Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#śremchodzi | |||||||||
1 | 206 | MATYJA ANNA | ŚREM | START US3 | #śremchodzi | opłacono on-line | |||
3:10 TEAM Świdwin | |||||||||
2 | 104 | GOLIŃSKI Łukasz | Świdwin | START US3 | 3:10 TEAM Świdwin | opłacono on-line | |||
3Bracia Wierzba | |||||||||
3 | 343 | Wierzba Krzysztof | Gdańsk | START US3 | 3Bracia Wierzba | opłacono on-line | |||
4 Run Team Piła | |||||||||
4 | 32 | Lajter Jerzy | Piła | START US3 | 4 Run Team Piła | opłacono on-line | |||
Active Age | |||||||||
5 | 224 | Nowatkowska Emilia | Lębork | START US3 | Active Age | opłacono on-line | |||
6 | 96 | Gaffka Arkadiusz Gaffka | Łeba | START US3 | Active Age | opłacono on-line | |||
7 | 85 | Dramczyk Martyna | Lębork | START US3 | Active Age | opłacono on-line | |||
8 | 250 | Ponarad Magdalena | Lubowidz | START US3 | Active Age | opłacono on-line | |||
Active Age Lębork | |||||||||
9 | 84 | Dramczyk Błażej | Lębork | START US3 | Active Age Lębork | opłacono on-line | |||
Aktywni Borowiacy Czersk | |||||||||
10 | 330 | Ufnowski Sebastian | Czersk | START US3 | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |||
11 | 107 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | START US3 | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |||
Artmann group | |||||||||
12 | 286 | Sikorska Agata | Stare Miasto | START US3 | Artmann group | opłacono on-line | |||
13 | 137 | Juszczak Arkadiusz | Konin | START US3 | Artmann group | opłacono on-line | |||
BBL Częstochowa | |||||||||
14 | 42 | Sękiewicz Krzysztof | Częstochowa | START US3 | BBL Częstochowa | opłacono on-line | |||
15 | 282 | Sękiewicz Elżbieta | Częstochowa | START US3 | BBL Częstochowa | opłacono on-line | |||
Biegaj z Bananem | |||||||||
16 | Supernak Łukasz | Łazy | START US3 | Biegaj z Bananem | |||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
17 | 108 | Grande Piotr | Gdynia | START US3 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
Błękitne Morsy Łebskie | |||||||||
18 | Sikorra Janina | Lędziechowo | START US3 | Błękitne Morsy Łebskie | |||||
CIEKUSY NW | |||||||||
19 | 160 | Kosecki Marek | Pabianice | START US3 | CIEKUSY NW | opłacono on-line | |||
20 | 28 | Ścibut Ania | Pabianice | START US3 | CIEKUSY NW | opłacono on-line | |||
21 | 29 | Raszewska Izabela | Pabianice | START US3 | CIEKUSY NW | opłacono on-line | |||
Czarne Biega | |||||||||
22 | 223 | Nowak Piotr Nowak | Czarne | START US3 | Czarne Biega | opłacono on-line | |||
Czarne biega | |||||||||
23 | KUBIAK DANUTA | CZARNE | START US3 | Czarne biega | |||||
Dzikie Życie Run Team | |||||||||
24 | Kryza Rafał | Wałcz | START US3 | Dzikie Życie Run Team | |||||
ESJA TEAM | |||||||||
25 | 77 | Cyrocki Rafał | Suchy Dwór | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
26 | 210 | Mitrus Sylwia | Suchy Dwór | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
27 | 76 | Cyrocki Krystian | Gdańsk | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
28 | 75 | Cyrocka Agnieszka | Gdańsk | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
29 | 195 | Madej Jolanta | Gdańsk | START US3 | ESJA TEAM | opłacono | |||
30 | 171 | Kowalczuk Robert | GDAŃSK | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
31 | 162 | Kosiedowski Wojtek | Poznan | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
32 | 78 | Czartoryjska Marlena | Gdańsk | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
33 | 106 | Górski Piotr | Gdańsk | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
34 | 114 | Gwarek Anita | Warszawa | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
35 | 148 | Kaszuba Katarzyna | Czeladź | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
36 | 74 | Cichocka Renata | Warszawa | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
37 | 202 | Manthey Marcin | Gdańsk | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
38 | 238 | Panek Elwira | Lębork | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
39 | 134 | Jezusek Barbara | Ruda Slaska | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
40 | 267 | Romańska Katarzyna | Katowice | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
41 | 360 | Zarach Beata | Gdańsk | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
42 | 257 | Raciborska Ewa | warszawa | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
43 | 227 | Olech Marcin | Gdańsk | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
44 | 92 | Faron Monika | Gdynia | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
45 | 363 | Zientkiewicz Witold | Banino | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
46 | 161 | Kosicki Dariusz | Rokietnica | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
47 | 362 | Zientkiewicz Aga | Banino | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
48 | 247 | Piotrowska Joanna | Warszawa | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
49 | 237 | Panek Aneta | Kosakowo | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
50 | 319 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
51 | 122 | Idźkowski Adam | Gdańsk | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
52 | 225 | Nowy Katarzyna | Gdynia | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
53 | 67 | Brygała Agata | Gdańsk | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
54 | 231 | Owczarek Jacek | Kosakowo | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
55 | 232 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
56 | 420 | JANOCHA Anna | Borkowo | START US3 | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
Egger Biskupiec biega | |||||||||
57 | 135 | Jurczyk Joanna | Gronowo | START US3 | Egger Biskupiec biega | opłacono on-line | |||
Elbrus Team | |||||||||
58 | 209 | michalski marek | Sypniewo | START US3 | Elbrus Team | opłacono on-line | |||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
59 | 332 | Walczak Krzysztof | Gdynia | START US3 | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono | |||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
60 | 198 | Makuch Joanna | Trzcianka | START US3 | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
61 | 52 | Banaszkiewicz Maciej | Trzcianka | START US3 | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
62 | 344 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | START US3 | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
63 | 53 | Banaszkiewicz Małgorzata | Trzcianka | START US3 | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
64 | 419 | Bihuniak Lidia | Trzcianka | START US3 | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
65 | 47 | Adamski Łukasz | Trzcianka | START US3 | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
66 | 46 | Adamska Ola | Trzcianka | START US3 | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
67 | 353 | Wołk Beata | Trzcianka | START US3 | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
68 | 188 | Lipińska Urszula | Dęblin | START US3 | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |||
Farm Frites Poland | |||||||||
69 | 105 | Górska Iwona | Lębork | START US3 | Farm Frites Poland | opłacono on-line | |||
Farm Frites Poland SA | |||||||||
70 | 197 | Majewski Paweł | Lębork | START US3 | Farm Frites Poland SA | opłacono on-line | |||
71 | 143 | Kaliński Przemysław | Lębork | START US3 | Farm Frites Poland SA | opłacono on-line | |||
Fizjobalance | |||||||||
72 | 361 | Zawadka Sebastian | Gdynia | START US3 | Fizjobalance | opłacono on-line | |||
Forma na Ostro | |||||||||
73 | 281 | Sędek Agata | Sadowne | START US3 | Forma na Ostro | opłacono on-line | |||
74 | 150 | Kietlińska Małgorzata | Ostrów Mazowiecka | START US3 | Forma na Ostro | opłacono on-line | |||
75 | 132 | Jasińska Aneta | Ostrów Mazowiecka | START US3 | Forma na Ostro | opłacono on-line | |||
76 | 179 | Kurbieko Marcin | Ostrów Mazowiecka | START US3 | Forma na Ostro | opłacono on-line | |||
77 | 178 | Kurbieko Katarzyna | Ostrów Mazowiecka | START US3 | Forma na Ostro | opłacono on-line | |||
H+H Polska | |||||||||
78 | 36 | Hryniewicka Monika | Rumia | START US3 | H+H Polska | opłacono on-line | |||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
79 | 351 | Wojdat Katarzyna | Sosnowiec | START US3 | Harpagan Sosnowiec | opłacono on-line | |||
80 | 164 | Kosiur Monika | Sosnowiec | START US3 | Harpagan Sosnowiec | opłacono on-line | |||
81 | 301 | Stefaniak Emilia | Sosnowiec | START US3 | Harpagan Sosnowiec | opłacono on-line | |||
82 | 253 | Popczyk Ewa | Będzin-Grodziec | START US3 | Harpagan Sosnowiec | opłacono on-line | |||
Harpagan Sosnowiec NW | |||||||||
83 | 278 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | START US3 | Harpagan Sosnowiec NW | opłacono on-line | |||
84 | 111 | Grzebieluch Elżbieta | Sosnowiec | START US3 | Harpagan Sosnowiec NW | opłacono on-line | |||
Harpagon Sosnowiec | |||||||||
85 | Gębska Elżbieta | Będzin | START US3 | Harpagon Sosnowiec | opłacono on-line | ||||
86 | 285 | Sieczka Robert | Sosnowiec | START US3 | Harpagon Sosnowiec | opłacono on-line | |||
InpostTEAM/ Unlimited Sport2.0 | |||||||||
87 | Flisek Blanka | Kraków | START US3 | InpostTEAM/ Unlimited Sport2.0 | |||||
Jest Lepiej Run Team | |||||||||
88 | 172 | Krakowian Marek | Częstochowa | START US3 | Jest Lepiej Run Team | opłacono on-line | |||
KASZUBI LUZINO | |||||||||
89 | 333 | Wasylka Łukasz | Luzino | START US3 | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | |||
Kalisia Nordic Team | |||||||||
90 | 175 | Kubicki Marek | Brzeziny | START US3 | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line | |||
91 | 174 | Kubicka Małgorzata | Brzeziny | START US3 | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line | |||
92 | 240 | Pasik Michał | Kalisz | START US3 | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line | |||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
93 | 302 | Stefaniak Krzysztof | Sosnowiec | START US3 | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Kijanki Usteckie NW Ustka | |||||||||
94 | Szerement Katarzyna | Ustka | START US3 | Kijanki Usteckie NW Ustka | |||||
Kije w dobrych rękach | |||||||||
95 | 86 | Drygalska Aleksandra | Będzin | START US3 | Kije w dobrych rękach | opłacono on-line | |||
96 | 50 | Anyż Maria | Będzin | START US3 | Kije w dobrych rękach | opłacono on-line | |||
Kijkomaniacy PPL | |||||||||
97 | 350 | Wojciechowski Adam | Pleszew | START US3 | Kijkomaniacy PPL | opłacono on-line | |||
98 | 349 | Wojciechowska Katarzyna | Pleszew | START US3 | Kijkomaniacy PPL | opłacono on-line | |||
Kijkowe Trzemeszno | |||||||||
99 | 315 | Szajda Małgorzata | Mnichowo | START US3 | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line | |||
100 | 297 | Sosnowska Magdalena | Trzemeszno | START US3 | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line | |||
101 | 299 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | START US3 | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line | |||
Klub 42,2 Lębork | |||||||||
102 | 154 | Koiszewska Izabela | Lębork | START US3 | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line | |||
103 | 155 | Koiszewski Krzysztof | Lębork | START US3 | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line | |||
Kobieta Rakieta | |||||||||
104 | 300 | Staśkiewicz Kinga | Bielawy | START US3 | Kobieta Rakieta | opłacono on-line | |||
Kowale Biegają | |||||||||
105 | Kwiatkowski Kajetan | Kowale | START US3 | Kowale Biegają | |||||
Kundy Portowe | |||||||||
106 | Kościński Patryk | Pozezdrze | START US3 | Kundy Portowe | |||||
107 | 334 | Wawrzonkowska Mirosława | Gdynia | START US3 | Kundy Portowe | opłacono on-line | |||
108 | 364 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | START US3 | Kundy Portowe | opłacono on-line | |||
Kundy Portowe | |||||||||
109 | 266 | Rogulska Anna | Pasłęk | START US3 | Kundy Portowe | opłacono on-line | |||
Kundy Portowe/Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
110 | 13 | Ostojska Ewa | Reda | START US3 | Kundy Portowe/Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | |||
Let’s go Nordik Walking Podkowa Leśna | |||||||||
111 | Borucka Agnieszka | Warszawa | START US3 | Let’s go Nordik Walking Podkowa Leśna | |||||
112 | 243 | Piekarska Anna | Brwinów | START US3 | Let’s go Nordik Walking Podkowa Leśna | opłacono on-line | |||
Lux Torpeda Małopolska | |||||||||
113 | 159 | Kordowski Piotr | Kraków | START US3 | Lux Torpeda Małopolska | opłacono on-line | |||
Luźne Kopytka - Positive Nordic Walking Team | |||||||||
114 | 58 | Berkowska Marzena | Zaborów | START US3 | Luźne Kopytka - Positive Nordic Walking Team | opłacono on-line | |||
LĘBORSKIE LWY | |||||||||
115 | 291 | Smarszcz Grażyna | Lębork | START US3 | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | |||
116 | 292 | Smarszcz Wiesław | Lębork | START US3 | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | |||
Lęborski Lwy | |||||||||
117 | 284 | Sibik Beata | lębork | START US3 | Lęborski Lwy | opłacono on-line | |||
Lęborskie Lwy | |||||||||
118 | Szymanowska Anna | Lębork | START US3 | Lęborskie Lwy | |||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
119 | 8 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | START US3 | MALINOWE GWIAZDY | opłacono on-line | |||
MTB | |||||||||
120 | Wrosz Emilia | Wejherowo | START US3 | MTB | |||||
MTB- Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
121 | 234 | Pallach Monika | Wejherowo | START US3 | MTB- Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
122 | 326 | Tomczyk Edward | Poznań | START US3 | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
123 | 254 | Postek Danuta | Poznań | START US3 | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
124 | Tomczyk Edward Tomczyk | Poznań | START US3 | Marsz Po Zdrowie | |||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
125 | 72 | Cholewka Jolanta | Poznań | START US3 | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
126 | 157 | Koniak Izabella | Śrem | START US3 | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
Mazurski Dzik | |||||||||
127 | 125 | Jaksina Dariusz | Ruciane-nida | START US3 | Mazurski Dzik | opłacono on-line | |||
Mundo nórdico | |||||||||
128 | 331 | Vázquez Baluenga Tony | Sant Vicent de Horts | START US3 | Mundo nórdico | opłacono on-line | |||
NGB Kłobuck | |||||||||
129 | Jagielska Magdalena Jagielska | Kłobuck | START US3 | NGB Kłobuck | |||||
130 | 37 | Gutowski Dariusz | Kłobuck | START US3 | NGB Kłobuck | opłacono on-line | |||
131 | 113 | Gutowska Urszula | Kłobuck | START US3 | NGB Kłobuck | opłacono on-line | |||
NORDIC SPORT 2021 | |||||||||
132 | 318 | Szczudlik Małgorzata | Trzemeszno | START US3 | NORDIC SPORT 2021 | opłacono on-line | |||
133 | 207 | Mądry Grzegorz | Trzemeszno | START US3 | NORDIC SPORT 2021 | opłacono on-line | |||
NORDIC SPORT 2021/Walka Kostrzyn | |||||||||
134 | 170 | Kowalak Robert | Kostrzyn | START US3 | NORDIC SPORT 2021/Walka Kostrzyn | opłacono on-line | |||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
135 | 261 | Rajewski Sebastian | Piła | START US3 | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line | |||
Nocny Turysta | |||||||||
136 | 235 | Pallach Piotr | Wejherowo | START US3 | Nocny Turysta | opłacono on-line | |||
NordicTeam Częstochowa | |||||||||
137 | 93 | Fatalska Monika | Częstochowa | START US3 | NordicTeam Częstochowa | opłacono | |||
Nordic Team Częstochowa | |||||||||
138 | 324 | Teresińska Jolanta | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
139 | 11 | Cieśluk Marcin | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
140 | 136 | Jurczyńska Bożena | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
141 | 34 | Pasikowska Mariola | Żarki | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
142 | 316 | SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEW | 42-200 Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
143 | 214 | Musiał Ola | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
144 | 12 | Pietrzyk Jarosław | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
145 | 16 | Kweczka-Janeczek Anna | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
146 | 70 | Bugala Anna | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
147 | 239 | Paprotna Agnieszka | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
148 | 101 | Gawor Renata | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
149 | 147 | Kamińska Beata | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
150 | 352 | Wojtasiński Daniel | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
151 | 220 | Niedźwiecka MAŁGORZTA | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
152 | 260 | Rajek Tomasz | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
153 | 246 | Pinis Michał | Blachownia | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
154 | 259 | Radziejowski Bogusław | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
155 | 19 | Rajek Magdalena | Częstochwa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
156 | 21 | Pinis Agnieszka | Blachownia | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
157 | 88 | Dybeł Agnieszka | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
158 | 126 | Janeczek Jarosław | Częstochowa | START US3 | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line | |||
Nordic Walking Friends | |||||||||
159 | 61 | Bielecka Magdalena | Warszawa | START US3 | Nordic Walking Friends | opłacono on-line | |||
Nordic Walking Malbork | |||||||||
160 | 63 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | START US3 | Nordic Walking Malbork | opłacono on-line | |||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
161 | 130 | Jankowska Beata | Pasłęk | START US3 | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |||
162 | 131 | Jankowski Marcin | Elbląg | START US3 | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |||
OSP sasino | |||||||||
163 | 90 | Dymowicz Tomasz | Sasino | START US3 | OSP sasino | opłacono on-line | |||
Open Water Team Sopot | |||||||||
164 | 311 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | START US3 | Open Water Team Sopot | opłacono on-line | |||
Orzeł Choczewo | |||||||||
165 | 38 | Olszowiec Kuba | Choczewo | START US3 | Orzeł Choczewo | opłacono on-line | |||
PGB sportowa paczka | |||||||||
166 | Halmann Mirek | Wejherowo | START US3 | PGB sportowa paczka | |||||
Partyzanci Konin | |||||||||
167 | 180 | Kuśmierek Monika | Kowalewek | START US3 | Partyzanci Konin | opłacono on-line | |||
Podkowa Janów | |||||||||
168 | 303 | STILLER KAROL | Kusięta | START US3 | Podkowa Janów | opłacono on-line | |||
Polipack Team GWE | |||||||||
169 | 215 | Naczk Leonard | Lębork | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono | |||
170 | 242 | Piątek Dariusz | Gniewino | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono | |||
171 | 129 | Jankiewicz Maciej | Lębork | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono | |||
172 | 55 | Beczek Magdalena | Gdańsk | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
173 | 9 | RAKOWIECKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
174 | 272 | Różański Rafał | Juszkowo | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
175 | 103 | Główczewska Karolina | Nowy Dwór Wejherowski | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
176 | 6 | Wojciechowska Elżbieta | Pakość | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono | |||
177 | 3 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono | |||
178 | 22 | Pierzchała Marek | Luzino | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
179 | 204 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
180 | 182 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
181 | 181 | Kuźmicz Adam | Maszewko | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
182 | Kwidzińska Dorota | Luzino | START US3 | Polipack Team GWE | |||||
183 | 251 | Ponka Barbara | Wejherowo | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
184 | 252 | Ponka Radosław | Wejherowo | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
185 | 203 | Marczyńska Marta | Gościcino | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
186 | 152 | Kłos Maciej | Gdańsk | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
187 | 45 | Spychała Marzena | Gościcino | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono | |||
188 | 298 | Spychała Lesław | Gościcino | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono | |||
189 | 185 | Lejkowski Łukasz | Gowino | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
190 | 41 | Wodziński Tomasz | Bolszewo | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
191 | 275 | Rutz Justyna | Wejherowo | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
192 | 230 | Ostrochalski Bartłomiej | Krępa Kaszubska | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
193 | 117 | Hebel Ewa | Reda | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
194 | 24 | Reseman Sylwia | Zukowo | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
195 | 68 | Brzezik Ilona | Wejherowo | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
196 | 270 | Roszman Joanna | Reda | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
197 | 2 | Olejko Radosław | Gdańsk | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
198 | 30 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
199 | 20 | Przybylski Chrystian Przybylski | Wejherowo | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
200 | 229 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
201 | 1 | Mielecka Agnieszka | GĄSAWA | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
202 | 98 | Gajowska Kasia | Luzino | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
203 | 328 | Towarnicka Izabela | Gdynia | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
204 | 4 | Lejkowska Mirela | Gowino | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
205 | 337 | WAWRZYNIAK PATRYK | Gdynia | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
206 | 336 | WAWRZYNIAK Igor | Gdynia | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
207 | 335 | WAWRZYNIAK ANNA | Gdynia | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
208 | 327 | Toporek Rafał | Przodkowo | START US3 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
QUIMPER ATHLETISME | |||||||||
209 | 133 | jeanLuc PAINGRIS | SAINT MARCELLIN | START US3 | QUIMPER ATHLETISME | opłacono on-line | |||
Runeda / RunnerFromReda | |||||||||
210 | 256 | Pusdrowski Michał | Reda | START US3 | Runeda / RunnerFromReda | opłacono | |||
STAR Fistaszki | |||||||||
211 | 142 | Kafel Tomasz | Luzino | START US3 | STAR Fistaszki | opłacono on-line | |||
212 | 99 | Gajowski Paweł | Luzino | START US3 | STAR Fistaszki | opłacono on-line | |||
STW Bałtyk Gdynia | |||||||||
213 | 112 | Gumiela Piotr | Gdańsk | START US3 | STW Bałtyk Gdynia | opłacono on-line | |||
Sailing Team Ferajna | |||||||||
214 | 183 | Kużaj Sławomir | Piła | START US3 | Sailing Team Ferajna | opłacono on-line | |||
215 | 305 | Strzelecka Małgorzata | Piła | START US3 | Sailing Team Ferajna | opłacono on-line | |||
216 | 306 | Strzelecki Sebastian | Piła | START US3 | Sailing Team Ferajna | opłacono on-line | |||
217 | 193 | Maciejczak Karolina | Piła | START US3 | Sailing Team Ferajna | opłacono on-line | |||
Saint Gobain Squad | |||||||||
218 | 367 | Żurawik Marcin | Koło | START US3 | Saint Gobain Squad | opłacono | |||
Serikon team | |||||||||
219 | 236 | Pałka Grzegorz | Tulce | START US3 | Serikon team | opłacono on-line | |||
Smaki Biegania | |||||||||
220 | 263 | Reclik Jacek | Rybnik | START US3 | Smaki Biegania | opłacono on-line | |||
Speedbar | |||||||||
221 | 169 | Kowacz Agata | Wałbrzych | START US3 | Speedbar | opłacono on-line | |||
222 | 60 | Bibko Martin | Kosice | START US3 | Speedbar | opłacono on-line | |||
Star Fistaszki | |||||||||
223 | 346 | Wiśniewska Katarzyna | Gościcino | START US3 | Star Fistaszki | opłacono on-line | |||
224 | 348 | Wiśniewski Marcin | Gościcino | START US3 | Star Fistaszki | opłacono on-line | |||
225 | 357 | Wrosz Korneliusz | Wejherowo | START US3 | Star Fistaszki | opłacono on-line | |||
226 | 356 | Wrosz Emilia | Wejherowo | START US3 | Star Fistaszki | opłacono on-line | |||
227 | 310 | Susdorf Sebastian | Luzino | START US3 | Star Fistaszki | opłacono on-line | |||
228 | 309 | Susdorf Aleksandra | Luzino | START US3 | Star Fistaszki | opłacono on-line | |||
229 | 141 | Kafel Agnieszka | Luzino | START US3 | Star Fistaszki | opłacono on-line | |||
230 | 158 | Konkol Andrzej | Gościcino | START US3 | Star Fistaszki | opłacono on-line | |||
231 | 146 | Kamerke Renata | Luzino | START US3 | Star Fistaszki | opłacono on-line | |||
232 | 144 | Kamerke Justyna | Luzino | START US3 | Star Fistaszki | opłacono on-line | |||
233 | 145 | Kamerke Łukasz | Luzini | START US3 | Star Fistaszki | opłacono on-line | |||
Stara Bedoesiara | |||||||||
234 | 184 | KWIATKOWSKA ALICJA | KOWALE | START US3 | Stara Bedoesiara | opłacono on-line | |||
Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |||||||||
235 | 190 | Łapigrowski Jan Łapigrowski | Cewice | START US3 | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono on-line | |||
TEAM OSAS | |||||||||
236 | 196 | Majewski Krzysztof | Brzeg | START US3 | TEAM OSAS | opłacono on-line | |||
237 | 208 | Michalak Mateusz | Inowrocław | START US3 | TEAM OSAS | opłacono on-line | |||
TKKF Krzna Biała Podlaska | |||||||||
238 | 201 | Mandziuk Marta | Biała Podlaska | START US3 | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono on-line | |||
239 | 339 | Wetoszka Piotr | Biala Podlaska | START US3 | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono on-line | |||
TRITON KONIN | |||||||||
240 | Kurzawiński Marcin | Węglew-Kolonia | START US3 | TRITON KONIN | |||||
241 | 312 | Sypniewski Szymon | Konin | START US3 | TRITON KONIN | opłacono on-line | |||
242 | 255 | Przyczyna Darek Przyczyna | Konin | START US3 | TRITON KONIN | opłacono on-line | |||
TUPTUś Otwock | |||||||||
243 | 31 | Celiński Tomasz | Otwock | START US3 | TUPTUś Otwock | opłacono on-line | |||
244 | 287 | Siwek Ewa | Otwock | START US3 | TUPTUś Otwock | opłacono on-line | |||
Taka RYBA | |||||||||
245 | 81 | Dąbkowska Zuzanna | Gdańsk | START US3 | Taka RYBA | opłacono on-line | |||
Taka RYBA | |||||||||
246 | 80 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | START US3 | Taka RYBA | opłacono on-line | |||
Team Deaf | |||||||||
247 | Litewska Joanna | Juszkowo | START US3 | Team Deaf | |||||
Team Dynamic | |||||||||
248 | Jarych Jarosław | Czapury | START US3 | Team Dynamic | |||||
Time 3:10 | |||||||||
249 | 244 | Pietrzyk Tomasz | Świdwin | START US3 | Time 3:10 | opłacono on-line | |||
Triathlon Training Center | |||||||||
250 | Mika Dariusz | Częstochowa | START US3 | Triathlon Training Center | |||||
Trójmiejskie Pyry | |||||||||
251 | 7 | Bartkowiak Michał | Września | START US3 | Trójmiejskie Pyry | opłacono on-line | |||
ULTRA WAY TEAM,PROJEKT1000UP | |||||||||
252 | 359 | Zakrzewski Maciej | Rumia | START US3 | ULTRA WAY TEAM,PROJEKT1000UP | opłacono on-line | |||
Ultra Way Team | |||||||||
253 | 62 | Bladowska Katarzyna | Reda | START US3 | Ultra Way Team | opłacono | |||
UltraWay Team / Projekt1000up | |||||||||
254 | 213 | Mrozowski Dariusz | Rumia | START US3 | UltraWay Team / Projekt1000up | opłacono on-line | |||
Ultra Way Team / projekt 1000up | |||||||||
255 | 177 | Kulczyk Marcin | Gdynia | START US3 | Ultra Way Team / projekt 1000up | opłacono | |||
Wrocławskie Stowarzyszenie Nordic Walking | |||||||||
256 | 219 | Niciejewska Joanna Niciejewska | Wrocław | START US3 | Wrocławskie Stowarzyszenie Nordic Walking | opłacono on-line | |||
257 | 345 | WIĘCEK Anna | Wroław | START US3 | Wrocławskie Stowarzyszenie Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Wrocławskie stowarzyszenie nordic walking | |||||||||
258 | 95 | Florczyk Joanna | Wroclaw | START US3 | Wrocławskie stowarzyszenie nordic walking | opłacono on-line | |||
259 | 64 | Bochniarz Anna | Oława | START US3 | Wrocławskie stowarzyszenie nordic walking | opłacono on-line | |||
260 | 340 | Wieligda Iwona | Wrocław | START US3 | Wrocławskie stowarzyszenie nordic walking | opłacono on-line | |||
261 | 341 | Wieligda Janusz | Wrocław | START US3 | Wrocławskie stowarzyszenie nordic walking | opłacono on-line | |||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
262 | 221 | Nietupski Dariusz | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono | |||
263 | 124 | Jabłońska Anna | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
264 | 354 | Wons Małgorzata | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
265 | 216 | Nawrocka Ewelina | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
266 | 118 | Hebel Maria | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
267 | 65 | Bogusław Anna | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
268 | 149 | Kędra Piotr | Gdańsk | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
269 | Kort Monika | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | |||||
270 | 304 | Stryczyński Piotr | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
271 | 276 | Rzepczynska Anna | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
272 | 69 | Buczkowska Wiesława | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
273 | 355 | Woźniak Hanna | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
274 | 217 | Neumann Jarosław | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
275 | 218 | Neumann Kamila Neumann | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
276 | 264 | Rejmak Marek | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
277 | 322 | Tarnogrodzka Beata | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
278 | 329 | Treppner Jan | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
279 | 82 | Deutschmann Katarzyna | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
280 | 296 | Sorn Łukasz | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
281 | 153 | kniga Zbigniew | gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
282 | 320 | Szustakiewicz Grażyna | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
283 | 438 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
284 | 14 | Żygenda Robert | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
285 | 191 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
286 | 369 | Żygenda Anna | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
287 | 280 | Selib Izabela | Gdynia | START US3 | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
288 | 283 | Sękiewicz Janusz | Częstochowa | START US3 | Zabiegani Częstochowa | opłacono on-line | |||
Zasapani Hydro Trzcianka | |||||||||
289 | 127 | Janik Barbara | Piła | START US3 | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line | |||
290 | 128 | Janik Maciej Janik | Piła | START US3 | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line | |||
Zryte Jelenie | |||||||||
291 | 26 | ratka michał | piła | START US3 | Zryte Jelenie | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
292 | 241 | Penk Dominik | Lębork | START US3 | opłacono on-line | ||||
293 | 51 | Banasiak Damian | Lębork | START US3 | opłacono | ||||
294 | 192 | Łopaciuk Paweł | Gdańsk | START US3 | opłacono on-line | ||||
295 | 116 | Hatłas Adam | Gdynia | START US3 | opłacono | ||||
296 | 265 | Rekowska-Klassa Elżbieta | Lębork | START US3 | opłacono | ||||
297 | 71 | Chocholski Roman | Wejherowo | START US3 | opłacono | ||||
298 | 205 | Matuszak Grzesiek | Grabek | START US3 | opłacono on-line | ||||
299 | 277 | Rzezak Aleksandra | Reda | START US3 | opłacono on-line | ||||
300 | 173 | Kruk Małgorzata | Gdańsk | START US3 | opłacono on-line | ||||
301 | 233 | Pacyga-Grajewska Joanna | Gdańsk | START US3 | opłacono on-line | ||||
302 | 308 | Sułek Karolina | Rumia | START US3 | opłacono on-line | ||||
303 | Kucharczyk Katarzyna | Rzgów | START US3 | ||||||
304 | 288 | Siwiński Konrad | Granica | START US3 | opłacono on-line | ||||
305 | 249 | Plichta Jaroslaw | Miłoszewo | START US3 | opłacono on-line | ||||
306 | broda wojciech | Kraków | START US3 | ||||||
307 | 212 | Mreła Adrian | Nakło Nad Notecią | START US3 | opłacono on-line | ||||
308 | KOWALCZYK PAWEŁ | Kęty | START US3 | ||||||
309 | 211 | Mogielnicki Robert | Lubichowo | START US3 | opłacono on-line | ||||
310 | 73 | Chrabkowski Adam | Gościcino | START US3 | opłacono on-line | ||||
311 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | START US3 | ||||||
312 | 294 | Snokowski Marcin | Kruszewiec | START US3 | opłacono on-line | ||||
313 | 187 | Lipińska Katarzyna | pogorze | START US3 | opłacono on-line | ||||
314 | 115 | Halik Robert | Kraków | START US3 | opłacono on-line | ||||
315 | 167 | kotlowski łukasz | luzino | START US3 | opłacono on-line | ||||
316 | 368 | Żurawik Maria | Kłodawa | START US3 | opłacono on-line | ||||
317 | 307 | Suchomski Przemysław | Gdańsk | START US3 | opłacono on-line | ||||
318 | 189 | Lisowski Andrzej | Gdańsk | START US3 | opłacono on-line | ||||
319 | 358 | Zadrożyński Jacek | Warszawa | START US3 | opłacono on-line | ||||
320 | 293 | Smyk Kamil | Gdańsk | START US3 | opłacono on-line | ||||
321 | 290 | Smagowski Wojtek | Rąbino | START US3 | opłacono on-line | ||||
322 | Prusinowska Edyta | Czerwone | START US3 | ||||||
323 | 248 | Plewiński Piotr | Rumia | START US3 | opłacono on-line | ||||
324 | 5 | Józefaciuk Marcin Józefaciuk | Łódź | START US3 | opłacono on-line | ||||
325 | 59 | Bianga Arkadiusz | Lębork | START US3 | opłacono on-line | ||||
326 | 100 | gapiński zbigniew | Sasino | START US3 | opłacono on-line | ||||
327 | 273 | Rudnicka Agnieszka | Krotoszyn | START US3 | opłacono on-line | ||||
328 | 366 | Żarek Tomasz | Czaple | START US3 | opłacono on-line | ||||
329 | 199 | Małachowicz Łukasz | Lębork | START US3 | opłacono on-line | ||||
330 | 274 | Rudnicki Paweł | Krotoszyn | START US3 | opłacono on-line | ||||
331 | 66 | Bratko Anna | Gdańsk | START US3 | opłacono on-line | ||||
332 | 165 | Kost Jacek | Świebodzice | START US3 | opłacono on-line | ||||
333 | 166 | Kost Malgorzata | Świebodzice | START US3 | opłacono on-line | ||||
334 | 365 | Żarek Magda | Gdańsk | START US3 | opłacono on-line | ||||
335 | 43 | Wendt Jarek | SASINO | START US3 | opłacono | ||||
336 | 314 | Syrek Marta | Ostrów Mazowiecka | START US3 | opłacono on-line | ||||
337 | 313 | SYREK EWA | OSTRÓW MAZOWIECKA | START US3 | opłacono on-line | ||||
338 | 279 | Seifert Sylwia | Poznań | START US3 | opłacono on-line | ||||
339 | 228 | Olszański Maciej | Poznań | START US3 | opłacono on-line | ||||
340 | 338 | Westfal Malwina | Sasino | START US3 | opłacono on-line | ||||
341 | 317 | Szczodrowski Krzysztof | Gdańsk | START US3 | opłacono on-line | ||||
342 | 271 | Rożko Ela | Brwinów | START US3 | opłacono on-line | ||||
343 | 109 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | START US3 | opłacono on-line | ||||
344 | 289 | Skrzypik Renata | Gdynia | START US3 | opłacono on-line | ||||
345 | 258 | Raczyńska Aleksandra | CHORZÓW | START US3 | opłacono | ||||
346 | 33 | Kowalski Marek | Strzebiń | START US3 | opłacono on-line | ||||
347 | 226 | Obłąkowski Arkadiusz | Żyrardów | START US3 | opłacono on-line | ||||
348 | 168 | Kotyński Kamil | Żyrardów | START US3 | opłacono on-line | ||||
349 | 91 | Dziubczyk Paulina | Pabianice | START US3 | opłacono on-line | ||||
350 | 321 | Szwaba Marcin | Lębork | START US3 | opłacono on-line | ||||
351 | 262 | Rajska Justyna | Opoczno | START US3 | opłacono on-line | ||||
352 | 347 | wiśniewski cezary | kliny | START US3 | opłacono on-line | ||||
353 | Wojtków Zielińska Agnieszka | Wrocław | START US3 | ||||||
354 | 49 | Antczak Marzena | Turek | START US3 | opłacono on-line | ||||
355 | 295 | Solak Ewelina | Świebodzin | START US3 | opłacono on-line | ||||
356 | 269 | Rosengart Artur | Gościcino | START US3 | opłacono on-line | ||||
357 | 186 | Leśnicka-Sitek Katarzyna | Wrocław | START US3 | opłacono on-line | ||||
358 | 268 | Rosengart Anna | Gościcino | START US3 | opłacono on-line | ||||
359 | 123 | Ignaszak Marzena | Turek | START US3 | opłacono on-line | ||||
360 | 163 | Kosiur Janusz | Sosnowiec | START US3 | opłacono on-line | ||||
361 | 194 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | START US3 | opłacono on-line | ||||
362 | 79 | Dawidowska Magdalena | Bolesławice | START US3 | opłacono on-line | ||||
363 | Kucharski Krzysztof | warszawa | START US3 | ||||||
364 | 83 | Dobowiecka Longina | Wrocław | START US3 | opłacono on-line | ||||
365 | 325 | Tiahnybok Paweł | Kalety | START US3 | opłacono on-line | ||||
366 | 94 | Fedurczak Joanna Fedurczak | Roźwienica | START US3 | opłacono on-line | ||||
367 | 89 | Dymowicz Monika | Sasino | START US3 | opłacono on-line | ||||
368 | 97 | GAJEWSKA DANUTA | Łeba | START US3 | opłacono on-line | ||||
369 | 222 | Nowacka-Komada Renata | Jelcz-laskowice | START US3 | opłacono on-line | ||||
370 | Giemza Tomasz | Żary | START US3 | ||||||
371 | WROSZ Korneliusz | Wejherowo | START US3 | ||||||
372 | 140 | kaczmarek Zofia | szczutki | START US3 | opłacono on-line | ||||
373 | 156 | Komada Mariusz | Opoczka | START US3 | opłacono on-line | ||||
374 | 56 | Benke Adam | Luzino | START US3 | opłacono on-line | ||||
375 | Paczesny Seweryn | Zduńska Wola | START US3 | ||||||
376 | 57 | Benke Dorota | Luzino | START US3 | opłacono on-line | ||||
377 | 87 | Dudek TOMASz | Lublin | START US3 | opłacono on-line | ||||
378 | 138 | kaczmarek jarek | szczutki | START US3 | opłacono on-line | ||||
379 | 40 | Dudek Barbara | Lublin | START US3 | opłacono on-line | ||||
380 | 200 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | START US3 | opłacono on-line | ||||
381 | 176 | Kucharski Maciej | Warszawa | START US3 | opłacono on-line | ||||
382 | 120 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | START US3 | opłacono on-line | ||||
383 | 119 | Hrycyk Izabela | Lębork | START US3 | opłacono on-line | ||||
384 | 151 | Kiklica Agata | Gdańsk | START US3 | opłacono on-line | ||||
grupa Giszowiec Chodzi Razem | |||||||||
385 | 121 | Hryndio Jerzy | Katowice | START US3 | grupa Giszowiec Chodzi Razem | opłacono on-line | |||
parkrun Jezioro Swarzędzkie | |||||||||
386 | 323 | Tarnowska Małgorzata | Kruszewnia | START US3 | parkrun Jezioro Swarzędzkie | opłacono on-line | |||
pozytywnie_rozbiegana | |||||||||
387 | 48 | Albigowska Magdalena | Łódź | START US3 | pozytywnie_rozbiegana | opłacono on-line | |||
Żądło Nordic Walking Kluczbork | |||||||||
388 | 54 | Bar Patrycja | Kluczbork | START US3 | Żądło Nordic Walking Kluczbork | opłacono on-line | |||
Żądło Nordic Walking Kluczbork Kluczbork | |||||||||
389 | 245 | Piłat Joanna | Kluczbork | START US3 | Żądło Nordic Walking Kluczbork Kluczbork | opłacono on-line |
Wyświetleń: 37652