Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Jak będę pokonywał/a dystans? Do zapłaty
1 Góralczyk Oksana Strzeniówka Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Leśne Kije Nordic Walking opłacono
2 Krajewska Hanna Piła Polska Nordic walking - 3 pula zapisów KS Kijomaniacy Chodzież Nordic Walking opłacono
3 Dymek Mirka Zaborówek Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Lesznowskie Kopytka Nordic Walking opłacono
4 Dramczyk Martyna Lębork Polska Bieg - 3 pula zapisów Active Age Nordic Walking opłacono
5 Preś Agnieszka Gdynia Polska Nordic walking - 3 pula zapisów WłóczyKije Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
6 Kaczmarkowski Rafał Skrzeszew Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
7 Beczek Magdalena Gdańsk Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Polipack Team GWE Nordic Walking opłacono on-line
8 Rakowiecki Zbigniew Gdańsk Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Polipack Team GWE Nordic Walking opłacono on-line
9 Pałkiewicz Iwona Pruszków Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
10 Kowalewska Marzena Cząstków Polski Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
11 Malesińska Elżbieta Gdynia Polska Nordic walking - 3 pula zapisów WłóczyKije Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
12 Czajka Asia Borzęcin Duzy Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Luźne Kopytka - Positive Nordic Walking Team Nordic Walking opłacono on-line
13 Piotrowski Marek Gdynia Polska Nordic walking - 3 pula zapisów BigYellowFoot Adventure Team / Kundy Portowe Nordic Walking opłacono on-line
14 Wasilewski Marcin Gdynia Polska Bieg - 3 pula zapisów BigYellowFoot Adventure Team / Kundy Portowe Bieg opłacono on-line
15 Cempa Wojciech Kielno Polska Nordic walking - 3 pula zapisów WłóczyKije Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
16 Cempa Kamila Kielno Polska Nordic walking - 3 pula zapisów WłóczyKije Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
17 Kasprzyk Sylwia MALBORK Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking Malbork Nordic Walking opłacono on-line
18 Kurbieko Marcin Ostrów Mazowiecka Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Forma na Ostro Nordic Walking opłacono on-line
19 dyszkowska danuta zielonki Polska Nordic walking - 3 pula zapisów NK Stare Babice Nordic Walking opłacono on-line
20 Postek Danuta Poznań Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Zielone Groszki Poznań Nordic Walking limit osiągnięty
21 Waloch Monika Choczewo Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
22 Ceynowa Arkadiusz Choczewko Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking limit osiągnięty
23 Wierzba Krzysztof Gdańsk Polska Bieg - 3 pula zapisów Klub Maratoński 3Braci Bieg opłacono on-line
24 Michalak Justyna Szamocin Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Kijomaniacy Chodzież Nordic Walking limit osiągnięty
25 Wons Małgorzata Gdynia Polska Nordic walking - 3 pula zapisów WłóczyKije Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
26 Jabłońska Anna Gdynia Polska Nordic walking - 3 pula zapisów WłóczyKije Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
27 Bersztolc Agnieszka Sutno Polska Nordic walking - 3 pula zapisów NoWi Siedlce Nordic Walking opłacono on-line
28 PUZIA MARLENA SIEDLCE Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
29 Hapka Tomasz Chwaszczyno Polska Bieg - 3 pula zapisów Bieg opłacono
30 Dutkowski Daniel Gdynia Polska Bieg - 3 pula zapisów Bieg opłacono
31 Rychert Anna Gowino Polska Bieg - 3 pula zapisów Kaszubi Luzino Bieg opłacono on-line
32 Karczyńska Joanna Oleśnica Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking limit osiągnięty
33 Michalak Alicja Inowrocław Polska Bieg - 3 pula zapisów Team Osas Bieg opłacono on-line
34 Marcinkowski-Okrój Piotr Wejherowo Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking limit osiągnięty
35 NERC DOROTA RUMIA Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
36 Garsztka Dominik Gdańsk Polska Bieg - 3 pula zapisów Bieg opłacono on-line
37 Stojaczyk Marek Gdynia Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
38 Stojaczyk Ewa Gdynia Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
39 Meszkes Darya Manchester Wielka Brytania Bieg - 3 pula zapisów Team Osas Bieg opłacono on-line
40 Kusa Katarzyna Płock Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
41 Marczyński Adam Gościcino Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Polipack Team GWE Nordic Walking opłacono
42 Marczyńska Marta Gościcino Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Polipack Team GWE Nordic Walking opłacono
43 Kankowska Dominika Luzino Polska Bieg - 3 pula zapisów GKS Kaszubi Luzino Bieg limit osiągnięty
44 Wiercigroch Stanislaw Lębork Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
45 Zawadka Sebastian Gdynia Polska Bieg - 3 pula zapisów ESJA TEAM Bieg opłacono on-line
46 Netkowski Wojciech Brwinow Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Leśne Kije Nordic Walking opłacono on-line
47 Soczawa Anna Sosnowiec Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking limit osiągnięty
48 Kowzan Bożena Milików Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
49 Prokop Iwona Zaborów Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
50 Jędrzejczyk Martyna Brzeg Polska Bieg - 3 pula zapisów Team Osas Bieg opłacono on-line
51 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Polipack Team GWE Nordic Walking opłacono
52 BREWCZYŃSKI MARCIN ŁYSE Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Polipack Team GWE Nordic Walking opłacono on-line
53 Olejnik Przemek Szczecin Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
54 Nowosadzka Urszula Latchorzew Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
55 Guźla Bartłomiej Lublin Polska Bieg - 3 pula zapisów Bieg opłacono on-line
56 Gładki Franciszek Wrocław Polska Bieg - 3 pula zapisów LOK GROM Bieg opłacono on-line
57 Ciepiela Wiesław Gorzów Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
58 Opaliński Janusz Wyględy, pow. warszawski zachodni Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking Stare Babice Nordic Walking opłacono on-line
59 Ratowski Marek Toruń Polska Bieg - 3 pula zapisów Podgórz Toruń Bieg opłacono on-line
60 Kotlarek Piotr Poznań Polska Bieg - 3 pula zapisów Team OSAS Bieg opłacono on-line
61 Stanuch Victoria Sasino Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
62 Gogola Dariusz Nowy Dwór Gdańsk Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
63 Fatalska Monika Częstochowa Polska Nordic walking - 3 pula zapisów NordicTeam Częstochowa Nordic Walking limit osiągnięty
64 Kowalska Iwona Mosty Polska Bieg - 3 pula zapisów Wymiatacze Bieg limit osiągnięty
65 Kit Dawid Gdańsk Polska Nordic walking - 3 pula zapisów ESJA TEAM Nordic Walking opłacono on-line
66 Kontowska Izabella Oborniki Polska Nordic walking - 3 pula zapisów NORDIC TEAM OBORNIKI Nordic Walking limit osiągnięty
67 Gałuszka Dorota Grudziądz Polska Bieg - 3 pula zapisów Bieg opłacono on-line
68 Polańska Agnieszka Wrocław Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Wrocławskie Stowarzyszenie NW Nordic Walking opłacono on-line
69 Sikorra Janina Lędziechowo Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Błękitne Morsy Łebskie Nordic Walking limit osiągnięty
70 Wasylka Łukasz Luzino Polska Bieg - 3 pula zapisów KASZUBI LUZINO Bieg opłacono on-line
71 Towarnicka Izabela Gdynia Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Polipack Team GWE Nordic Walking limit osiągnięty
72 Knop Agnieszka Katowice Polska Bieg - 3 pula zapisów Bieg opłacono on-line
73 Czyżewska Agnieszka Częstochowa Polska Bieg - 3 pula zapisów Bieg limit osiągnięty
74 Michalak Mateusz Inowrocław Polska Bieg - 3 pula zapisów Team Osas Bieg opłacono on-line
75 Fajer Przemysław Tychy Polska Bieg - 3 pula zapisów Bieg opłacono on-line
76 Ciuła Anna Tychy Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
77 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Polipack Team GWE Nordic Walking limit osiągnięty
78 Kamiński Paweł Elbląg Polska Bieg - 3 pula zapisów Bieg opłacono on-line
79 Kubiak Ola Konin Polska Nordic walking - 3 pula zapisów TRITON Konin Nordic Walking opłacono on-line
80 Halmann Mirek Wejherowo Polska Bieg - 3 pula zapisów PGB sportowa paczka Bieg limit osiągnięty
81 Piątek Dariusz Gniewino Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Polipack GWE Team Nordic Walking opłacono on-line
82 Chyła Tomasz Gdynia Polska Bieg - 3 pula zapisów Bieg opłacono on-line
83 Kaminska Paulina Koscielisko Polska Bieg - 3 pula zapisów Pimpka biega Bieg limit osiągnięty
84 Wojtkiewicz Jarosław Podkowa Leśna Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking limit osiągnięty
85 Kowalak Robert Kostrzyn Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Marsz po Zdrowie / Walka Kostrzyn Nordic Walking opłacono on-line
86 Węska Paulina Sasino Polska Bieg - 3 pula zapisów Bieg opłacono on-line
87 Szymański Adam Lębork Polska Bieg - 3 pula zapisów Lębork Biegacze Bieg limit osiągnięty
88 Pusdrowska Agnieszka Reda Polska Bieg - 3 pula zapisów Runeda / RunnerFromReda Bieg opłacono on-line
89 Połubiak Paweł Siecino Polska Nordic walking - 3 pula zapisów NW CZŁAPSKI TEAM Nordic Walking limit osiągnięty
90 Wiertel Artur Wejherowo Polska Nordic walking - 3 pula zapisów WATERM Nordic Walking opłacono on-line
91 Pacyga-Grajewska Joanna Gdańsk Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
92 KRUK MAŁGORZATA GDAŃSK Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line
93 Rutkowski Grzegorz Gdansk Polska Bieg - 3 pula zapisów Bieg opłacono on-line
94 Kmera Rafał Gdańsk Polska Bieg - 3 pula zapisów Team ZabieganeDni Bieg opłacono on-line
95 Wojciechowska Elżbieta Pakość Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Polipack Team GWE Nordic Walking opłacono
96 Orzechowski Mariusz Sławoszewek Polska Nordic walking - 3 pula zapisów TRITON Konin Nordic Walking opłacono on-line
97 Błaszczak Igor Malbork Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Kontener Formy Nordic Walking opłacono on-line
98 Sroczyńska Ewa Konin Polska Nordic walking - 3 pula zapisów TRITON Konin Nordic Walking opłacono on-line
99 Syldatk KATARZYNA TCZEW Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Kontener Formy/ Open Water Team Sopot Nordic Walking opłacono on-line
100 Dawidowska Magdalena Bolesławice Polska Nordic walking - 3 pula zapisów Nordic Walking opłacono on-line


Wyświetleń: 25174

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ