5 km bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowalski Piotr Tychy Polska 5 km bieg opłacono
2 Żydzik Anna Mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
3 Tekla Krzysztof Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
4 Holewa Krystian Holewa Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
5 Jarnot Sonia Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
6 Rajkiewicz Katarzyna Mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
7 Woźnicki Szymon mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
8 Mikolasz Jacek Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
9 Michalski Alan Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
10 Kubica Piotr Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
11 Jarnot Oliwia Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
12 Tomala robert lędziny Polska 5 km bieg opłacono
13 Urbanek Iwona Bieruń Polska 5 km bieg opłacono
14 Nachman Kama Jaworzno Polska 5 km bieg opłacono
15 Noras Maria Tychy Polska 5 km bieg opłacono
16 Buchała Andrzej Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
17 Knopek Bartłomiej Bieruń Polska 5 km bieg opłacono
18 Peikert Jacek Chełm Śląski Polska 5 km bieg opłacono
19 Nowak Dawid Mikołów Polska 5 km bieg opłacono
20 Kulinska Bożena Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
21 Papiernik Sylwia Papiernik Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
22 Musioł Piotr Imielin Polska 5 km bieg opłacono
23 Musioł Beata Imielin Polska 5 km bieg opłacono
24 Józefus Ewa Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
25 Komorowska Żaneta Lędziny Polska 5 km bieg
26 Maciejowski Wiesław OLKUSZ Polska 5 km bieg opłacono
27 Wiercioch Piotr Mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
28 Michniak Natalia Lędziny Polska 5 km bieg opłacono
29 Górska Barbara Mysłowice Polska 5 km bieg opłacono
30 Mendyk Przemysław Bobrek Polska 5 km bieg -
31 Michalak Rafał RUDA ŚLĄSKA Polska 5 km bieg Bohema opłacono
32 Brzezina Rafał Lędziny Polska 5 km bieg Bohema opłacono
33 Grzesica Paweł LĘDZINY Polska 5 km bieg Boży Ultras opłacono
34 Żydzik Jakub Mysłowice Polska 5 km bieg Concept Swimming opłacono
35 Bizoń Tomasz Lędziny Polska 5 km bieg Czorno Linia Lędziny opłacono
36 Kępa Jakub Truskoalsy Polska 5 km bieg Emjot Tri Team opłacono
37 Janicka-Jawor Joanna Janicka-Jawor Mysłowice Polska 5 km bieg emjot tri team opłacono
38 Fujarska Marta Dąbrowa Górnicza Polska 5 km bieg Fufu Team
39 Gdula Martyna Lędziny Polska 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono
40 Gdula Karol Lędziny Polska 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono
41 Gdula Leszek Lędziny Polska 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono
42 Raś Agnieszka Krakow Polska 5 km bieg Husaria Race Team opłacono
43 Korycki Irek Tychy Polska 5 km bieg Irys opłacono
44 Jakubowski Dariusz Tychy Polska 5 km bieg JakubsTeam
45 Zięba Aleksander Strzyżowice Polska 5 km bieg Kluby Sportowy Gminy Psary
46 Noras Piotr Tychy Polska 5 km bieg Mosir Tychy opłacono
47 Skorupa Paweł Tychy Polska 5 km bieg SKORUPA SPORT opłacono
48 Duży Karol Tychy Polska 5 km bieg Taem Papry opłacono
49 Holewa Mirella Lędziny Polska 5 km bieg TTA Bieruń opłacono
50 Uzdrzychowski Jakub Lędziny Polska 5 km bieg Uzi Team


Wyświetleń: 4916

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ