VI Edycja Biegu Pamięci oraz imprez towarzyszących dla uczczenia Żołnierzy "Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem
 1. Bieg głowny odbędzie się 10 września 2022r., na dystansie 10 km.
 2. Start ostry: godzina 10.30 w miejscowości Łąki Markowe, w odległości około 1200 m od obelisku upamiętniąjącego bitwę żołnierzy 15 Dywzji Piechoty "Armii Pomorze" z wojskiem niemieckim w dniach 11 -12 września 1939r.
 3. Meta: ul. Leśna w Boniewie okolice stadionu i hali sportowej.
 4. Trasa biegu będzie oznaczona co kilometr pionowymi znakami, jak również pozimymi w miejscach gdzie pozwala na to nawierzchnia trasy. Trasa nie posiada atestu PZLA. Szczegółowy przebieg trasy będzie dostępny w biurze zawodów oraz umieszczony na stronie internetowej gminy Boniewo na 2 tygodnie przed startem. Trasa będzie omówiona przez Organizatorów w dniu staru , naodprawie technicznej.
 5. Biuro zawodów znajdować się będzie w Hali Sportowej przy ul. Szkolnej 32 ( wejście od ul. Leśnej) w Boniewie. Biuro czynne będzie od gpodz. 7.30 do godz. 9.40.
 6. Organizator zapewnia transport uczestników biegu autobnusem z parkingu znajdującego przy Szkole Podstawowej w Boniewie. Odjazd autobusu lub autobusów w zależności od liczby uczestników 9.30 (dodatkowy 9.50). 
 7. Bieg odbywać sie będzie przy ograniczonym ruchu kołowym. Uczestnicy biegu zobowiążani są do poruszania się prawą stroną jezdni.
 8. Organizator określa limit Uczestników Biegu - 100 osób. Limit może ulec zmianie w terminie do 25 sierpnia 2022r.
 9. Dal zainteresowanych uczastników Organizator przewiduje około godz. 10.00 złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przed obeliskiem upamiętniającym bitwę w miejscowości Szczytno.
 10. Organizator przewiduje również marsz Nordic Walking na dystansie 5 km. Trasa nie posiada atesty PZLA. Start i meta Marszu NW przy Hali Sportowej w Boniewie. Organizator określa limit Uczestników Marszu NW na 40 osób. Limit może ulec zmianie w terminie do 25 sierpni 2022r. Zawodników Marszu NW obowiązuj limt czasu - 60 minut. Star marszu godz. 10.50.
 11. Klasyfikacje Biegi Głownego i jak i Marszy NW w regulaminie.
 12. Biegi dzieci i młodzieży szkół podstawowych, ich termin i zasady zostaną uregulowane w odrębnym regulaminie umieszczonym jak załącznik do tego wydarzenia w terminie do 25 sierpnia 2022r.  

Wyświetleń: 441

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ