urbanek Iwona Bieruń Polska 5 km bieg opłacono
15 Tomala robert lędziny Polska 5 km bieg opłacono
16 Kowalski Piotr Tychy Polska 5 km bieg opłacono
17 Mendyk Przemysław Bobrek Polska 5 km bieg -
18 Kubica Piotr Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
19 Michalski Alan Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
20 Mikolasz Jacek Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
21 Woźnicki Szymon mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
22 Grzesica Paweł LĘDZINY Polska 5 km bieg Boży Ultras opłacono
23 Rajkiewicz Katarzyna Mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
24 Jarnot Sonia Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
25 Jarnot Oliwia Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
26 Holewa Mirella Lędziny Polska 5 km bieg TTA Bieruń opłacono
27 Holewa Krystian Holewa Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
28 Skorupa Paweł Tychy Polska 5 km bieg SKORUPA SPORT opłacono
29 Tekla Krzysztof Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
30 Żydzik Anna Mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
31 Żydzik Jakub Mysłowice Polska 5 km bieg Concept Swimming opłacono
32 Kulinska Bożena Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
33 Brzezina Rafał Lędziny Polska 5 km bieg Bohema opłacono
34 Górska Barbara Mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
35 Michniak Natalia Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
36 Wiercioch Piotr Mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
37 Maciejowski Wiesław OLKUSZ Polska 5 km bieg opłacono
38 Michalak Rafał RUDA ŚLĄSKA Polska 5 km bieg Bohema opłacono
39 Fujarska Marta Dąbrowa Górnicza Polska 5 km bieg Fufu Team
40 Uzdrzychowski Jakub Lędziny Polska 5 km bieg Uzi Team
41 Komorowska Żaneta Lędziny Polska 5 km bieg
42 Gdula Karol Lędziny Polska 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono
43 Józefus Ewa Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
44 Raś Agnieszka Krakow Polska 5 km bieg Husaria Race Team opłacono
45 Musioł Beata Imielin Polska 5 km bieg opłacono
46 Musioł Piotr Imielin Polska 5 km bieg opłacono
47 Zięba Aleksander Strzyżowice Polska 5 km bieg Kluby Sportowy Gminy Psary
48 Papiernik Sylwia Papiernik Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
49 Gdula Martyna Lędziny Polska 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono
50 Gdula Leszek Lędziny Polska 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono


Wyświetleń: 3088

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ