Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Brygada Logistyczna | |||||||||
1 | Kujda Arkadiusz | Osielsko | Bieg | 1 Brygada Logistyczna | opłacono | ||||
AMATOR | |||||||||
2 | KUSIAK Maria | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | AMATOR | opłacono | ||||
3 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Bieg | AMATOR | opłacono | ||||
Aktywne Lisewo | |||||||||
4 | Chrzanowska Cecylia | Lisewo | Marsz Nordic Walking | Aktywne Lisewo | opłacono | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
5 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||
BŁĘKITNI DZIEMIANY | |||||||||
6 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Marsz Nordic Walking | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono | ||||
7 | Stoltmann Helena | Dziemiany | Marsz Nordic Walking | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono | ||||
8 | Turzyńska-Stopa Maria | Dziemiany | Marsz Nordic Walking | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono | ||||
9 | Stachowicz Joanna | Dziemiany | Marsz Nordic Walking | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
10 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Marsz Nordic Walking | Elite Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
11 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Marsz Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
12 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Marsz Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
G.K. " Gryf " Tczew | |||||||||
13 | Bielski Zbigniew | Gdańsk | MTB - rowery | G.K. " Gryf " Tczew | |||||
14 | Grabowski Edmund | Pszczolki | MTB - rowery | G.K. " Gryf " Tczew | opłacono | ||||
15 | Szulczyk Benedykt | Pszczolki | MTB - rowery | G.K. " Gryf " Tczew | opłacono | ||||
GK MALBORK | |||||||||
16 | Dąbrowski Andrzej | Gościszewo | MTB - rowery | GK MALBORK | opłacono | ||||
17 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | MTB - rowery | GK MALBORK | |||||
Gdańskie Wody Aktywują | |||||||||
18 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
19 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Marsz Nordic Walking | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
20 | Hillar Jacek | Kwidzyn | MTB - rowery | KWIDZYN BIEGA | |||||
Kąpiący Się Zimą Olsztyn | |||||||||
21 | Nieściór Jan | Stękiny / Olsztyn | MTB - rowery | Kąpiący Się Zimą Olsztyn | opłacono | ||||
22 | Nieściór Mieczysława | Stękiny / Olsztyn | MTB - rowery | Kąpiący Się Zimą Olsztyn | opłacono | ||||
Kąpiący się zimą Olsztyn | |||||||||
23 | Sidorczuk Wojciech | Barczewo | Bieg | Kąpiący się zimą Olsztyn | opłacono | ||||
24 | Sidorczuk Kinga | Barczewo | Bieg | Kąpiący się zimą Olsztyn | opłacono | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
25 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
26 | Halik- Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
27 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
28 | Kamińska Aneta | Żukowo | Marsz Nordic Walking | Motywatornia Team | opłacono | ||||
29 | Kamińska Katarzyna | Żukowo | Marsz Nordic Walking | Motywatornia Team | opłacono | ||||
30 | Kamiński Jacek | Żukowo | Bieg | Motywatornia Team | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
31 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg | OSP POGRODZIE | |||||
PSP 4 | |||||||||
32 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Marsz Nordic Walking | PSP 4 | opłacono | ||||
Parakulos Kowal | |||||||||
33 | Pajęcki Adam | KOWAL | Marsz Nordic Walking | Parakulos Kowal | opłacono | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
34 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Marsz Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono | ||||
35 | Toporek Rafał | Przodkowo | Marsz Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono | ||||
Przebiegli Unisław i okolice | |||||||||
36 | Brzozowska Iwona | Unisław | Bieg | Przebiegli Unisław i okolice | |||||
Red Bull Sztutowo | |||||||||
37 | Jarocki Tomasz | Sztutowo | MTB - rowery | Red Bull Sztutowo | opłacono | ||||
S...K...S... | |||||||||
38 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | S...K...S... | opłacono | ||||
Speed Ladies | |||||||||
39 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Marsz Nordic Walking | Speed Ladies | opłacono | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
40 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Bieg | Są Wolniejsi | opłacono | ||||
Team Deaf | |||||||||
41 | Litewska Joanna | Juszkowo | Marsz Nordic Walking | Team Deaf | opłacono | ||||
42 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Marsz Nordic Walking | Team Deaf | opłacono | ||||
VALDANO | |||||||||
43 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Bieg | VALDANO | opłacono | ||||
Wonder Woman | |||||||||
44 | Filipiak Beata | Elbląg | MTB - rowery | Wonder Woman | opłacono | ||||
Wonder Women | |||||||||
45 | Pękalska Monika | Elbląg | MTB - rowery | Wonder Women | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
46 | Rohde Kamil | Sztutowo | MTB - rowery | opłacono | |||||
47 | Grobelniak Patrycja | Żukowo | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
48 | Grobelniak Wiktoria | Żukowo | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
49 | Czartoryjska Marlena | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
50 | Miąsek Ryszard | Szpęgawa | Bieg | opłacono | |||||
51 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
52 | Mitura Marzena | Kobylka | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
53 | Michałowska Dorota | Brześć Kujawski | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
54 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Bieg | ||||||
55 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
56 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg | opłacono | |||||
57 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Bieg | opłacono | |||||
58 | Dydymska Monika | Rumia | Bieg | opłacono | |||||
59 | Klejbor Ilona | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
60 | Sztetner Anna | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
61 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Bieg | opłacono | |||||
62 | Mazur Michał | Demlin | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
63 | Pietrus Ireneusz | Sieradz | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
64 | Tymińska Ewa | Gdańsk | Bieg | opłacono | |||||
65 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Bieg | opłacono | |||||
66 | Strzelecka Paulina | Malbork | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
67 | Kujda Dorota | Osielsko | Bieg | opłacono | |||||
68 | SOWIŃSKI PAWEŁ | GDYNIA | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
69 | SOWIŃSKA MARTA | GDYNIA | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
70 | Grobelniak Hanna | Żukowo | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
71 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
72 | Siebert Monika | Kobyla kępa | Bieg | opłacono | |||||
73 | PACZKOWSKI ANDRZEJ | SIERPC | Bieg | opłacono | |||||
74 | Białk Roman | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
75 | Hodak Krystian | Gdynia | Bieg | ||||||
76 | Głowacka Krystyna Głowacka | Kołodzieje | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
77 | Szlas Radosław | tuchom | MTB - rowery | opłacono | |||||
78 | Jurewicz Ewelina | Elbląg | MTB - rowery | opłacono | |||||
79 | Jurewicz Paweł | Elbląg | MTB - rowery | opłacono | |||||
80 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
81 | Makowski Marcin | Elbląg | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
82 | Będkowska-Makowska Agnieszka | Elbląg | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
83 | Broczkowska Dorota | Elbląg | MTB - rowery | opłacono | |||||
84 | Rymaszewska Jolanta | Sienno | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
85 | Werema Natalia | Pasłęk | Bieg | ||||||
86 | Żarek Tomasz | Gdańsk | Marsz Nordic Walking | ||||||
87 | Mańkowski Radosław | Pasłęk | MTB - rowery | opłacono | |||||
88 | Kownacki Mateusz | Nowa wieś Malborka | MTB - rowery | opłacono | |||||
89 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
90 | korzec Anna korzec | Kwidzyn | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
91 | Rycąbel Bogdan | Licze | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
92 | Klawikowska Beata | Brodnica Górna | Marsz Nordic Walking | ||||||
93 | Dziedzic Marcin | Malbork | Marsz Nordic Walking | opłacono | |||||
94 | Dziedzic Aneta | Malbork | Marsz Nordic Walking | opłacono |
Wyświetleń: 7469