Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Jak będę pokonywał/a dystans? | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jędrzejczyk Martyna | Brzeg | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Team Osas | Bieg | opłacono on-line |
2 | Dramczyk Martyna | Lębork | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Active Age | Nordic Walking | opłacono |
3 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line |
4 | Kowalska Iwona | Mosty | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Wymiatacze | Bieg | limit osiągnięty |
5 | Kotlarek Piotr | Poznań | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Team OSAS | Bieg | opłacono on-line |
6 | Ratowski Marek | Toruń | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Podgórz Toruń | Bieg | opłacono on-line |
7 | Gładki Franciszek | Wrocław | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | LOK GROM | Bieg | opłacono on-line |
8 | Guźla Bartłomiej | Lublin | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
9 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | BigYellowFoot Adventure Team / Kundy Portowe | Bieg | opłacono on-line |
10 | Węska Paulina | Sasino | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
11 | Zawadka Sebastian | Gdynia | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Bieg | opłacono on-line |
12 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | GKS Kaszubi Luzino | Bieg | limit osiągnięty |
13 | Wierzba Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Klub Maratoński 3Braci | Bieg | opłacono on-line |
14 | Meszkes Darya | Manchester | Wielka Brytania | Bieg - 3 pula zapisów | Team Osas | Bieg | opłacono on-line |
15 | Garsztka Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
16 | Michalak Alicja | Inowrocław | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Team Osas | Bieg | opłacono on-line |
17 | Rychert Anna | Gowino | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Kaszubi Luzino | Bieg | opłacono on-line |
18 | Musiał Marta | Gdynia | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono | |
19 | Bereżański Bartłomiej | Reda | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Runeda | Bieg | opłacono |
20 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Lębork Biegacze | Bieg | limit osiągnięty |
21 | Karczewski Damian | Kębłowo Nowowiejskie | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Team Zwae Kębłowo | Bieg | opłacono |
22 | Knop Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
23 | Wasylka Łukasz | Luzino | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | KASZUBI LUZINO | Bieg | opłacono on-line |
24 | Kamiński Paweł | Elbląg | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
25 | Kaminska Paulina | Koscielisko | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Pimpka biega | Bieg | limit osiągnięty |
26 | Czyżewska Agnieszka | Częstochowa | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | limit osiągnięty | |
27 | Michalak Mateusz | Inowrocław | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Team Osas | Bieg | opłacono on-line |
28 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | PGB sportowa paczka | Bieg | limit osiągnięty |
29 | Fajer Przemysław | Tychy | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
30 | Chyła Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
31 | Ciesiulski Marek | Kębłowo Nowowiejskie | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Team Zwae Kębłowo | Bieg | opłacono |
32 | Fajer Marek | Myszków | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Zwik Myszków Myszków Biega | Bieg | opłacono |
33 | Bartkowiak Michał | Września | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | MBC | Bieg | opłacono on-line |
34 | Penk Dominik | Lębork | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
35 | Smyk Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
36 | Gumiela Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów, Gumisiolandia | Bieg | opłacono on-line |
37 | Kowacz Agata | Wałbrzych | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Speedbar | Bieg | opłacono on-line |
38 | Bartkowiak Agata | Gdynia | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
39 | Smyk Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
40 | Nowatkowska Emilia | Lębork | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
41 | Bibko Martin | Kosice Słowacja | Słowacja | Bieg - 3 pula zapisów | Speedbar | Bieg | opłacono on-line |
42 | Sieczka Robert Sieczka | Sosnowiec | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Bieg | opłacono on-line |
43 | Gumiela Piotr | Gdański | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line |
44 | Kulczyk Ewa | GDYNIA | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line |
45 | Cieśla Ela | Reda | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Biegające Małżeństwo | Bieg | opłacono on-line |
46 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Wejherowo | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | RUNEDA | Bieg | opłacono on-line |
47 | Głuchaczka Justyna | Lębork | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
48 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Lębork Biegacze 42,2 | Bieg | opłacono on-line |
49 | Wodziński Tomasz | Bolszewo | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Bieg | opłacono on-line |
50 | Banasiak Damian | Lębork | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | limit osiągnięty | |
51 | Łapigrowski Jan | Cewice | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | Bieg | opłacono on-line |
52 | zagała Aneta | sosnowiec | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Nordic Walking | opłacono on-line |
53 | Kulczyk Marcin | Gdynia | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line |
54 | Stefko Monika | Sosnowiec | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Bieg | opłacono on-line |
55 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | SUT - Straszyn Ultra Team | Bieg | opłacono on-line |
56 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Kaszubi Luzino | Bieg | opłacono on-line |
57 | Kwiatkowski Kajetan | Kowale | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Kowale Biegają | Bieg | limit osiągnięty |
58 | Szumlas Anna | Połchowo | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | #SZUMITEAM/ UltraWay Team | Bieg | opłacono on-line |
59 | Dudek Barbara | Lublin | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
60 | Jankiewicz Maciej | Lębork | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Bieg | opłacono on-line |
61 | Lebiedzińska Angelika | Reda | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | załoga buldoga | Bieg | opłacono on-line |
62 | Żółtowska Klaudia | Wejherowo | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
63 | Krakowian Marek | Warszawa | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line |
64 | zielonka adam | gdynia | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
65 | Zimoń Magdalena | Reda | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Runeda | Bieg | opłacono on-line |
66 | Matuszak Grzesiek | Grabek 19 | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
67 | Szwaba Marcin | Lębork | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
68 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Kundy Portowe | Bieg | opłacono on-line |
69 | wojtaszek malgorzata | koło | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
70 | Kaliński Przemysław | Lębork | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Farm Frites Poland | Bieg | opłacono on-line |
71 | Pieper Daniel | Kąpino | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
72 | Mleczek Roman | Szczecin | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
73 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
74 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów,Projekt1000up | Bieg | opłacono on-line |
75 | Dorsz Beata | Gdynia | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line |
76 | Chojnacki Mariusz | połchowo | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
77 | Rzezak Aleksandra | Reda | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
78 | Kromer Ludwik | Gdańsk | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line |
79 | HINC Natalia | Reda | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Runeda/finastra | Bieg | opłacono on-line |
80 | mielcarek Izabela mielcarek | Reda | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | limit osiągnięty | |
81 | Jarych Jędrzej | Poznań | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Bieg | opłacono on-line |
82 | Komorkiewicz Karol | Reda | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Runeda | Bieg | limit osiągnięty |
83 | Janik Barbara | Piła | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | BMJ | Bieg | opłacono on-line |
84 | Jędrosek Adam | Wysoka | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | NOA | Bieg | opłacono on-line |
85 | GRABOWSKA Agnieszka | Reda | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Młode dziki Runeda | Bieg | opłacono on-line |
86 | Stefański Nikodem | Sasino | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
87 | Saługa Bartłomiej | Sosnowiec | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Bieg | opłacono on-line |
88 | Komar Tomasz | Lubiszewo | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Na przypale albo wcale!!! | Bieg | opłacono on-line |
89 | Grodon Magda | Wroclaw | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Bieg | opłacono on-line |
90 | Szewczyk Andrzej Szewczyk | Wrzosowa | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
91 | Piotrowski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | FNWT | Bieg | limit osiągnięty |
92 | Hałas Ewa | Kcynia | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
93 | Józefaciuk Marcin | Łódź | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono | |
94 | Kemnitz Agnieszka | Nowa Wieś Notecka | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
95 | Pasikowska Mariola | Żarki | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Nordic Team Częstochowa | Bieg | opłacono on-line |
96 | Smagowski Wojciech | Rąbino | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Figa team | Bieg | limit osiągnięty |
97 | Pusdrowski Michał | Reda | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Runeda / RunnerFromReda | Bieg | opłacono on-line |
98 | Turczyk Jerzy | Skórzewo | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | |
99 | Masiakowska Julia | Szubin | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | |
100 | Zawadzka Monika | Reda | Polska | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 31517