5 km bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-
1 Mendyk Przemysław Bobrek 5 km bieg -
Bohema
2 Brzezina Rafał Lędziny 5 km bieg Bohema opłacono
3 Michalak Rafał RUDA ŚLĄSKA 5 km bieg Bohema opłacono
Boży Ultras
4 Grzesica Paweł LĘDZINY 5 km bieg Boży Ultras opłacono
Concept Swimming
5 Żydzik Jakub Mysłowice 5 km bieg Concept Swimming opłacono
Czorno Linia Lędziny
6 Bizoń Tomasz Lędziny 5 km bieg Czorno Linia Lędziny opłacono
Emjot Tri Team
7 Kępa Jakub Truskoalsy 5 km bieg Emjot Tri Team opłacono
Fufu Team
8 Fujarska Marta Dąbrowa Górnicza 5 km bieg Fufu Team
Grupa Pościgowa
9 Gdula Karol Lędziny 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono
10 Gdula Martyna Lędziny 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono
11 Gdula Leszek Lędziny 5 km bieg Grupa Pościgowa opłacono
Husaria Race Team
12 Raś Agnieszka Krakow 5 km bieg Husaria Race Team opłacono
Irys
13 Korycki Irek Tychy 5 km bieg Irys opłacono
JakubsTeam
14 Jakubowski Dariusz Tychy 5 km bieg JakubsTeam
Kluby Sportowy Gminy Psary
15 Zięba Aleksander Strzyżowice 5 km bieg Kluby Sportowy Gminy Psary
Mosir Tychy
16 Noras Piotr Tychy 5 km bieg Mosir Tychy opłacono
SKORUPA SPORT
17 Skorupa Paweł Tychy 5 km bieg SKORUPA SPORT opłacono
TTA Bieruń
18 Holewa Mirella Lędziny 5 km bieg TTA Bieruń opłacono
Taem Papry
19 Duży Karol Tychy 5 km bieg Taem Papry opłacono
Uzi Team
20 Uzdrzychowski Jakub Lędziny 5 km bieg Uzi Team
_BRAK NAZWY_
21 Nowak Dawid Mikołów 5 km bieg opłacono
22 Peikert Jacek Chełm Śląski 5 km bieg opłacono
23 Knopek Bartłomiej Bieruń 5 km bieg opłacono
24 Buchała Andrzej Lędziny 5 km bieg opłacono
25 Noras Maria Tychy 5 km bieg opłacono
26 Nachman Kama Jaworzno 5 km bieg opłacono
27 Urbanek Iwona Bieruń 5 km bieg opłacono
28 Tomala robert lędziny 5 km bieg opłacono
29 Kowalski Piotr Tychy 5 km bieg opłacono
30 Kubica Piotr Lędziny 5 km bieg opłacono
31 Michalski Alan Lędziny 5 km bieg opłacono
32 Mikolasz Jacek Lędziny 5 km bieg opłacono
33 Woźnicki Szymon mysłowice 5 km bieg opłacono
34 Rajkiewicz Katarzyna Mysłowice 5 km bieg opłacono
35 Jarnot Sonia Lędziny 5 km bieg opłacono
36 Jarnot Oliwia Lędziny 5 km bieg opłacono
37 Holewa Krystian Holewa Lędziny 5 km bieg opłacono
38 Tekla Krzysztof Lędziny 5 km bieg opłacono
39 Żydzik Anna Mysłowice 5 km bieg opłacono
40 Kulinska Bożena Lędziny 5 km bieg opłacono
41 Górska Barbara Mysłowice 5 km bieg opłacono
42 Michniak Natalia Lędziny 5 km bieg opłacono
43 Wiercioch Piotr Mysłowice 5 km bieg opłacono
44 Maciejowski Wiesław OLKUSZ 5 km bieg opłacono
45 Komorowska Żaneta Lędziny 5 km bieg
46 Józefus Ewa Lędziny 5 km bieg opłacono
47 Musioł Beata Imielin 5 km bieg opłacono
48 Musioł Piotr Imielin 5 km bieg opłacono
49 Papiernik Sylwia Papiernik Lędziny 5 km bieg opłacono
emjot tri team
50 Janicka-Jawor Joanna Janicka-Jawor Mysłowice 5 km bieg emjot tri team opłacono


Wyświetleń: 5019

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ