VI Edycja Biegu Pamięci oraz imprez towarzyszących dla uczczenia Żołnierzy "Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem
 1. Bieg główny odbędzie się 10 września 2022r., na dystansie 10 km.
 2. Start ostry: godzina 10.30 w miejscowości Łąki Markowe, w odległości około 1200 m od obelisku upamiętniającego bitwę żołnierzy 15 Dywizji Piechoty "Armii Pomorze" z wojskiem niemieckim w dniach 11 -12 września 1939r.
 3. Meta: ul. Leśna w Boniewie okolice stadionu i hali sportowej.
 4. Trasa biegu będzie oznaczona co kilometr pionowymi znakami, jak również poziomymi w miejscach gdzie pozwala na to nawierzchnia trasy. Trasa nie posiada atestu PZLA. Szczegółowy przebieg trasy będzie dostępny w biurze zawodów oraz umieszczony na stronie internetowej gminy Boniewo na 2 tygodnie przed startem. Trasa będzie omówiona przez Organizatorów w dniu startu, na odprawie technicznej.
 5. Biuro zawodów znajdować się będzie w Hali Sportowej przy ul. Szkolnej 32 (wejście od ul. Leśnej) w Boniewie. Biuro czynne będzie od godz. 7.30 do godz. 9.45.
 6. Organizator zapewnia transport uczestników biegu autobusem z parkingu znajdującego przy Szkole Podstawowej w Boniewie. Odjazd autobusu  9.45. 
 7. Bieg odbywać sie będzie przy ograniczonym ruchu kołowym. Uczestnicy biegu zobowiązani są do poruszania się prawą stroną jezdni.
 8. Organizator określa limit Uczestników Biegu - 100 osób. Limit może ulec zmianie w terminie do 25 sierpnia 2022r.
 9. Dla zainteresowanych uczastników Organizator przewiduje około godz. 10.00 złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przed obeliskiem upamiętniającym bitwę w miejscowości Szczytno.
 10. Organizator przewiduje również marsz Nordic Walking na dystansie 5 km. Trasa nie posiada atesty PZLA. Start i meta Marszu NW przy Hali Sportowej w Boniewie. Organizator określa limit Uczestników Marszu NW na 40 osób. Limit może ulec zmianie w terminie do 25 sierpni 2022r. Zawodników Marszu NW obowiązuje limt czasu - 60 minut. Star marszu godz. 10.50.
 11. Klasyfikacje Biegu Głównego i jak i Marszu NW w regulaminie.
 12. Biegi dzieci i młodzieży szkół podstawowych, ich termin i zasady zostaną uregulowane w odrębnym regulaminie umieszczonym jak załącznik do tego wydarzenia w terminie do 25 sierpnia 2022r.  

Wyświetleń: 3224

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ