Impreza została odwołana

Szanowni Państwo,
z wielkim smutkiem przychodzi nam poinformować Was o odwołaniu II Leśniewskiej Dychy. Mieliśmy ogromną nadzieję, że kolejny raz zobaczymy się z Wami w naszym malowniczym Leśniewie i Puszczy Darżlubskiej. Niestety nie udało się pozyskać potrzebnych środków finansowych na zorganizowanie wydarzenia. Jest nam bardzo przykro.

Pozdrawiamy Was
Marcin i Bartłomiej Nikrant

Termin, miejsce i dystans biegu
1. Bieg na dystansie ok. 10 km odbędzie się 08.10.2022 roku.
2. Start Biegu nastąpi o godzinie 11:00 w Leśniewie na ulicy Starowiejskiej w pobliżu budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej.
3. Meta biegu zlokalizowana będzie w Leśniewie na ulicy Starowiejskiej w pobliżu budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej.

Trasa

1. Trasa biegu prowadzi przez miejscowość Leśniewo (ul. Starowiejska, Kościelna, Bukowa) w kierunku osady Sikorzyno, następnie biegnie przez malownicze tereny Puszczy Darżlubskiej. Trasa kończy się w Leśniewie na ulicy Starowiejskiej.
2. Długość trasy ok. 10 km. Trasa nie posiada atestu.
a). droga gruntowa – ok. 9 km
b). droga asfaltowa – niecały 1 km
3. Na trasie Biegu Głównego oznakowane będą wszystkie pełne kilometry.
4. Przebieg trasy w newralgicznych miejscach zostanie oznaczony taśmą i strzałkami kierunkowymi.
5. Porządku na trasie biegu pilnować będą strażacy i wolontariusze.
6. Mapka z poglądową trasą biegu stanowi załącznik do niniejszego Regulaminu biegu oraz dostępna jest pod adresem www.facebook.com/lesniewskadycha

Wyświetleń: 1498

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ